-
Posts
1311 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Guliwer89
-
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
Guliwer89 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
żarełko nie specjalne zwłykły Friskies ale zawsze żarełko szczególnie że chyba wcześniej jadły i im smakowało z tego co pamiętam :) -
Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc
Guliwer89 replied to malvaaa's topic in Już w nowym domu
dokładnie nic dodać nic ująć :) Ja dla czystego sumienia odwiedziłbym Velvet jeszcze za jakiś czas :):) jedną rzecz zauważyłem sunie podrosły troszku i Aldonko jak możesz to sprawdź czy Crazy nie ma za ścisło obróżki może trzeba jedną dziurkę popuścić bo Velcia miała strasznie futerko od obróżki odciśnięte :) Po za tym wszystko naprawdę super no a ten wet to już mistrzostwo świata człowiek legenda normalnie aż pozazdrościć :):) a i karma normalnie sam bym zjadł puszeczka 100 procent mięcha kurde ale Velci się powodzi :):) -
Mundzia teraz już DORA w swoim DOMKU STAŁYM!! :-) Życzymy szczęścia!!
Guliwer89 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
Awit mam w domu jakieś 11 kilo suchego żarełka to podrzucę twoim potworkom za tydzień w sobotę do Noska, zawsze troszkę więcej będzie :) -
Co do sikania to mam plan :) mam nadzieję że dobry :) Jutro będę u wetki po prochy na odrobaczenie to z nią na ten temat pogadam czy np Kamka załatwiała się w klatce i jak często tam wychodziła na spacerki :) Mam wraźenie że to kwestia stresu i braku przyzwyczajenia no i karmy suchej przy której Kamka piła 1,5 litra mineralnej dziennie :):) od wczoraj dostaje korpusy, szyjki, serducha wieprzowe i tego typu żarełko widać że zdecydowanie mniej pije więc i sikać powinna rzadziej :) Jeśli się to nie wyjaśni w ciągu tygodnia to napewno zrobimy badania ale mam nadzieję że to jednak brak przyzwyczajenia do cywilizacji i wystarczy że minie stres i Kamka szybko się nauczy że 3 spacerki dziennie wystarczają musi wytrzymywać około 8 godzin więc raczej nie powinna mieć z tym problemu :) jak tylko łapka się do końca wygoi i nie będzie jej trzeba po schodach wnosić będzie rano wychodzić ze mną ok 5:30 a potem około 8 z moją matką i to powinno jej pomóc do 17 wytrzymać:)
-
[quote name='zebrazebra']Przelałam 130 zł z bazarków, proszę o potwierdzenie jak dojdzie :)[/QUOTE] zeberko bardzo dziękujemy :):):):)
-
Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc
Guliwer89 replied to malvaaa's topic in Już w nowym domu
Według moich informacji to odwiedza jak najbardziej :) -
To ja dam 10 na Kikę bo to na cześć naszej bohaterki :):) Aniu jesteś wielka :):)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
Guliwer89 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Ja w tej chwili też cienko przędę niestety ale za pare dni mam nadzieję że jakaś malutka kwota zbiórkowa się uzbiera :) -
poprosimy jakies zdjęcia pięknej Azulki :) :)
-
napewno żeberek nie widać :)może przytył a może inaczej pozuje :) Ale raczej przytył zawsze możesz malucha wziąć na ręce i sprawdzić :)
-
Jak nie powala w tej chwili cieszymy się z każdego grosika troszkę długu jeszcze zostało niestety :(
-
trzymam kciukasy cały czas wreszcie sunia zazna trochę szczęścia :)
-
[quote name='kkasiiiar'][quote name='Guliwer89'] Witam Kamulke z samego rana :) Ja zaraz zorganizuje banerek dla Rafika :)[/QUOTE] Dziękujemy Kasiu :)
-
trudno powiedzieć co bo grzecznie spała całą pierwszą i drugą noc budzi się dopiero jak si e rano odezwe to psi ideał normalnie :)
-
[quote name='wojtuś']Guli cieszę się razem z Tobą:) Zajrzałem na wątek Rafika, biedula a ja malutko kasy, jak nawet się wpisać. Kaska nie ważna przynajmniej nie najważniejsza możesz mu pomóc na wiele innych sposobów ;) Na przykład potrzebujemy pisarzy literatów żeby wątek zaczął istnieć strasznie mało tam wpisów mało osób odwiedzających wieczna cisza nikt w takiej sytuacji nie zauwazy psiaka. Potrzebni nam ochotnicy do rozsyłania i zapraszania przydało by się baenerek załatwić jakiś bazarek zorganizować :) pracy jest wiele a nas tak mało :(
-
Znam takich psich skoczków na szczęście ja zawsze balkon zamykam jak mnie nie ma bo to w końcu parter ;) ma to swoje plusy bo Kamka jeszcze na schodach nie daje sobie rady i trzeba maleństwo wnosić na szczęście wracając ze spacerku to troszkę już lżejsza jest :)
-
pokazujemy się takie biedne jesteśmy :(:(
-
SZARIK w swoim DOMU!!!! Trzymajmy kciuki!!!!! Był uwiązany w lesie:-(
Guliwer89 replied to Awit's topic in Już w nowym domu
odwiedzam wieczorowo :) -
znajdzie znajdzie to bardzo sympatyczna psinka w końcu :) :)