Jump to content
Dogomania

caryca26

Members
  • Posts

    14143
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by caryca26

  1. Weszło 40zł od yumanji - opóźniona wpłata z bazarku. Dziękuejmy!
  2. W górę grubasku kochany! To chyba najgrubszy psiak w schronisku:) Ale i jeden z najsympatyczniejszych!
  3. Wysłałam dp martka 15zł za zamówione ogłoszenia dla Binga.
  4. Weszło 10zł od AgnieszkaK. Dziękujemy!
  5. Moja stała dyszka też poszła.
  6. Weszło 25 zł od żabol. Dzieki!
  7. Weszły też pieniążki od Julia84 15zł , Koelka 10zł i Ranias 10zł ( za XI i XII) Dziękujemy!
  8. Weszły pieniązki od pietrucha 10 zł i od ania-sister 20 zł ( za XI i XII)
  9. No masz rację martka. Też myslę , że lepiej żeby Bingo najpierw oduczył się tego sikania w domu. A tak na marginesie to chłopak zarobił na swoim bazarku 270,05 zł :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/214937-Bingo-od-DT-dzieli-go-tylko-110-z%C5%82!!!-Cos-dla-duszy-cia%C5%82a-i-dla-koneser%C3%B3w-do-04.10?p=17665853#post17665853[/url] Dziękujemy pieknie Hani z Sanoka za super poprowadzenie bazarku!
  10. Weszło 15 zł od Katekermit. Dziękuejmy!
  11. Weszło 40 zł od Eliza71 Dziękujemy!
  12. Skarbnik jest jak najbardziej za:) Tylko napiszcie gdzie i komu wysłać kase za ogłoszenia i niech się robią!
  13. W górę Pyszczaku mój słodki!
  14. Fakt , kwota bardzo duża. Ale w sumie nowy rok już za 2 m-ce więc pocieszające ,że wtedy może trafić do Bogatyni.
  15. No właśnie a u Ginn miałaby super , nasz staruszek Bingo bardzo u niej odżył.
  16. Weszło 50zł deklaracji od MałgorzataD. Dzięki!
  17. Daje 10 zł stałej deklaracji na dobry początek!
  18. Wetka ją badała? Wiadomo od czego ten kaszel?
  19. U Ginn znalazłoby się miejsce. Trzeba tylko zebrać kasę na deklaracje...
  20. Zrobiłam dzisiaj przekaz do Ginn za kolejny miesiąc dla Binga.
  21. Ojej, strsznie jestem załąmana tą informacją:(
  22. Weszło 5zł od Kocurek. Dziękujemy!
×
×
  • Create New...