[quote name='Nutusia']Kiedy jedna sunia ma jechać do Wwy? Rozumiem, że jedno ze szczeniąt, tak? Kombinuję nad DT dla suni, ale raczej nie szczeniaka, bo nie ma warunków na opiekę nad nim (zbyt długa nieobecność w domu...)[/QUOTE]
To ja juz zaciskam lapki za to kombinowanie..:cool3:....by cos z tego wyszlo ...;)