[quote name='Roszpunka']
Incia, ja wiem, że Ty jesteś Aniołem Stróżem moich tymczasików ale nie mogę obarczać Cię wszystkimi wydatkami. Sama dałabym sobie radę, gdyby Pako był jedynym psiakiem u mnie ale dobrze wiesz, że jest ich trójka w tym moja ukochana emerytka, wymagająca szczególnej opieki. O innych dokarmianych i ogólnie "zaopiekowanych" przeze mnie ale niebędących moimi lokatorami nie wspomnę.
Dla nich nie proszę o nic, nawet Ciebie, bo to nie są dogomaniackie psiaki, tylko takie, którym zdecydowałam się pomagać, bo taki mam kaprys...
Pako kielecki jest tylko troszkę, osobą decyzyjną pozostaje Tayga.[/QUOTE]
Aniołem Stróżem nie jestem, bo nie ma takiej potrzeby. Sponsorem również nie, bo nie mogę sobie na to pozwolić, maleńka pomoc z mojej strony jest, jakby to powiedzieć, moim kaprysem...;)Pako na pewno nie zginie, bo ma najlepszą opiekę, co nie zmienia faktu że potrzebne więcej głów niż nasze dwie aby znaleźć fundusze choćby na suplementy i fryzjera, że o weterynarzu czy jedzeniu nie wspomnę. Jeśli chodzi o suplementy, to jestem w stanie załatwić po korzystnej cenie.
ps. A Pako nie jest Żabolem tylko pięknym Królewiczem:loveu: