Jump to content
Dogomania

musiaczek

Members
  • Posts

    248
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by musiaczek

  1. [quote name='szkocik']Dzięuje za informację , czy podajecie zastrzyki sami czy robi to weterynarz? Moja sunia przestała wymiotować ale jest bardzo słaba , nie ma sił na chodzenie po schodach , wynosimy ją na siusianie. Jest mi strasznie przykro , na trawniku zdarza się jej przewrócić, spróbuje tego leku.[/QUOTE] Zastrzyki podaje weterynarz,lek załatwiałam sama bo jest niestety niedostepny w Polsce tylko we Francji.Teraz podajemy 2 serie i widze duza poprawe, odzyskala sily mam apetyt przytyla.Naprawde warto sprobowac
  2. [quote name='szkocik']Mam 12-letnią suczkę teriera szkockiego do tej pory nigdy nie chorowała . Od 2 miesięcy jest coraz gorzej ma AspAt i AlAt ok 1200 powiększoną w USG wątrobę chudnie , wymiotuje i ma biegunkę.Dostaje hepatil , vit K , dietę- ryż z jajkiem , trochę kurczaka, a od 2 tygodni kroplówki i antybiotyki w injekcjach , kompletnie bez poprawy gaśnie w oczach, proszę o pomoc[/QUOTE] Bardzo dobry lek jest Ornipural,moja sunia go dostaje i widze poprawe.Ornipural jest w zastrzykach.Prosze sprobowac jest rewelacyjny
  3. psa bierze sie na dobre i zle sama mam kundelka i wiele przeszedl,gdyby byla potrzeba zaciagnelabym kredyt zeby ratowac przyjaciela,wiec nie trafia do mnie stwierdzenie nie mam pieniedzy.Niektorzy ludzie nie powinni miec zwierzat
  4. możecie mi pomoc?,potrzebuje info gdzie moge kupic Ornipural,pilnie potrzebuje:(
×
×
  • Create New...