-
Posts
3650 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kaaasia
-
Pogoda wręcz upalna :evil_lol: Jadąc na tą wystawę znałam stawkę i liczyłam że skoro Milo jest jedynym dorosłym psem to coś dostaniemy.A tu oprócz paskudnego opisu nic :lmaa: . Ale jako nieudolny wystawca uczę się ciągle nowych rzeczy i niech gadają co chcą a pies wystawiany będzie :jumpie:
-
Myślałam że na wystawę do Poznania się wybierasz ;-)
-
Nie szkodzi. My tam byliśmy z pół godziny i szybciutko uciekaliśmy dalej. Zdjęć nie robiłam, bo jedyne na co miałam ochotę to walnąć sędziego, w twarz, krzesłem :siara:
-
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Kaaasia replied to Franca81's topic in Foto Blogi
Tylko się cieszyć :smile: Miałam na myśli "jakieś" fotki, nie muszą być z tropienia. Bo jeszcze pomyślę, że serio suczydło podmieniłaś :siara: -
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Kaaasia replied to Franca81's topic in Foto Blogi
Super :smile: Napisz coś więcej no i liczyłam na jakieś fotki ;-) -
http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/kalyna2014/DSC_0183_zpsfc80f8e0.jpg Trzy jełopki :loveu: Dużo zdrówka dla Ciapulca :smile: Ja już się boję chodzić do wetów bo co jeden to mądrzejszy. Nic jednak nie przebije wiejskiego weta. Z moim pierwszym boksiem bylismy na wakacjach na wsi i pewnego dnia pies zaczął się dziwnie zachowywać, ciężko chodził, piszczał. Nie było innego wyjścia jak odwiedzić weta. Pan doktor na nasz widok mało nie narobił w gacie, psa oglądał z daleka i stwierdził początki paraliżu. Zastrzyki robił tak, że raz prawie dostała moja mama. Po kilku dniach okazało się że pies po prostu ma okropne pchły. Myślałam że go ubiję :lmaa:
-
Podglądał sąsiadów. Potem z nimi gadał i robili ogólną rozpierduchę od rana :loveu: A ja nic takiego nie widziałam. Idę szukać. PS. Byłam, szukałam ale Nas nie znalazłam. Pani w bialej bluzce z pręgowanym boksiem to nie my, a przyszła konkurencja
-
To zrób i sobie dla większego spokoju :evil_lol:
-
Hahaha, ktoś musi :loveu: Aż się sama siebie boję. Dobrze że są też inni wariaci :laugh2_2:
-
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Kaaasia replied to Franca81's topic in Foto Blogi
Mnie też nie było i nic nie wiem, szlak mnie normalnie trafia :lmaa: -
Dzięki i trzymaj dalej bo wiesz że przy moich głupich pomysłach dużo kciuków będzie potrzeba :loveu: Dziękujemy Nie martw się ja też ostatnio mało bywam na Dogo, a po zmianach to mnie szlak trafia bo się gubię Z serducha bardzo się cieszę :loveu: Rób Sintruli i będziesz miała spokój.
-
On po prostu chce cię unieruchomić abyś wreszcie dała mu spokój :siara:
-
Słowacja Podglądanie sąsiadów :loveu:
-
Kilka fotek z Klubówki I z pięknym kumplem
-
Dzięki :loveu: Dobrze, niech ci będzie :eviltong: Jeszcze raz WIELKIE dzięki!!! Złoto może się przy nich schować jak przyjdziesz z dobrym jedzonkiem pójdzie po dobroci :evil_lol:
-
Ja też nie ogarniam
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Zafaflona Sintra i jej futrzaki czyli moje małe zoo
Kaaasia replied to Franca81's topic in Foto Blogi
Cześć siostra :smile: Widzę że u Ciebie taki sam ruch jak u mnie :evil_lol: -
Witam po dłuższej przerwie :smile: Fotki piękne jak zwykle. Jak w końcu ogarnę to nowe dogo to wszystko nadrobie ;-)
-
Wróciliśmy bardziej niż szczęśliwi. Do dnia dzisiejszego nie wierzę w to, co się stało. Po wielu dniach zwątpienia i rezygnacji mamy mega sukces :jumpie: Na wystawie Klubowej o Zwycięstwo Roku Milo wybiegał w klasie pośredniej ocenę doskonałą, lakatę 1/5 i CWC!!!!!!!!! Impreza super, towarzystwo jeszcze lepsze. Jeśli ktoś ma ochotę zapraszam za rok. Nie często można spotkać boksera tańczącego na stole (nie ważne czyj był :siara: ) Zgrany duet :loveu:
-
Znowu mnie strasznie długo nie było. Niestety życie to nie bajka. Mieliśmy kilka bardzo ciężkich tygodni, pełnych łez i strachu, na szczęście powoli wracamy do świata żywych :smile: Chłopaki mają się dobrze, a patrząc na Olinka to aż za bardzo :grins: . Dla niego życie powinno składać się ze spania na kanapie i jedzenia. W międzyczasie byliśmy z Milo na wystawie Klubowej bokserów na Słowacji i chłopak zdobył dla mamusi srebrny medal w klasie pośredniej :mdrmed: . Dzisiaj przeszedł badania serca otrzymując wynik HZ-0 czyli zdrowy!!! Jutro ruszamy na klubową bokserów w Polsce ale obiecują wstawić jakieś zdjęcia po niedzieli.
-
Jakie towarzystwo szczęśliwe :smile: [URL]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/kalyna2002/DSC_0071_zps20406a9e.jpg[/URL] :loveu: A teraz pytanie do mądrych ludzi :razz:. Jak nauczyć psa aby używał nosa. Młody jak szuka czegoś to bardziej kieruje się wzrokiem niż węchem. Jak mu pokazuję palcem w ziemie i mówię "wąchaj" to nos w dół ale za chwile znowu głowa w górę i się rozgląda.
-
To widzę że sprawa głęboko przemyślana :evil_lol:
-
[quote name='kalyna']ja nie mam energii przez pogodę.. spoko, czekam na wrzesień :loveu: z drugiej strony boję się za niego wziąć, coby nie popsuć.. dlatego chyba najpierw kupię plastikowy :lol: Gorzej to my mamy.. bo ani zdanego pt1, ani nic nie umiemy, a jesteśmy starsi od Was... :roll:[/QUOTE] My też czekamy na zmianę pogody bo przy tym upale i ja i młody zdychamy. Jestem dobrej myśli. DAMY RADE coś zrobić, może, kiedyś :evil_lol: