Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Olga-piescofajnyjest przeniosła deklaracje z Binga na Jeżynkę 20 zł , deklarację przeniosła też ania-sister 10zł . Dziękuejmy!
  2. Dziękujemy za obecność na wątku i wsparcie kochane! Maruda666 wyślę Ci na pw konto Jeżynki.
  3. Myślę ,że jak z Bingiem wszystko dobrze pójdzie to się podzieli kasą z kumplem by on też dostał swoją szansę... Myślę ,że cioteczki z wątku Binga się z tym zgodzą. Wiadomo ,że mało kto z ludzi będzie skłonny pokryć transport...
  4. Nie ma to jak dobre wieści na początek weekendu:) Super !
  5. Smutne to fakt ale mamy nadzieję ,że wkrótce uda nam się odmienić jej los. Dzięki cioteczki za obecność na wątku i kibicowanie!
  6. A ja poprostu skaczę z radości! Dzięki kochana za takiego super newsa!
  7. Grudzień to m-c prezentów i wydatków , może dlatego taka tu cisza...
  8. Własnie staramy się kochana , żeby pojechała do domowego DT na socjalizację tylko ,że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę... A bazarki jak najbardziej pożądane i cenne cioteczko!
  9. Oj tak , ściskam kciuki z całych sił!
  10. Pojęcia nie mam czemu?! Ona jest kochana , łagodna , przymilna! Same och i ach! Poprostu pecha ma dziewczyna!
  11. No jasne , że prosiła! Musi ktoś tą ślicznotę zauważyć! Telefon w gotowości zwłaszcza , że w piątek będę miała zasięg bo nie idę do pracy:)
  12. Weszło jeszcze 20zł od Kass... Dziękujemy.
  13. Jak Bingowi się uda to Jeżynka dostanie ! Póki co nie zapeszajmy... W piętek dwie pracownice schroniska jadą do Ginn po Binga ( StarachowicMe) potem do Katowic go zawieźć a jeszcze potem pod Częstochowe po Pyszczolinę. Mają do zrobienia sporo ponad 1000 km. Wysłałam im na transport 600 zł ( jak zostanie zwrócą różnicę) i jeszcze wysłałam 30 zł żeby dopłaciły Ginn za 3 dni pobytu. Miejmy nadzieję ,że wszystko się uda.
  14. Dostałam dzisiaj pocztą kartkę z wkładką od Olgi - piescofajnyjest. 20 dolarów kanadyjskich czyli 65 zł - myślę ,że to na poczet deklaracji za I,II,III/2012 Dziękujemy kochana!
  15. No narazie pustki ale wierzę ,że damy radę i wyślemy Jeżynkę do DT! Musimy i tyle!
  16. To byłoby piękne Sabinka ale ostatnio coś pechowo wszystko idzie:(
  17. Weszło 30 zł od martasekret. Dziękujemy!
  18. Kupiłam dzisiaj za 33zł smycz dla Binga , no i zaniosłam szeleczki po Lemonie do schroniska.
  19. Myślę , ze bardziej pod koniec tygodnia. Dziewczyny ze schroniska skontaktują się z Tobą jak już ustalą. No i może adresówka już zdąży dojść.
  20. Wprost nie umiem wyrazić jak mi jest przykro:( Dzisiaj weszły jeszcze dla niego pieniążki od Roland De 35zł
  21. Pyszczolinka jednak wraca:( Prosimy zatem osoby zadeklarowane ,żeby jednak zostały przy niej...
  22. Wcale nie takie skromne kochana! Dzięki wielkie! Chcielibyśmy wysłać ją tam gdzie były już nasze schroniskowe , trudne dziewczyny . Jak zbierzemy trochę kasy to pogadamy , myślę ,że się uda.
×
×
  • Create New...