-
Posts
15555 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jolam
-
założyłam mu wątek na Primie
-
Znalazł DS :-) Starszy, niewidomy, chory biszkoptowy labek
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Dostaje karmę RC hepatic, leki na watrobę. Kupale się unormowały. Będzie dobrze :-) -
[quote name='Maciek777']Pęcherz Labi coś ostatnio nie wytrzymuje do rana:shake: Jednak wodę pije w normalnych ilościach.[/QUOTE] Chyba trzeba zrobić jej jakieś badania.
-
SKARBONKA dla LABRADORÓW w pilnej potrzebie !!!! POMÓŻ pomagać ....
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Powoli się pakuje ;-) dostaje karmę RC hepatic i leki na wątrobę. -
Wstawiam dwa nowo przybyłe w typie labka [IMG]http://hotelzwierzat.com/produkty/120110777856605%20rokiciny%20gm%2022.11%20(5)%20copy.jpg[/IMG] [B]22.11.2013 ROKICINY PIES 56605 [B]chip: 982061600056605 [/B][IMG]http://hotelzwierzat.com/produkty/85507786156622%20jeziora%20wielkie%2028.11%20(4)%20copy.jpg[/IMG] [B]28.11.2013 JEZIORA WIELKIE PIES 56622 [B]chip: 982061600056622[/B][/B][/B]
-
Czy możecie się dowiedzieć coś więcej o tych psiakach ? tzn. wiek, zachowanie. Macie kontakt z wolontariuszkami z tego schroniska ? Robimy ogłoszenia dla labków na forum labradory.info. Większość labków które są w Wojtyszkach ma zrobione ogłoszenia ale te są nowe tzn. sa z listopada. [IMG]http://hotelzwierzat.com/produkty/120110777856605%20rokiciny%20gm%2022.11%20(5)%20copy.jpg[/IMG] [B]22.11.2013 ROKICINY PIES 56605 [B]chip: 982061600056605 [/B][/B][IMG]http://hotelzwierzat.com/produkty/85507786156622%20jeziora%20wielkie%2028.11%20(4)%20copy.jpg[/IMG] [B]28.11.2013 JEZIORA WIELKIE PIES 56622 [B]chip: 982061600056622[/B][/B]
-
Znalazł DS :-) Starszy, niewidomy, chory biszkoptowy labek
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Nie mam pojęcia co to za zmiany. Może do pobierania krwi zgolili mu sierść... -
Znalazł DS :-) Starszy, niewidomy, chory biszkoptowy labek
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Dana masz zagruzowaną skrzynkę ;-) -
Znalazł DS :-) Starszy, niewidomy, chory biszkoptowy labek
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Psiak się pakuje i po Nowym Roku w drogę ;-) -
Znalazłam oznaczenia literowe oddziałów związku kynologicznego i chyba to nie Łódź tylko Lublin [TABLE] [TR] [TD]Łódź[/TD] [TD]000K[/TD] [/TR] [/TABLE] [TABLE] [TR] [TD]Lublin[/TD] [TD]K000[/TD] [/TR] [/TABLE] Który pasuje do tatuażu czekolady ?
-
kiedyś w schronisku w Szczecinie 2 tygodnie siedział labek z tatuażem, po kwarantannie wyciągnęłyśmy go ze schroniska, zawiozłysmy do DT do Poznania, po drodze zorientowałyśmy się ze ma tatuaż :-) i dopiero przez Związek Kynologiczny znalazł się właściciel ;-)
-
Znalazł DS :-) Starszy, niewidomy, chory biszkoptowy labek
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
[B]Dana[/B], wiem że jak Ty kombinujesz to wykombinujesz ;-) -
to nie dobrze.... może ogłoszenia mu zrobić ? tylko wtedy może zgłosić się każdy i powiedzieć ze jest właścicielem ...
-
[quote name='dana']Acha, zdolniacha :klacz: Maciek . [B]Maćku[/B], a zrobisz piękny banerek dla tego niewidomego labka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249737-BARNI-niewidomy-chory-biszkoptowy-labek?p=21698611#post21698611[/URL] pięknie plaese :modla: ;).[/QUOTE] Ja też dołączam się do prośby :-)
-
Karma dla Labi kupiona :-)
-
wiadomo już coś ?
-
Znalazł DS :-) Starszy, niewidomy, chory biszkoptowy labek
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
[B]Dana[/B], psiak został znaleziony przez straż miejską. Obecnie przebywa w schronisku. Ma leczoną wątrobę. Jest mocno wychudzony. Najprawdopodobniej jest niewidomy. Niedługo jedzie do DT. Jak będą wieści i fotki z domku to od razu wstawiam :-) -
Znalazł DS :-) Starszy, niewidomy, chory biszkoptowy labek
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Zapraszam do psiaka :-) -
Historia o niewidomym labradorze(DT poszukiwane)
jolam replied to agazoom's topic in Labradory w potrzebie
Skarbonka labkowa kupiła WOnderkowi opakowanie Geriativet za 40 zł [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/ipsv.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/8021/ipsv.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Zadzwocie do oddzialu Lodzkiego. Po tatuazu podadza hodowce i moze da sie ustalic wlasciciela.
-
[SIZE=4]ZAPRASZAM NA BAZAREK CEGIEŁKOWY dla niewidomego, chorego psa[/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249740-%C5%9Awi%C4%85teczno-Noworoczny-CEGIE%C5%81KOWY-bazarek-dla-niewidomego-chorego-starego-psa-10-01"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249740-%C5%9Awi%C4%85teczno-Noworoczny-CEGIE%C5%81KOWY-bazarek-dla-niewidomego-chorego-starego-psa-10-01[/URL] [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99342051.jpg[/IMG]
-
SKARBONKA dla LABRADORÓW w pilnej potrzebie !!!! POMÓŻ pomagać ....
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Mamy kolejną labkową biedę, niewidomy, chory biszkopcik [IMG]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/99342051.jpg[/IMG] Psiak ma szansę na DT. Zrobił się dla niego bazarek cegiełkowy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249740-%C5%9Awi%C4%85teczno-Noworoczny-CEGIE%C5%81KOWY-bazarek-dla-niewidomego-chorego-starego-psa-10-01"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249740-%C5%9Awi%C4%85teczno-Noworoczny-CEGIE%C5%81KOWY-bazarek-dla-niewidomego-chorego-starego-psa-10-01[/URL] Zapraszam :-) -
Znalazł DS :-) Starszy, niewidomy, chory biszkoptowy labek
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek cegiełkowy dla Barniego [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249740-Świąteczno-Noworoczny-CEGIEŁKOWY-bazarek-dla-niewidomego-chorego-starego-psa-10-01[/URL]