[quote name='Roszpunka']Nic nie będzie jak w zegarku - razem ze mną wróciła moja córka. I od razu zrobiła imprezę :mad:
[IMG]http://img844.imageshack.us/img844/548/foty135.jpg[/IMG]
Pako się przyłączył...[/QUOTE]
O rany, on jest taki piękny, że nawet w idiotycznej czapeczce mu do twarzy...:iloveyou: