Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Weszły wpłaty za 09/2013 od cioteczek : - anna2102 50 zł - Markofix1 10 zł - Czarna Kafka 20 zł Dzieki kochane z całego serca!
  2. Puściłam do kikou 300 zł za kolejny miesiąc.
  3. Weszła kolejna wpłata od cioteczki Bjuta 10 zł Dzięki kochana!
  4. Weszła wpłata za 08/2013 od thinkplando 40 zł Ślicznie dziękuję!
  5. Weszła wpłata 100 zł od ag2709 ( deklaracja 05/2013 , 06/2013) Ogromne dzięki kochana!
  6. Weszły wpłaty od : Bjuta 10 zł asikowska 10 zł Śliczne dzięki! Ja i moja siostra też wpłaciłysmy po 10 zł za 09/2013
  7. Z poniższego bazarku uzbierała się kwota 252,60 , którą przelałam na konto mroze. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245598-Szkolne-biurowe-zupe%C5%82nie-nowe-gofrownica-TEFAL-drobiazgi-ciuszki-ROZLICZAM[/url] mroze , jak otrzymasz pieniążki proszę o potwierdzenie na bazarkowym wątku.
  8. Dziś przyszła faktura i zapłaciła 475 zł za lipiec.
  9. Weszły deklaracje od cioteczek : - Koelka 10 zł - pikola 10 zł Pięknie dziekuję!
  10. Weszły deklaracja od cioteczek : - Koelka 10 zł - pikola 10 zł Dziękuję kochane!
  11. Konto Bazylka zasiliła kwota 267,95 z poniższego bazarku : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245602-Wielka-letnia-wyprzeda%C5%BC-ciuszk%C3%B3w-zestawy-za-5-z%C5%82-dla-Bazyla-ROZLICZAM[/url] Odnotowano w poście rozliczeniowym.
  12. Weszła deklaracja od cioteczki ranias 10 zł Dziękuję bardzo!
  13. Weszla deklaracja od cioteczki ewu z 09/2013 15 zł Ślicznie dziękuję! Puściąłm do kikou 300zł za kolejny miesiąc.
  14. Weszła wpłata od cioteczki HELENA5 10,05 zł Wielkie dzięki!
  15. Weszła deklaracja od bambino za 08/2013 10 zł Wielkie dzięki!
  16. Weszła deklaracja od cioteczki Randy 50 zł. Ślicznie dziękuję!
  17. Zdjęcia Sidneja pokazują jaki z niego cudo pies! Weszły deklaracja za 08/2013 od : - Ewa_88 25 zł - Nikus 15 zł - anna2102 50 zł Dziękuję z całego serca! Maciek777 przypomnij się w hoteliku co z fakturką , bo jeszcze nie doszła a 21-szego wyjeżdżam i chcę jak najszybciej uregulować i śliczne dzięki za cudne foty chłopaka!
  18. [quote name='kikou']Górniś jest bardzo rozczulający.. mimo tych strasznych upałów i mimo tego, że ledwie już chodzi... jak tylko idę gdzieś po ogródku (a teren mamy na zboczu w dużej części pochylony i ciężko się po nim chodzi) "pędzi" koślawo biedak wszędzie za mną, chce towarzyszyć, aż teraz zamykam go w domu na tę chwilę, nawet jak idę wieszać pranie 5 minut żeby się tak nie wysilał..[/QUOTE] On Cię po prostu bardzo kocha. A ja się cieszę , że ten cudowny psiak ma z Tobą taką starość.
  19. Wycałowany jak zawsze. W te upały to mu się biegać nie chce więc były stacjonarne pieszczoty:) No i mimo upału parówkami nie pogardził:)
  20. Proszę o konto dla Pepe , chociaż dyszkę podrzucę...
  21. Weszła deklaracja za 08/2013 i 09/2013 od renatka_s 60 zł. Ślicznie dziękuję! Czekam na lipcową fakturę do uregulowania. A Sidnej jak zawsze zgrabny i uroczy. Elegancki starszy pan:)
  22. Weszła deklaracja za 08/2013 od wujaszka Roland_de 25 zł Ślicznie dziękuję!
  23. Weszła deklaracja za 08/2013 od wujaszka Roland_de 25 zł Ślicznie dziękuję!
  24. Weszły deklaracje od : Barbarela 20 zł ( 08/2013) Roland_de 35 zł ( 06/2013) Serdeczne dzięki!
  25. Moja siostra Ania wpłaciła 10 zł za 08/2013 - Dzięki! Jutro jadę do chłopaka i zapłacę 450 zł za kolejny m-c i 20 zł za szczepienie.
×
×
  • Create New...