-
Posts
15555 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jolam
-
Labi już trzy lata czeka na domek ?
-
HEKTOR - 11 letni labrador skrzywdzony przez człowieka DT Częstochowa
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images63.fotosik.pl/433/15c884a13532f01fmed.jpg[/IMG] cyt. z info [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Dziś byliśmy na kontroli u "mojej" Pani weterynarz: [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Jedno ucho zdrowe, drugie nadal leczymy. Na skórę i uporczywe drapanie tez coś dostaliśmy między innymi steryd niestety - bo Hektor wciąż mocno rozdrapuje. Pytałam o kastrację i Pani weterynarz trochę się skwasiła bo pies wiekowy i różnie może zabieg przejść. Skóra - po przejściach - też może się gorzej goić choć w okolicy samych jąder nie jest najgorsza. Cenę negocjujemy [/FONT][/COLOR][IMG]http://labradory.info/images/smiles/s.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] Nasza Pani pracuje w schronisku więc rozumie sytuację - musi się jednak skonsultować z właścicielką przychodni. To co mnie martwi to fakt, że zgubił 2 kilogramy odkąd jest u nas, choć pamiętam, że Kadett tak samo zareagował na przejście ze zlewek na suchą karmę a teraz całkiem dobrze wygląda. Tylko, że Hektor na dzień dobry miał niecałe 30 a teraz mu zostało nieco ponad 27 kg[/FONT][/COLOR][IMG]http://labradory.info/images/smiles/f.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] Weterynarz doradzała więcej tłuszczu w diecie ewentualnie karmę wysokokaloryczną. Niestety raz jak mu dałam jakieś mięsiwo tłuste to zwrócił. Ale jeszcze popróbuję go dokarmiać jak reszta nie widzi bo Oni wyglądają od "dobrze" do " za dobrze" [/FONT][/COLOR][IMG]http://labradory.info/images/smiles/j.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] . Za tydzień kontrola. Aha jakby co leki nie są drogie a za samo oglądnięcie Hektora nie zapłaciłam to się nie martwcie i jeszcze raz wielkie dzięki za pakę smakołyków jakie dostaliśmy no i za linkę do przeciągania. Dziewczyny ją szarpią a Hektor chodzi za nimi i nie bardzo wie jak temat podejść ale zdarzyło mu się raz, że złapał zębami ale chyba przestraszył się ferworu i szybko odpuścił.[/FONT][/COLOR][/QUOTE] -
za TM :) Stary ONek-czy wola życia wygra ze zniszczonym organizmem?
jolam replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
staruszek idzie do hoteliku ? może by pozbierać deklaracje dla chłopaka ? Ja na razie nie mogę nic dać bo bezrobotna jestem ale mogę pomóc w rozsyłaniu zaproszeń. -
[quote name='piescofajnyjest']ja juz sie pogubilam....Jantarek jest w hotelu?[/QUOTE] Z tego co wiem to jest to hotel - przytulisko. Kojec z budą. W kojcu przebywa z sunią. Najlepiej jednak gdyby z Daru Serca odpowiedziały na pytania tzn. wcześniej zadane przeze mnie i teraz. Może się zjawią i odpowiedzą.
-
BRUNO - ODSZEDŁ ZA TM [*] CHORY czarny labrador z NUŻYCĄ.
jolam replied to jolam's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bruno był wycieńczony, niedożywiony i najprawdopodobniej bity. Miał uraz śledziony. Myślałyśmy. że uda się go uratować. Niestety serce nie wytrzymało... -
FADO - 3,5 letni LABRADOR - 40 kg MIŁOŚCI już w nowym domu.
jolam replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
Ale super :-) Fado Ty szczęściarzu -
SKARBONKA dla LABRADORÓW w pilnej potrzebie !!!! POMÓŻ pomagać ....
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
Dziękuję cioteczki kochane za wpłaty do skarbonki :-) -
SKARBONKA dla LABRADORÓW w pilnej potrzebie !!!! POMÓŻ pomagać ....
jolam replied to jolam's topic in Już w nowym domu
skarboneczka w górę.... -
za TM :) Stary ONek-czy wola życia wygra ze zniszczonym organizmem?
jolam replied to Beat2010's topic in Już w nowym domu
Będę zaglądać do chłopaka -
FADO - 3,5 letni LABRADOR - 40 kg MIŁOŚCI już w nowym domu.
jolam replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
śliczny, jego wzrok mówi - zabierz mnie, trzymam kciuki za domek -
Pomocy!!! Labradorka leila pilnie nas potrzebuje !!!
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
cieszę się ze dziewczynka ma szanse na normalne życie :-) i 4 łapki -
Pomocy!!! Labradorka leila pilnie nas potrzebuje !!!
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
Wieści są dobre :-) jak dobrze że Prima wzięła Lejlę pod opiekę i ze nie ciachnięto jej tej łapki. Ale się cieszę :-) cyt. z Primy [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Kochani noga jest uratowana!!!, staw kolanowy funkcjonuje poprawnie odwrócił się tak jak powinien wyglądać sam p. dr Nicpoń był zadowolony z linii nogi, tylko na kości piszczelowej jest zgrubienie jak to nazwał Doktorek łuk on będzie przeszkalał w dalszym normalnym funkcjonowaniu, poruszaniu się. Radzi usunąć ten łuk oczywiście obradowali wspólnie i dr Bieżyński i nasz Doktorek cytuję: "tu bym złamał tu wstawił klinik, nie nie tu bym wyciął ten łuk i tu wstawił będzie lepiej a tak tak to dobre posunięcie...." Po konsultacji z Władzą [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.fundacjaprima.pl/forum/images/smiles/001.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] podejmujemy się operacji usunięcia tego łuki twardego niemiłosiernie. Leila jest jeszcze młoda i ma przed sobą lata biegania szalenia za piłką, radości życia a nie koślawości bólu i cierpienia. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Dzisiaj ponownie miała ćwiczenia i rehabilitację stawów i ich ustawianie, tak samo jak ostatnio była "zmiękczona" i nastawiana, ma nóżkę w gipsie ale nie może jej w tym gipsie też długo mieć bo zanikają mięśnie. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Operacja odbędzie się we wtorek o godz 11.00 sama operacja będzie kosztowała 600 zł. [/FONT][/COLOR][/QUOTE] [IMG]http://images63.fotosik.pl/446/3514d3a3ba0cc37f.jpg[/IMG] -
Pomocy!!! Labradorka leila pilnie nas potrzebuje !!!
jolam replied to Agalab30's topic in Już w nowym domu
cyt. z Primy [QUOTE] Kciuki bardzo potrzebne [IMG]http://www.fundacjaprima.pl/forum/images/smiles/001.gif[/IMG] bo w środę jedziemy na kolejną wizytę do Klinik we Wrocławiu. Leila ma się dobrze, trochę już jej przeszkadza gips i kombinuje przy nim, wybrudziła go kopiąc w ogrodzie [IMG]http://www.fundacjaprima.pl/forum/images/smiles/020.gif[/IMG] Zobaczymy w środę co powie dr J. Nicpoń [IMG]http://www.fundacjaprima.pl/forum/images/smiles/001.gif[/IMG] [/QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images63.fotosik.pl/427/d75f99558a782c18.jpg[/IMG][/URL]