Jump to content
Dogomania

jolam

Members
  • Posts

    15555
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by jolam

  1. Labi już trzy lata czeka na domek ?
  2. [IMG]http://images63.fotosik.pl/433/15c884a13532f01fmed.jpg[/IMG] cyt. z info [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Dziś byliśmy na kontroli u "mojej" Pani weterynarz: [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Jedno ucho zdrowe, drugie nadal leczymy. Na skórę i uporczywe drapanie tez coś dostaliśmy między innymi steryd niestety - bo Hektor wciąż mocno rozdrapuje. Pytałam o kastrację i Pani weterynarz trochę się skwasiła bo pies wiekowy i różnie może zabieg przejść. Skóra - po przejściach - też może się gorzej goić choć w okolicy samych jąder nie jest najgorsza. Cenę negocjujemy [/FONT][/COLOR][IMG]http://labradory.info/images/smiles/s.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] Nasza Pani pracuje w schronisku więc rozumie sytuację - musi się jednak skonsultować z właścicielką przychodni. To co mnie martwi to fakt, że zgubił 2 kilogramy odkąd jest u nas, choć pamiętam, że Kadett tak samo zareagował na przejście ze zlewek na suchą karmę a teraz całkiem dobrze wygląda. Tylko, że Hektor na dzień dobry miał niecałe 30 a teraz mu zostało nieco ponad 27 kg[/FONT][/COLOR][IMG]http://labradory.info/images/smiles/f.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] Weterynarz doradzała więcej tłuszczu w diecie ewentualnie karmę wysokokaloryczną. Niestety raz jak mu dałam jakieś mięsiwo tłuste to zwrócił. Ale jeszcze popróbuję go dokarmiać jak reszta nie widzi bo Oni wyglądają od "dobrze" do " za dobrze" [/FONT][/COLOR][IMG]http://labradory.info/images/smiles/j.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] . Za tydzień kontrola. Aha jakby co leki nie są drogie a za samo oglądnięcie Hektora nie zapłaciłam to się nie martwcie i jeszcze raz wielkie dzięki za pakę smakołyków jakie dostaliśmy no i za linkę do przeciągania. Dziewczyny ją szarpią a Hektor chodzi za nimi i nie bardzo wie jak temat podejść ale zdarzyło mu się raz, że złapał zębami ale chyba przestraszył się ferworu i szybko odpuścił.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]
  3. nie mam linku do fb ale jutro poszukam i jeśli znajdę to wstawię.
  4. staruszek idzie do hoteliku ? może by pozbierać deklaracje dla chłopaka ? Ja na razie nie mogę nic dać bo bezrobotna jestem ale mogę pomóc w rozsyłaniu zaproszeń.
  5. a mi się już prosić nie chce o odpowiedź na pytania i o fotki aktualne bo ile można....
  6. też lecę zobaczyć i chociaż podrzucę bazarek
  7. [quote name='piescofajnyjest']ja juz sie pogubilam....Jantarek jest w hotelu?[/QUOTE] Z tego co wiem to jest to hotel - przytulisko. Kojec z budą. W kojcu przebywa z sunią. Najlepiej jednak gdyby z Daru Serca odpowiedziały na pytania tzn. wcześniej zadane przeze mnie i teraz. Może się zjawią i odpowiedzą.
  8. Bruno był wycieńczony, niedożywiony i najprawdopodobniej bity. Miał uraz śledziony. Myślałyśmy. że uda się go uratować. Niestety serce nie wytrzymało...
  9. Ale super :-) Fado Ty szczęściarzu
  10. Dziękuję cioteczki kochane za wpłaty do skarbonki :-)
  11. [quote name='Maciek777']Czy to u nas w kraju?:) U mnie deszcz za oknem:roll: Pierwszy śnieg - ale miały zabawę;)[/QUOTE] U mnie też deszcz :shake:
  12. A u nas nie było aż tak strasznie. Wiało, ślisko było ale jakoś nie tak strasznie. Prąd mieliśmy.
  13. [quote name='Malgoska']biedny jest schorowany bardzo.. a te uszka? wygląda na filmie jakby miał bolesne to prawe ucho.[/QUOTE] Też mi się tak własnie wydaje, że ucho go boli. Dlatego proszę o wstawienie skanu z oceny stanu Jantara od weta. Może on ma coś z błędnikiem ?
  14. Ponawiam pytania: Proszę o: 1. wstawienie nowych fotek Jantara 2. wstawienie skanu diagnozy weta co do stanu zdrowia Jantara 3. opisu jaki jest stan uszu Jantara
  15. śliczny, jego wzrok mówi - zabierz mnie, trzymam kciuki za domek
  16. cieszę się ze dziewczynka ma szanse na normalne życie :-) i 4 łapki
  17. Wieści są dobre :-) jak dobrze że Prima wzięła Lejlę pod opiekę i ze nie ciachnięto jej tej łapki. Ale się cieszę :-) cyt. z Primy [QUOTE][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Kochani noga jest uratowana!!!, staw kolanowy funkcjonuje poprawnie odwrócił się tak jak powinien wyglądać sam p. dr Nicpoń był zadowolony z linii nogi, tylko na kości piszczelowej jest zgrubienie jak to nazwał Doktorek łuk on będzie przeszkalał w dalszym normalnym funkcjonowaniu, poruszaniu się. Radzi usunąć ten łuk oczywiście obradowali wspólnie i dr Bieżyński i nasz Doktorek cytuję: "tu bym złamał tu wstawił klinik, nie nie tu bym wyciął ten łuk i tu wstawił będzie lepiej a tak tak to dobre posunięcie...." Po konsultacji z Władzą [/FONT][/COLOR][IMG]http://www.fundacjaprima.pl/forum/images/smiles/001.gif[/IMG][COLOR=#000000][FONT=Verdana] podejmujemy się operacji usunięcia tego łuki twardego niemiłosiernie. Leila jest jeszcze młoda i ma przed sobą lata biegania szalenia za piłką, radości życia a nie koślawości bólu i cierpienia. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Dzisiaj ponownie miała ćwiczenia i rehabilitację stawów i ich ustawianie, tak samo jak ostatnio była "zmiękczona" i nastawiana, ma nóżkę w gipsie ale nie może jej w tym gipsie też długo mieć bo zanikają mięśnie. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Operacja odbędzie się we wtorek o godz 11.00 sama operacja będzie kosztowała 600 zł. [/FONT][/COLOR][/QUOTE] [IMG]http://images63.fotosik.pl/446/3514d3a3ba0cc37f.jpg[/IMG]
  18. cyt. z Primy [QUOTE] Kciuki bardzo potrzebne [IMG]http://www.fundacjaprima.pl/forum/images/smiles/001.gif[/IMG] bo w środę jedziemy na kolejną wizytę do Klinik we Wrocławiu. Leila ma się dobrze, trochę już jej przeszkadza gips i kombinuje przy nim, wybrudziła go kopiąc w ogrodzie [IMG]http://www.fundacjaprima.pl/forum/images/smiles/020.gif[/IMG] Zobaczymy w środę co powie dr J. Nicpoń [IMG]http://www.fundacjaprima.pl/forum/images/smiles/001.gif[/IMG] [/QUOTE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images63.fotosik.pl/427/d75f99558a782c18.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...