Jump to content
Dogomania

Kocurkotka

Members
  • Posts

    1066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kocurkotka

  1. a jak myślisz czym hodowcy karmią 4 tygodniowe szczeniaki jak nie karmą ?
  2. Planujemy też przeprowadzkę - do prawda 4km dalej ale... aktualnie nasze podwórko ma 360m2 ii to jest trochęza mało jeśli chcemy mieć hodowlę znaleźliśmy dom z działką o powierzchni....7500m2 ;) - giga podwórko na granicy Lasu prosta równa działka :D cena kusząca bo wszystko kosztuje tyle co ... budowa domu w stanie surowym zamkniętym - bez ceny działki ;D więc propozycja jest kusząca :D ale co z tego będzie to nie wiem - ale jeśli się uda mam mega kawałek podwórka dla moich psiaków :)
  3. no i w końcu słoneczko na które tyle czekaliśmy :D
  4. jak tu wstać z wyra jak tu tak dobrze :D ?
  5. tyle radości z siedzenia na snopku :D
  6. musiała bym zobaczyć skład tego Fitmina for live - czy przypadkiem skład nie jest gorszy np od Brit Brit Care jest bardzo fajną karmą :)
  7. trochę syfem go karmisz ;)
  8. wydaje się być na dużego psa
  9. Ostatnie (chyba) dzieło zrobione przez pana Marka :)
  10. warsawdog mają szelki norwegi! jak myślicie spoko są :D ? ktoś ma ?
  11. Polecam pójść do oddziału ZKwP i zapytać o hodowle owczarków długowłosych :)
  12. jeśli minęło 30 dni od pokrycia to na USG wyjdzie czy jest w ciąży
  13. śśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśliczne szelunie :3 takie delikatne i rozkoszne Oxie bardzo się podobają bo widać że są dla niej wygodne i lżejsze niż szelki z Juliusa :) Czice też kupię norwegi :)
  14. hodowca powinien wiedzieć
  15. ja te kupuje są świetne :) mam ich już kilka :D
  16. szukałam też na ebayu i ogólnie jakoś ciężko mi znaleźć
  17. no ja tak na oko mierzyłam jak by psu było wygodnie teraz jeszcze se pomyślałam że obkupiłam Oxe a dla Cziki nic nie mam :I zastanawiam się nad Lupine albo WarsawDog z Lupine przeżywam że nie ma tych woofstok :C
  18. no ja będę miała w lipcu a chciała bym kupować JUŻ żeby o niczym nie zapomnieć ;) a to maleństwo jeszcze się nie urodziło ;)
  19. moje kudłate gotoweee! w poniedziałek już u mnie :D
  20. każda może zardzewieć ;) polecam napisać np. do Kudłaty Art :) uszyją na zamówienie każdą długość szerokość i kolory i wzory sami sobie wybieracie :) http://www.kudlatyart.com
  21. u mnie ciągle śnieg:)
  22. pies przecież robi to z nudów - dajecie mu jakieś zajęcie ? kości zabawki więcej ruchu
×
×
  • Create New...