[quote name='szkocik']Mam 12-letnią suczkę teriera szkockiego do tej pory nigdy nie chorowała . Od 2 miesięcy jest coraz gorzej ma AspAt i AlAt ok 1200 powiększoną w USG wątrobę chudnie , wymiotuje i ma biegunkę.Dostaje hepatil , vit K , dietę- ryż z jajkiem , trochę kurczaka, a od 2 tygodni kroplówki i antybiotyki w injekcjach , kompletnie bez poprawy gaśnie w oczach, proszę o pomoc[/QUOTE]
Bardzo dobry lek jest Ornipural,moja sunia go dostaje i widze poprawe.Ornipural jest w zastrzykach.Prosze sprobowac jest rewelacyjny