Jump to content
Dogomania

Guliwer89

Members
  • Posts

    1311
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Guliwer89

  1. żarełko nie specjalne zwłykły Friskies ale zawsze żarełko szczególnie że chyba wcześniej jadły i im smakowało z tego co pamiętam :)
  2. dokładnie nic dodać nic ująć :) Ja dla czystego sumienia odwiedziłbym Velvet jeszcze za jakiś czas :):) jedną rzecz zauważyłem sunie podrosły troszku i Aldonko jak możesz to sprawdź czy Crazy nie ma za ścisło obróżki może trzeba jedną dziurkę popuścić bo Velcia miała strasznie futerko od obróżki odciśnięte :) Po za tym wszystko naprawdę super no a ten wet to już mistrzostwo świata człowiek legenda normalnie aż pozazdrościć :):) a i karma normalnie sam bym zjadł puszeczka 100 procent mięcha kurde ale Velci się powodzi :):)
  3. Awit mam w domu jakieś 11 kilo suchego żarełka to podrzucę twoim potworkom za tydzień w sobotę do Noska, zawsze troszkę więcej będzie :)
  4. Co do sikania to mam plan :) mam nadzieję że dobry :) Jutro będę u wetki po prochy na odrobaczenie to z nią na ten temat pogadam czy np Kamka załatwiała się w klatce i jak często tam wychodziła na spacerki :) Mam wraźenie że to kwestia stresu i braku przyzwyczajenia no i karmy suchej przy której Kamka piła 1,5 litra mineralnej dziennie :):) od wczoraj dostaje korpusy, szyjki, serducha wieprzowe i tego typu żarełko widać że zdecydowanie mniej pije więc i sikać powinna rzadziej :) Jeśli się to nie wyjaśni w ciągu tygodnia to napewno zrobimy badania ale mam nadzieję że to jednak brak przyzwyczajenia do cywilizacji i wystarczy że minie stres i Kamka szybko się nauczy że 3 spacerki dziennie wystarczają musi wytrzymywać około 8 godzin więc raczej nie powinna mieć z tym problemu :) jak tylko łapka się do końca wygoi i nie będzie jej trzeba po schodach wnosić będzie rano wychodzić ze mną ok 5:30 a potem około 8 z moją matką i to powinno jej pomóc do 17 wytrzymać:)
  5. [quote name='zebrazebra']Przelałam 130 zł z bazarków, proszę o potwierdzenie jak dojdzie :)[/QUOTE] zeberko bardzo dziękujemy :):):):)
  6. Według moich informacji to odwiedza jak najbardziej :)
  7. To ja dam 10 na Kikę bo to na cześć naszej bohaterki :):) Aniu jesteś wielka :):)
  8. Ja w tej chwili też cienko przędę niestety ale za pare dni mam nadzieję że jakaś malutka kwota zbiórkowa się uzbiera :)
  9. poprosimy jakies zdjęcia pięknej Azulki :) :)
  10. napewno żeberek nie widać :)może przytył a może inaczej pozuje :) Ale raczej przytył zawsze możesz malucha wziąć na ręce i sprawdzić :)
  11. Jak nie powala w tej chwili cieszymy się z każdego grosika troszkę długu jeszcze zostało niestety :(
  12. trzymam kciukasy cały czas wreszcie sunia zazna trochę szczęścia :)
  13. właśnie hopsaj żeby cię dobre cioteczki zauważyły :)
  14. widziałem na moim ulubionym wątku śliczne tam robią :):)
  15. [quote name='kkasiiiar'][quote name='Guliwer89'] Witam Kamulke z samego rana :) Ja zaraz zorganizuje banerek dla Rafika :)[/QUOTE] Dziękujemy Kasiu :)
  16. trudno powiedzieć co bo grzecznie spała całą pierwszą i drugą noc budzi się dopiero jak si e rano odezwe to psi ideał normalnie :)
  17. [quote name='wojtuś']Guli cieszę się razem z Tobą:) Zajrzałem na wątek Rafika, biedula a ja malutko kasy, jak nawet się wpisać. Kaska nie ważna przynajmniej nie najważniejsza możesz mu pomóc na wiele innych sposobów ;) Na przykład potrzebujemy pisarzy literatów żeby wątek zaczął istnieć strasznie mało tam wpisów mało osób odwiedzających wieczna cisza nikt w takiej sytuacji nie zauwazy psiaka. Potrzebni nam ochotnicy do rozsyłania i zapraszania przydało by się baenerek załatwić jakiś bazarek zorganizować :) pracy jest wiele a nas tak mało :(
  18. Zapraszamy każda pomoc się przyda reklamujcie gdzie możecie rozsyłajcie podrzucajcie zresztą wiecie co trzeba robić :) :) :)
  19. Znam takich psich skoczków na szczęście ja zawsze balkon zamykam jak mnie nie ma bo to w końcu parter ;) ma to swoje plusy bo Kamka jeszcze na schodach nie daje sobie rady i trzeba maleństwo wnosić na szczęście wracając ze spacerku to troszkę już lżejsza jest :)
  20. pokazujemy się takie biedne jesteśmy :(:(
  21. znajdzie znajdzie to bardzo sympatyczna psinka w końcu :) :)
×
×
  • Create New...