Jump to content
Dogomania

Patmol

Members
  • Posts

    7079
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by Patmol

  1. [quote name='Pipi']Kotek Nr 1 [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1271557/44755337_pa070444.jpg[/IMG] .[/QUOTE] czyli Szap[B]o[/B]
  2. [quote name='Pipi'] Kotusia Nr 3 bez imienia [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1271557/44794510_pa090486.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1271557/44877206_pa130143.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1271557/44877198_pa130140.jpg[/IMG][/QUOTE] wklejam ją na MIau do wątku Biedronek -jako [B]Bouchon[/B] ([SIZE=1][I]wymowa [/I][SIZE=2]busz[B]ą) ;) [/B][/SIZE][/SIZE]
  3. [quote name='Pipi']Koteczka, Biedroneczka Nr 2/ bezimienna jeszcze :diabloti: [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1271557/44755332_pa070443.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1271557/44755357_pa070449.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy49/628612/1271557/45305730_pb020844.jpg[/IMG] wklejam ją na MIau do wątku Biedronek -jako [B]Coccinelle[/B] (wymowa koksin[B]el[/B]) :evil_lol:
  4. ja myślę :evil_lol: że koniecznie powinnaś adoptować kota :evil_lol: Nika miałaby swojego własnego towarzysza zabaw słodziak z Niki :loveu:
  5. [quote name='Pipi']Lo matko, Patmol, toz Siwa ma tyle zdjec? jeszcze robic? Na dzisiejszych zdjeciach jej nie ma, bo ona na drugiej stronie podworza jest. Miroir, piekne imie.[/QUOTE] ha :diabloti:Siwa piękny pies- to patrzeć na nią chcę :evil_lol: piękne zdjęcia pięknych kociaków :loveu: powstawiam do ich wątku na Miau i jak Miroir Ci się podoba -to i kociakom ładne :evil_lol: imiona ponadaję dzwoni ktoś o biedronki? czy je lepiej ogłaszać pojedynczo? (Miroir to francuski wyraz i wymawia się [I]mir[B]ua[/B]r -[/I] bardzo mi to brzmienie pasuje do kota :diabloti:)
  6. czy koteczka Nr 1 ma jakieś imię? czy sama mam wymyślić do ogłoszeń? na MIau nazwalam ją roboczo [B]Miroir [/B]muszę je jakoś odróżniać :diabloti: dlaczego :angryy: na zdjęciach nie ma mojego ulubionego psa? :evil_lol: czyli Siwy
  7. koty gonić :diabloti: to fajna zabawa dla psa :evil_lol: mój pies tez lubi gonić koty, ale najbardziej zabierać im skrzydełka :evil_lol: jak sie odwrócę i nie przypilnuje
  8. jeden jest łaciaty jak mała krówka :diabloti:
  9. i słusznie :diabloti:
  10. Pipi -proszę napisz co tam u Siwy
  11. i jak tam brzuszek Midi? wszystko już eis całkiem wygoiło?
  12. pewnie ja ostatnio miałam jeden dzień trokolorkę -trzymałam w klatce to wszystkie zwierzaki koniecznie chciały się z nią witać, a najbardziej pies - starał się być jak najmniejszy, żeby się nie bała i ogonem zamiatał, że hej jak pies się przyzwyczai, że są inne zwierzęta - to potem się ich nie obawia ale raczej go ciekawią [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/69/dscf1919p.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7677/dscf1919p.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/6/dscf1918ct.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/3641/dscf1918ct.jpg[/IMG][/URL]
  13. pewnie :diabloti: o klatce wiemy i akcje popieramy przecież Siwa tez jest u pipi
  14. pilnuję ją ale szkoda mi jej - bo smutna na spacerach spacery krótkie, bez spuszczania i psy omijam wielkim łukiem [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/525/dscf1834m.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/2910/dscf1834m.jpg[/IMG][/URL]
  15. jak już nie leci krew - to znaczy, że jest po? było ok 13 dni -nie za krótko? czy powinnam jeszcze ją izolować od psów?
  16. :angryy: ponieważ jako ostatnie ogłaszam Bete i Midi (kujawsko -pomorskie) na [I]moim pupilu[/I] - wszystkie ogłoszenia poprzerzucało mi na kujawsko -pomorskie :angryy: i teraz wychodzi, że i pies pipi (Siwa) i moja kotka -tez mieszkają :evil_lol: koło Brodnicy i nie umiem :oops: tego naprawić :oops: ogłaszacie na jednym koncie? czy może trzeba założyć trzy róźne - na trzy różne miejscowości? muszę posprawdzać inne portale :angryy:
  17. kciuki dla Gargamela dodałam Gandzię w wątku na MIau [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=135752&p=8217780#p8217780[/URL] poproszę zdjęcia 1. Filemonka, 2. Frytki 3. Murci (czarna?) 4. Niuniek opis mam od Irenki
  18. Fajnie -bardzo się ciesze
  19. [quote name='doris66']Czy ten lis karkonosko -podlaski ma rude uchole, czy to tylko światło?[/QUOTE] tylko światło :diabloti: jako dowód załączam zdjęcie Caillou i rudego kota Garfielda (Garfield to jest RUDY, a Caillou - nie :evil_lol:) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/204/dscf1951i.jpg/"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7189/dscf1951i.jpg[/IMG][/URL]
  20. witam [url=http://smajliki.ru/smilie-582205863.html][img]http://s7.rimg.info/b88b25a0bd8c02f84976c46a088b44d6.gif[/img][/url]
  21. ale :diabloti: W listopadzie kandydata wybierali użytkownicy Dogomanii. Wspólnym kandydatem wybrano [COLOR=#BF0040][B]Przytulisko w Rachowie Starym[/B][/COLOR]. Wątek z ankietą wewnętrzną Dogomanii [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_arrow.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/217481-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-listopad"]http://www.dogomania.pl/threads/217481- ... a-listopad[/URL]! Wątek pomocowy Przytuliska w Rachowie Starym (województwo lubelskie) [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/icon_arrow.gif[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/204601-Jedna-kobieta-i-150-ps%C3%B3w-potrzebni-wolontariusze"]http://www.dogomania.pl/threads/204601- ... ontariusze[/URL].
  22. piękna jest tylko nie wiadomo, jak się będzie zachowywać zostawiona sama w domu Irenka pisała, że w sumie to nigdy sama nie zostawała
  23. dziękuję :diabloti: będę tak pisała
  24. zdjęcia 1. Filemonka, 2. Frytki 3. Murci (czarna?) 4. Niuniek 5. Gandzia poproszę - to gje wstawię na wątek MIau (albo chociaż jak wyglądają, to zdjęcie dodam później) Filemon to powinien być biedronek więc Grabcie mam na zdjęciu - to zaraz wstawię; jak na drugi dzień już zadowolona była - to wcale ciężka do zmiany miejsca nie jest; bardzo z urody do Puci podobna Mańka już wpisałam na wątek -ma zdjęcia z biedronkami raczej cwaniaki te Twoje koty :evil_lol: widziałaś u mnie na wątku? jak cwana Caillou (z Twoich salonów:diabloti:) kota spycha z fotela? Twoje koty pewnie też takie cwaniaki:evil_lol:
×
×
  • Create New...