-
Posts
842 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgataP
-
Zapraszamy do oglądania i głosowania ;) 47 [URL]http://legawce.com/forum/viewtopic.php?f=18&t=741&start=130[/URL]
-
Bibi ma przystojnego braciszka ;) ja też czasem żałuję, że nie wzięliśmy samca :eviltong: są jednak bardziej pokaźne, często z lepszym futrem ;) gdzie teraz wystawiacie Bibi?
-
[quote name='Darianna']o, to irland cz-biały? z jakiej hodowli? :D[/QUOTE] To chyba springer spaniel ;) bardzo podobne do irlanda :)
-
hmmm...jaka kopia zgłoszenia? coś takiego miało przyjść na mejla?
-
super :multi: mogłabyś wkleić ich zdjęcia lub wysłać mi priv? I jeszcze ceny ;) byłabym wdzięczna
-
Bazylowa, czy można zakupić u Was obroże z seterem irlandzkim? Widziałam, że macie takie ;)
-
z tuńczykiem? a jak to się robi???
-
przykro mi, że nie wyszło :( ale jestem pewna, że na pewno za jakiś czas stanie Wam na drodze jakiś pudlowy potwór :diabloti:
-
ja również wybrałam się dziś do biedronki po smycz automatyczną, po pierwszym spacerze z nią stwierdzam, że raczej będzie używana rzadko, jeśli w ogóle ;) tylko raz wciągnęła mi się do końca, zawsze ok.20 cm zostaje, przycisk do blokowania chodzi ciężko i nie zawsze, poza tym, nawet po zablokowaniu smycz nadal troch się jeszcze wyciąga ( a pies ma tylko 20 kg). Chociaż jak na taką cenę to chyba normalne ;) ale jest chociaż ładna :)
-
jak czytam te wszystkie rzeczy o Etnie, to mam wrażenie, jakbys pisała o mojej Lexie ;) teraz mam w domu to samo co Ty, zreszta sa chyba w podobnym wieku ( 10,5 miesiąca), wciąż wypatruję sygnałów cieczki, też częściej sika, ostatnio nawet pokazała zęby swojej psiej kumpeli :razz: i też jest trochę okres buntu, chociaż z przywoływaniem ostatnio są postepy :multi: no i niestety te gwałty znówsię nasiliły, a przez kilka miesięcy był spokój...
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
AgataP replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
Fredzia a umiesz tak samo podtuczyć psa jak i odchudzać? :eviltong: naprawdę podziwiam, że aż tyle udało Ci się Erisa odchudzić :) a wcale nie wyglądał na zdjęciach na utytka:evil_lol:- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
z serii głupie miny ;) [URL=www.fotosik.pl] [IMG]http://images8.fotosik.pl/2749/907ea722bc72b25e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2749/b5d2633e74de25a0.jpg[/IMG][/URL] "chodź Lexie, powiem Ci coś na ucho" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2749/f7c4b4fe86abd4f3.jpg[/IMG][/URL]
-
nasz najwierniejszy kompan Clooney, niestety za tydzień wraca do domu, do Stanów, i nie wiem, czy jeszcze kiedys się zobaczymy :-( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2749/9e39c1305106887f.jpg[/IMG][/URL] Clooney, Misza, Max, na drugim planie- Mocca, Lexie, Bob [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2749/c60889a44d73bdac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2749/837f6c5285daef6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2749/c022e7ec3ba84d0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2749/6261a21c21289904.jpg[/IMG][/URL]
-
Na ostatnich spacerze mamy takie małe psie przedszkola :cool1: zbiera się nawet do 7 psów:multi: starałam sie zrobić jakieś w miarę zdjęcia, ale w wiekszości wyszły kolorowe plamy a nie psy ;) u Lexie wszystko po staremu, od jakiegoś czasu wypatruję oznak cieczki, czasem wydaje mi się, że to już a potem nic:roll: wkońcu to już 10,5 miesięczna panna :evil_lol: Lexie, Edward i Misza [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2749/4ac3b07c1d5cffe5.jpg[/IMG][/URL] w błotku jeszcze czyści [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2749/8ef7e42c9e315539.jpg[/IMG][/URL] Lexie, Misza, Edward, Saba [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2749/0533669863149f24.jpg[/IMG][/URL] boski Edward po błotku :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2749/1f22db571d9a80ce.jpg[/IMG][/URL] Lexie i Max wypatrują reszty psów [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/2749/adda74e6f452da70.jpg[/IMG][/URL]
-
ciastka wątróbkowe (w cieście są kawałki wątróbki, bo mi nie zmiksowało do końca) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2749/72fe8edfd7ad1f63.jpg[/IMG][/URL] ciastka serowe, ale nie robiły aż takiej furory jak pierwsze, za którymi psy szaleją :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2749/93dac48a51cf8c24.jpg[/IMG][/URL]
-
Dziękujemy za odwiedziny i przepraszam, że tak długo nie odpisywałam:oops: i obiecuję poprawę :) dzieki Asiaczku za podpowiedź, na pewno wypróbuję, bo kołtuny już rozczesane, oczywiście włoski na tym dość ucierpiały:-(
-
Ciastka kończą się robić, serowe są baardzo dobre, chyba będę podjadać psu :eviltong: wątróbkowe też nie wyglądają najgorzej :) zdjęcia wyrobów wrzucę wieczorem, super przepisy :cool1:
-
dzięki dziewczyny za błyskawiczne odpowiedzi, po południu będę robić, bo na wieczornym spacerze pewnie znów otoczy mnie wygłodniała sfora i będzie żądała smaczków :)
-
przejrzałam trochę przepisów, mam zamiar upiec dziś ciastka wątróbkowe i serowe, tyle, że mam pytanie odnośnie przepisu wątrobowego z pierwszej strony (jestem straszny laik w pieczeniu czegokolwiek). Czy ciasto wylewamy tylko na blachę czy trzeba ją wyłożyć jakimś papierem do pieczenia? :roll: bo nie znalazłam tego nigdzie ;) a ciasto do serowych kroi się przed pieczeniem tak? ma małe kostki?
-
mi też najbardziej podobają się pudle w takiej fryzurze, którą ma Archie:loveu: i mój mąż też jest na szczęście zauroczony pudlami więc nie wykluczamy w przyszłości:cool3: bluzeczka śliczna, nie ma tam może czegoś z seterami?:cool1: Lexie jak pierwszy raz była na lince to też nie była zbyt szczęśliwa,plątała się i ją gryzła, ale nad morzem jakby jej (linki) nie było, biegała swobodnie, bez tego nie wyobrażam sobie wyjazdu :) kiedy spodziewacie się Archiego w domu??
-
ja będę pierwszy raz w Poznaniu, ale 50 zl za parking???:crazyeye: masakra... a za wejście dla dorosłej osoby to ile sobie liczą?
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
AgataP replied to Amber's topic in Foto Blogi
[url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%202/DSC_1116.jpg[/url] bierz ten aparat pańcia, bo ci go zaraz sam zabiorę... [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%202/DSC_1148.jpg[/url] to jest świetne, dobki i jamniki świetnie do siebie pasują :) -
:crazyeye: ale nowości tutaj :) piękny piękny pies, mi też marzy się pudel, ale chyba olbrzym ;) trzymam mocno kciuki, dajcie znać jak coś się wyjaśni :)
-
Ten obóz wygląda na super sprawę, bardzo ładne miejsce, domki ogrodzone i w dodatku tyyyyyle seterów :loveu: strasznie żałuję, że nie pojechaliśmy tam :angryy: