-
Posts
7079 -
Joined
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patmol
-
Milva i Gabi mają allegro [quote name='Randa'][B][URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=2002927224[/URL][/B][/QUOTE]
-
[SIZE=5][B]Pesio[/B][/SIZE] malutki, ten którego krowa nadepnęła [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy52/628612/1277992/46025705_pc150557.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy52/628612/1277992/46025712_pc150559.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy52/628612/1277992/46025720_pc150561.jpg[/IMG] wkleiłam na pierwszej stronie pod nr 18
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
Patmol replied to ifka's topic in Już w nowym domu
Bardzo wam dziękuję [url=http://smajliki.ru/smilie-464495655.html][img]http://s4.rimg.info/c8d12ef5ed449cdd1fc665e29a8716a1.gif[/img][/url][url=http://smajliki.ru/smilie-464495655.html][img]http://s4.rimg.info/c8d12ef5ed449cdd1fc665e29a8716a1.gif[/img][/url] poproszę wasze maile na pw (buniaaga chyba mam) - jutro maja być ogłoszenia; jak tylko dostanę - wyślę (kto jest pół?) -
Bard, szczeniak ze śmietnika trafił na salony :)
Patmol replied to Ty$ka's topic in Już w nowym domu
pies przepiękny jedzie do Murki? edit-doczytałam, ze może DS -trzymam kciuki -
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
Patmol replied to ifka's topic in Już w nowym domu
bardzo dziękuję [url=http://smajliki.ru/smilie-963063879.html][img]http://s16.rimg.info/8b4605e2c39dbd8ffc7864daace03973.gif[/img][/url] poproszę o maila na pw -
wiem i tak napisałam na miau ale może ktoś z Białego albo z Bielska mógłby kilka nawet wydrukować i porozklejac nawet 5-6 ogłoszeń to następna szansa dla tych kotów i jeszcze jest taka propozycja [quote name='"issey32"']Jeszcze mi przyszło do głowy, żeby zapytać w "Kotkowie", kto im robi takie ładne zdjęcia i może ktoś by się zgodził obfocić koty w Wólce?[/quote]
-
Psy z Bielska Podlaskiego - wątek zbiorczy psów w potrzebie
Patmol replied to ifka's topic in Już w nowym domu
kopiuję z MIau -dotyczy kotów (ponad 15) z Wólki Zaleskiej, które są pod opieką dwójki starszych ludzi po udarze; ci ludzie sami potrzebują opieki [quote name='"issey32"']Czy kociaki mają ogłoszenie w papierowej formie, takiej do rozwieszenia w sklepach, lecznicach i wszędzie, gdzie się da?[/quote] [quote name='"issey32"'] Mogę zrobić takie ogłoszenie i wysłać na maila , tylko ktoś musiałby to wydrukować i porozwieszać. [/quote] co wy na to? czy ktoś z Bielska Podlaskiego lub z Białegostoku mógłby takie ogłoszenia wydrukować i porozwieszać? nawet kilka osób by sie przydało -
kopiuję z MIau -to dotyczy kotów z Wólki Zaleskiej [quote name='"issey32"']Czy kociaki mają ogłoszenie w papierowej formie, takiej do rozwieszenia w sklepach, lecznicach i wszędzie, gdzie się da?[/quote] [quote name='"issey32"'] Mogę zrobić takie ogłoszenie i wysłać na maila , tylko ktoś musiałby to wydrukować i porozwieszać. [/quote] co wy na to? czy ktoś z Bielska Podlaskiego lub z Białegostoku mógłby takie ogłoszenia wydrukować i porozwieszać? nawet kilka osób by sie przydało
-
a jakby poszukać behawiorysty do pracy z nim?
-
a on jest zdrowy? bo może ma na przykład kłopoty ze wzrokiem i dlatego tak reaguje na nieznane przedmioty
-
jaki fajny kudłacz
-
dwie białe siostrzyczki mają już pierwsze ogłoszenia [quote name='Randa']póki co maja ogłoszenie na tablica.pl [B][URL="http://tablica.pl/oferta/malenkie-siostrzyczki-milva-i-gabi-IDzwl3.html"]Maleńkie siostrzyczki Milva i Gabi[/URL] i jeszcze: [/B][URL="http://bialystok.olx.pl/item_page.php?Id=291572727&ts=1323983107"]http://bialystok.olx.pl/malenkie-siostrzyczki-milva-i-gabi-iid-291572727[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/19694207_malenkie_siostrzyczki_milva_i_gabi.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=85578[/URL] [URL]http://www.adin.pl/ogloszenia/168413.html[/URL][/QUOTE]
-
[B]bardzo potrzebny jest DT dla Pitusia [/B] proszę o kciuki dla pieknej Bety [quote name='Ania+Milva i Ulver']trzymac kciuki za Betę- jak dobrze pójdzie to w poniedziałek pojedzie do nowego domu;)[/QUOTE]
-
witam u pięknego Kadeta
-
wesoły, czarny szczeniak w typie labka - potrzebnyDS/DT (podlaskie)
Patmol replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
mogłoby być zamiast Pituś - Pitus , byłoby dostojniej -
trzymam [url=http://smajliki.ru/smilie-373862343.html][img]http://s4.rimg.info/6fc878da2e8e8f77b1b4b71ba5e8ff64.gif[/img][/url]
-
Ufna Koteczka - ma domek, transport i TDT! Dziękuję!
Patmol replied to TrisK's topic in Kotki już w nowych domach
super [url=http://smajliki.ru/smilie-840526695.html][img]http://s13.rimg.info/bb2b1b08969e4d2229f199422f85a50e.gif[/img][/url]