-
Posts
842 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AgataP
-
wracam :) trochę mnie nie było, brak czasu, brak zdjęć :roll: dobija mnie ta ciemność już przed 16, ledwo po pracy wezmę Rudą na spacer, a tu już ciemno :crazyeye: jedyna szansa na zdjęcia to weekend, ale ostatnio nie ma słońca więc zdjęcia są kiepskie. Dopiero dziś TŻ zabrał Lexie na spacer i porobił kilka zdjęć :) u nas wszystko po staremu, Lexie nadal w formie, myślałam, że po cieczce starci trochę futra, pogorszy się jakościowo, ale na razie jest nadal wszystko super :) może to zasługa karmiszczona ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/433/4fda9ab4c7fb3c29.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/604/0060b599f843c90f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/433/562c88fd155c61cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2898/2a818292d873c82e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/2898/df342fc7ee9c8e35.jpg[/IMG][/URL]
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
AgataP replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[url]http://psiarze.com/images/1244040338/1_500/123713713.jpg[/url] coś zaklinaczowi nie wyszło do końca :diabloti: małe uparte :eviltong:- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Witamy się, my również dotarłyśmy tu z wątku obrożowego ;) super jest zobaczyć w końcu yorka w czymś "normalnym", sportowym, obrożach i smyczach bez cekinów i słitaśnych ciuchów :) po prostu pies nie york ;) [url]http://img267.imageshack.us/img267/5453/dsc0065d.jpg[/url] w tym zestawie jest jest po prostu cudnie, nie mogę oderwać oczu:loveu:
-
[quote name='bazylowa']Dzięki za wstawienie fotek :) Cieszę się, że obróżka się podoba. Czy mogę sobie zatrzymać zdjęcia na potrzeby naszej przyszłej strony?[/QUOTE] jasne, że tak, ale jeśli zrobimy lepsze foto z obrożą, to dam Ci znać ;) jak reklama, to pełną gębą ;)
-
[url]http://www.cmku.cz/vystava-cmku/index_en.php[/url]
-
[url]http://img14.imageshack.us/img14/3128/dscn02041.jpg[/url] zdjęcie jak ze starej pocztówki, te zamglone takie romantyczne :)
-
Witam się po długiej przerwie :hand: co do wczesnych ślubów to chyba też sie mogę wypowiedzieć :) wczesny ślub nie oznacza dziecka w drodze ;) mam 24 lata, w sumie za 2 miechy 25, brałam ślub 2 lata temu, wszyscy i tak się dziwili co tak wcześnie, mimo że już wtedy byłam z teżetem ponad 6 lat:cool3: o dzieciach w ogóle nie myślimy, sami jesteśmy jeszcze psychicznie dużo za młodzi, ja to w sumie nawet za dziećmi nie przepadam:razz: mam już swoje rudego czworonożnego pożeracza czasu;)
-
[quote name='Maalwi']Czy wyrażasz zgodę,bym ci ją ukradła?:diabloti: I love this dog! :loveu:[/QUOTE] Szybko byś mi ją zwróciła :diabloti: super, że komuś się tak bardzo podoba :) [quote name='Ewa&Duffel']Lexie przepięknie się prezentuje, cały czas lśni ! :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] dziękujemy, na razie ma fajną sierść jeszcze po cieczce ;) ciekawe kiedy zacznie łysieć
-
[quote name='Fides79']jaką mieliście super pogode na spacerze, Leksi lśni w słońcu az po oczach bije :p i chyba jakąś nową obróżkę widzę :cool3: [URL]http://images10.fotosik.pl/292/628989a12c43aec1.jpg[/URL] czyżby próbowała się wtopić w tło? a kapitan wrona kapitalny :lol::lol:[/QUOTE] pogoda była taka sobie, wyszliśmy z domu z myślą, że słońce nas ogrzeje( w domu było ciepło przez szyby ;) ) a tu wiatr, zimno i w ogóle to słońce jakieś takie niesłoneczne było:eviltong: obróżka nowa, długo wyczekiwana i na następnym spacerze już wytarzana w mega zgniłej trawie...podobnie jak pies:shake: a kapitan Wrona to tez mój ulubieniec :) [quote name='Molowe']piękne zdjęcia wszystkie fajne aż trudno wybrać te najlepsze :loveu: Mizianki i całuski dla Lex :)[/QUOTE] dzięki, Lex wymiziana :) [quote name='darii_iia']Piękna...po prostu PIĘKNA. :loveu: Irlandy to pewnie baardzo żywiołowe psy, prawda ? ;) A tak w ogóle, to faul zasłużony, w piłce piłek do rąk się nie bierze. :evil_lol:[/QUOTE] też prawda, moja wina z tym skakaniem ;) Irlandy to żywe srebra, nawet niby dorosłe to dzieciaki w środku, młode duchem całe życie :) to mi się właśnie w nich podoba najbardziej :) [quote name='vege*']Tak piękne zdjęcia robisz, że nie mogę się zdecydować, które zacytować :loveu:[/QUOTE] to nie ja, tylko nasz osobisty forografer:cool1: [quote name='Casablanca']Zdęcia oczywiście znowu cudowne! :)[/QUOTE] Emil dziękuje :)
-
to zdjęcia z dzis?? :crazyeye:jeśli tak, to macie super pogodę, u nas dziś mgliście i zimno, ostatnie 2 dni były słonecze, a tak to u nas ciągłę mgły z widocznoscią na kilka metrów... Wasze zdjęcia wyglądają jak z lata, tu środek listopada a Wy plażujecie wciąż ;)
-
Lexington w nowej obroży "rasowej" od Bazylowej :) super wykonana, z dobrego materiału :) - zaliczyła już chrzest przy tarzaniu w zgniłej trawie, po praniu wygląda nadal jak nówka [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/77e3a7fd78ae88c4.jpg[/IMG][/URL] - szkoda, że na pierwszym planie jest zatrzask, ale nie mam lepszego zdjęcia z bliska [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/293/c5a7d19e6d1f0c84.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/008f329d79d80287.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/8e365206e9dc1c05.jpg[/IMG][/URL] i na koniec kapitan Wrona 8) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/9f83a3fbdd7ff5a7.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/292/628989a12c43aec1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/a32c63883b366d26.jpg[/IMG][/URL] siedzenie pokraczne :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/17a86d1128933c42.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/77e3a7fd78ae88c4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/aa6673ceb5d06209.jpg[/IMG][/URL]
-
Młoda faulowała... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/07180b0406de2a03.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/0109d911fe967063.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/0f05decb687dbe99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/3671137949213a35.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/a789e35bcf0efd92.jpg[/IMG][/URL]
-
nawet grałyśmy z Lexim w nogę ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/2ef37aab5c92bda2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/9435b2ec956b2fae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/23d904f3b863cf80.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/91b62c9f1ea195de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/d27555bec46a2bb1.jpg[/IMG][/URL]
-
trochę się pycholek stunningował ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/ed249fc31cafc6a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/783b2ccc880425e1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/9435b2ec956b2fae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/bfbfeded133d9b32.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/52ad3e76df7efbca.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/650cec6f3509dbb5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/e7c76b2153a4566c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/6138286384f30a05.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/d3582c6d943435a2.jpg[/IMG][/URL] chińczyk [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/8c8b15713c6a68ed.jpg[/IMG][/URL]
-
jednak nie wyszłam, wygoniłam TeŻeta z domu samego :) foto seszyn Miss Lexington [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/3d5a959f7c6f4d21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/d5ae808222de54a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/3ab701c9a15c75b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/968aca0297b372cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images10.fotosik.pl/288/2933460e428864da.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Misia&Ruby']Spóźnione wszystkiego najlepszego dla Lexie!!! :multi: :new-bday::BIG: [url]http://images10.fotosik.pl/197/5f1135987a146067.jpg[/url] Genialne fotka! :D Wreszcie mogłam nadrobić oglądanie fotek Lexie :) Bo u siebie na komputerze niestety nie mogę :( Piękna z niej dziewuszka :loveu:[/QUOTE] super, że w końcu mogłaś ją zobaczyć, a może ja kiedys zmienię serwer, chociaż fotosik mi pasuje ;) [quote name='Asiaczek']No to czekamy na nowe fotki weekendowe:) Pzdr.[/QUOTE] [quote name='Maalwi']foteczki prosimy! :)[/QUOTE] fotkowie są już, nawet obrobione, tylko zamieścić :) chociaż nasz fotograf twierdzi, że mimo słońca zdjęcia są jak w cieniu:question: zamieszczę chyba jutro po spacerze z potworem bo właśnie TeŻet mówi, że wychodzimy... ale jutro to obiecuję foty :)
-
my też mamy obrożę muscat mac leather i u nas również regulacja się nie trzma, wciąż się rozluźnia,a szkoda, bo obroża jest sliczna ;) Molowe nie jesteś sama :)
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
AgataP replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[url]http://img24.imageshack.us/img24/4673/img3809zz.jpg[/url] Franio to niezły byczek, mały a już robi wrażenie posturą ;) bedzie rządził na osiedlu :diabloti:- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[url]http://img207.imageshack.us/img207/3118/sam5432.jpg[/url] cudnie jej na tym zdjęciu rozwiało futro, super!
-
dziękujemy za następne życzenia, za wszystkie ochy i achy zdjęciowe, nasz fotograf bardzo sie cieszy :p jesień w tym roku jest bardzo ładna i postaramy sie w weekend gdzies wyskoczyć w nowe miejsce jeśli będzie ładna pogoda :) cieczkę możemy uznać za zakonczoną w koncu :multi: po 4 tygodniach, chociaż 2 dni temu jeszcze jeden samiec latał za jej zapachami, ale Lex już jest wykapana i mam nadzieje, że już mniej ma tych zapachów ;)
-
Kalyna mnie możesz maltretować Ciapkowymi zdjęciami bo go uwielbiam, to mój ulubiony pies na dogo:loveu: zdjęcia są :cool2: