-
Posts
15555 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jolam
-
[quote name='marta-t'][FONT=&] Bieżące informacje nt. Jantar są i będą wpisywane na labradory.info na wątku, który został przez nas utworzony. Dokumentację medyczną otrzymała i będzie otrzymywała Fundacja Prima. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie.. [/FONT][/QUOTE] Czyli jednak nie chcecie odpowiedzieć na pytania tutaj zadane ? A niby tak mocno chciałyście współpracować. A na Primę radzę zerknąć bo wczoraj też był wpis. I przykre, że tutaj wpadłyście, nakrzyczałyście, naobrażałyście, nic o stanie Jantara nie napisałyście. Zdjęć nowych brak. Odpowiedzi na moje pytania brak. Na pytania innych forumowiczów brak. Na labradory.info też nie Wy zakładałyście wątek. Ponawiam prośbę o odpowiedź na moje pytania dotyczące Jantara.
-
[quote name='Ola164']Ja pojawiłam się tu z dobrym zamiarem, aby rozjaśnić zaistniałą sytuację, Powiedziałam, że wstawię to czym dysponuję. Z rzeczy o które prosicie u siebie posiadam tylko zdjęcia w dodatku przedstawiające zmienny stan Jantara podczas wakacji jeśli ktoś sobie życzy.[/QUOTE] To skoro tutaj się zjawiłaś i tyle już napisałaś w celu pojednania to dowiedz się o to o co pytamy i wstaw tutaj. Bo opisów dużo ....ja zostałam obrażona i nikt mnie nie przeprosił. Ale nie jestem obrażalska. To teraz czekamy na konkrety i odpowiedzi na nasze pytania. Zdjęcia z wakacji to trochę dawno, poza tym są już wstawione na info, więc prosimy o nowe fotki. Ja zadałam jasne pytania i Malgoska też.
-
cyt. część wypowidzi z postu wyżej: Nie ma tutaj żadnych szkalujących Was informacji. Są tylko cytaty z info które Fundacja Dar Serca wpisywała na info. Łącznie z cytatem obrażającym mnie i forumowiczów dogomania. Zadajemy konkretne pytania co do stanu zdrowia Jantara. Proszę o wstawienie konkretnych informacji. DT sam czasami się nie zgłosi. Czasami trzeba podjąć inicjatywę, zadzwonić, spytać. Nadal proszę o fotki Jantara i informacje z postu wyżej. Łatwiej jest pomagać jeśli są informacje.
-
[quote name='Ola164']Ale czy te słowa padły ode mnie? Jeśli tak to proszę o zacytowanie. Ja rozumiem, można się wkurzyć gdy chce się pomóc, a wydaje się, że ktoś tą pomoc odrzuca - jednak warto poszukać czasem podłoża takiego zachowania (być może nie każdy jest non-stop na inter necie z powodu innych zajęć?), o czym już mówiłam. Prosto jest rządzić, gdy zna się tylko jeden aspekt, ale pozwolę sobie nie drążyć tematu. Ola164, i znowu Twoja wypowiedź jest w kontekście pouczania nas. Proszę o: 1. wstawienie nowych fotek Jantara 2. wstawienie skanu diagnozy weta co do stanu zdrowia Jantara 3. opisu jaki jest stan uszu Jantara 4. bieżącego informowania nas o stanie Jantara. Są to konkrety które dadzą jasny obraz sytuacji Jantara. A czcze gadki i pouczanie nas nic tutaj nie wnoszą. cyt. nowe wieści o Jantarze wstawione przez Dar Serca na info:
-
Hope2, mam to samo odczucie - wpadły dwie nowe super osoby i chcą dobrze. Tylko one.... Reszta to nawiedzone osoby z dogo...... pogratulować podejścia. To kiedy zobaczymy skan z wizyty u specjalisty neurologa ??????? I nikt oprócz Iza T. nie zaproponował pomocy.... hmmm jakoś pieniądze ze skarbonki labkowej chętnie przyjęliście. Ale potwierdzenia wpłaty nie mogłam się doprosić..... dopiero po kliku prośbach okazało się że jednak wpłata dotarła.... Iza T. i to nie przez Ciebie. Ty chciałaś pomóc i dziękuję Ci za to.
-
Może któraś cioteczka pomoże wkleić fotki [COLOR=#000000]A tutaj zdjęcia z imageshacka:[/COLOR] [COLOR=#000000]1. [/COLOR][URL]http://imageshack.us/photo/my-images/194/j76f.jpg/#[/URL] [COLOR=#000000]2. [/COLOR][URL]http://imageshack.us/photo/my-images/208/knc5.jpg/#[/URL] [COLOR=#000000]3. [/COLOR][URL]http://imageshack.us/photo/my-images/839/wv4w.jpg/#[/URL] [COLOR=#000000]4. [/COLOR][URL]http://imageshack.us/photo/my-images/12/yn1m.jpg/#[/URL] [COLOR=#000000]5. [/COLOR][URL]http://imageshack.us/photo/my-images/62/w66w.jpg/#[/URL] [COLOR=#000000]6. [/COLOR][URL]http://imageshack.us/photo/my-images/69/vv1v.jpg/#[/URL] [COLOR=#000000]7. [/COLOR][URL]http://imageshack.us/photo/my-images/829/h6mn.jpg/#[/URL] [COLOR=#000000]8. [/COLOR][URL]http://imageshack.us/photo/my-images/189/m7ph.jpg/#[/URL] [COLOR=#000000]9. [/COLOR][URL]http://imageshack.us/photo/my-images/833/2tas.jpg/#[/URL] [COLOR=#000000]10. [/COLOR][URL]http://imageshack.us/photo/my-images/694/pt2l.jpg/#[/URL]
-
melduję się u chłopaka, będę zaglądać
-
Ola164, od wakacji trochę czasu minęło i stan Jantara jak z opisu wynika bardzo się pogorszył. cyt. urywek twojej wypowiedzi Wszelkie informacje o Jantarze są pisane przez Dar Serca na innych forach a wstawiane tutaj jako kopia przeze mnie. I nikt tutaj nic nie wymyśla. A komentarze forumowiczów są jak najbardziej trafne. Poprosimy również jeśli można o wstawienie skanu dokumentacji od weta o stanie zdrowia Jantara, również specjalisty neurologa.
-
Sorki, ale rzadko tu ostatnio zaglądałam ;-) i niektórych wpisów nie przeczytałam :-) nawet mi się zrymowało. Dzięki Dana za paczkę z mega kosztem za przesyłkę, poczta jest masakryczna. Bazarro dzisiaj już się kończy. Zrobię jeszcze jeden dla Neśka i na skarbonkę labkową i odpuszczam trochę .... i będę tu do Was częściej zaglądać :-)
-
(*) ..... :-( smutne
-
[quote name='Hope2']Mi też go szkoda...ale jolam...może trzeba sie zastanowić nad celem bazarku? ja wiem-Jantar potrzebuje na hotel,leki...ale do cholery nie tak![/QUOTE] [quote name='dineh']może warto chwilę poczekać z płaceniem im ? może to powód dla którego nie martwią się o Jantara jak my ? ma kase która wpływa bo ktoś staje na głowie to po co się martwić a jak by jakis dt się znalazł kasa jak złoto[/QUOTE] Macie rację, też o tym myślałam. Może zmienić na innego labka albo zaznaczyć że dla Jantara ale w DT.