[quote name='sylwija']przykra sprawa, rozmawiałam z p.Jolą dzisiaj, więc od niej się dowiedziałam - dobita, co tu dużo mówić
wszystko pod górkę :([/QUOTE]
Smutne ...moze ktoras potrafi zrobic wydarzenie na FB ? moze da sie jakos wspolnymi silami pomoc pani Joli ....to naprawde wielkie nieszczescie ....