-
Posts
7079 -
Joined
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patmol
-
wczoraj spotkaliśmy na spacerze siostrę Sweetie -Tinę urosła od naszego ostatniego spotkania, ale wciąż jest straszliwie podobna do Sweetie jest takiej samej wielkości i kształtu i uszy też ma już stojące (jak Sweetie) tylko jest odcień jaśniejsza i pysk ma jaśniejszy a nie taki bandycki czarny pysk jak Sweetie i zachowuje się tak samo-kreci pupskiem dziewczyny sie obszczekały i każdy pobiegł w swoja stronę na zdjęcia było za ciemno-ostatnio chodzę na spacery wieczorem -bo wtedy juz ludzie nie leżą w trawie na kocach i nie trzeba ich omijać [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/607/img0941ra.jpg/][IMG]http://img607.imageshack.us/img607/5993/img0941ra.jpg[/IMG][/URL]
-
i uważa że jest najważniejszy i najmądrzejszy i najbardziej naj i że jak zrobi słodka minę, to każdy powinien mu oddać swoje jedzenie nie chce oddać? no to łapą go z liścia kradnie mi mięsko z garnka -takiego przykrytego pokrywką garnka, który stoi sobie na kuchence i w którym jest jeszcze gorący ryż i warzywa
-
spóbuję te moje koty to się wcale psów nie boją :mad: ten rudy grubasek [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/856/dscf0918su.jpg/"][IMG]http://img856.imageshack.us/img856/4743/dscf0918su.jpg[/IMG][/URL] to stara się czasem przechwycić smakołyk, który podaję psu prosto do pyska
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
ja się nie przejmuję, bardzo lubię otwarte okna w czasie burzy ale moja rodzina strasznie się tym przejmuje -więc gdyby go wcale nie było-to byłoby prościej a tak... akurat się może zdarzyć... -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
czyli lepiej okna i drzwi zamykać -
to jest myśl tylko musiałabym chować coś naprawdę atrakcyjnego, żeby Caillou chciało się szukać -no parówek, albo kabanosów to by pewnie szukała tylko ja bym musiała schować, a potem kazać Młodemu pilnować, żeby koty nie wyjadły zanim ja psy wypuszczę :evil_lol: Sweetie daje czasem jakiś smakołyk zapakowany -np w tutkę od papieru toaletowego i jeszcze w jakieś pudełko kartonowe Caillou tez daję ale Caillou zawsze czeka aż Sweetie odpakuje swoje i jej zabiera i wtedy Sweetie idzie odpakowywać to drugie jedynie surowej obranej marchewki Sweetie nie odda może po prostu Caillou tak bardzo nie nalega jak chce ją zabrac
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
ale właśnie w górach jest dużo cienia -tylko trzeba wybrać trasę lasem i cieniem i dużo bardzo, bardzo zimnych strumyków do ochłody Sweetie włazi do prawie każdego i [I]pływa [/I]:evil_lol: -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
:diabloti: ten piorun kulisty to takie straszenie i tyle i jak wybieracie się w góry? czy już byliście? my w niedzielę wyskoczyliśmy w Góry Sokole (schronisko Szwajcarka) i przy okazji poszliśmy do ruin zamku w Bolczowie polecam -wycieczka kilkugodzinna, superanckie skałki i skały po drodze i panorama Karkonoszy -
fajny pomysł a jakieś polecenie im wydajesz jak je wypuszczasz z pokoju?
-
Amstaff DRAGON - PILNIE szukamy chociażby DT. Zerknij do przytulanki.
Patmol replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
piękny jest Drago -
moje psy uwielbiają rozgryzać kredki i ołówki :mad: a koty zawsze się starają im jakąś kredkę czy ołówka zrzucić :mad:
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
na pewno w górach czy w lesie burza może być groźna no jak się idzie szczytami gór, a wokół tylko kosodrzwina ale czy naprawę istnieją pioruny, które wpadają przez uchylone okno i szukają ofiary? to mi się wydaje nieprawdopodobne -
jak się bawisz w tropienie w domu? jakich groszków?
-
witam się u cudnego Ibisa [url=http://smayliki.ru/smilie-1313710791.html][img]http://s20.rimg.info/5237269075d3e0ebd56021de3871361b.gif[/img][/url]
-
i ja trzymam kciuki [url=http://smayliki.ru/smilie-1313710791.html][img]http://s20.rimg.info/5237269075d3e0ebd56021de3871361b.gif[/img][/url]
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
ciekawe z czego wynika u psów strach przed burzą moje psy nie boją się burzy, ale za to Młody nasłuchał się opowieści o piorunie kulistym i jak otwieram okna w czasie burzy to biega za mną i zamyka:mad: -
ona właśnie chyba tak myśli, że przecież i tak mnie widzi a ja jestem dorosła to chyba się nie zgubię a jak będę chciała iść do domu -to po nią przyjdę kiedyś się schowałam za drzewo (nie było jeszcze Sweetie i byłam bez Młodego) siedziałam tam z pół godziny Caillou byłą dość daleko z głową w dziurze co jakiś czas wyciągała głowę i się rozglądała, ale nie mogła mnie zobaczyć rozglądnęła się i dalej zajmowała się swoimi sprawami po pół godzinie ścierpłam za tym drzewem -i wyszłam i podeszłąm do niej ucieszyła się na mój widok, ale tak spokojnie jakby mówiła [I]o, znalazłaś się [/I]i nie wiem, czy to taki typ psa i już czy nie powinnam raczej czymś go zainteresować na spacerach, np uczyć go tropienia jest podobno fajny podręcznik tropienia -niekoniecznie dla myśliwych
-
ale Caillou :mad:na spacerze odbiega za myszami i wcale nie pilnuje się gdzie ja idę :mad: jak ją zawołam, jak jest blisko -to się obejrzy i przyjdzie bez pośpiechu a jak Młody mnie zagada, albo kwiatki oglądam -to Caillou :angryy: już jest daaaleko -a ja się tak wydzierać nie potrafię nawet gwizdek nie pomoże i muszę, klnąc, iść do niej ona nie ucieka, ale jest bardzo zajęta swoimi sprawami -czyli łapaniem myszy a nie chcę jej cały czas na lince trzymać, bo obie ze Sweetie lubią biegać i skakać tyle, że Sweetie co chwilkę sie ogląda gdzie ja jestem a Caillou co chwilkę się rozgląda gdzie są myszy :mad:
-
Przecudne szczeniaczki..... mają domy:) długi spłącone :) dziękujemy:)
Patmol replied to danavas's topic in Już w nowym domu
prześliczne będą duże? -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
no to czekamy a ja chciałam pokazać zwierzaka :diabloti:, który mieszka u mnie, nie ma co prawda fałdek:evil_lol:, ale o nim to można powiedzieć -grubasek [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/dscf1235w.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/1733/dscf1235w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/42/dscf0775q.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7283/dscf0775q.jpg[/IMG][/URL] -
:diabloti: a Caillou opiekuje się Sweetie jak byłyśmy na łąkach -oba psy spuszczone bawiły się, goniły, skakały; przyplątał się husky -suka pięknie się przywitał z Caillou i zaczęły razem skakać, gonić się i bawić Sweetie stała z boku, bo ona się zawsze trochę obawia obcych psów, no ale przemyślała sprawę i podbiegła do tego husky tak nieśmiało się przywitać a husky -na nią z warkotem i pokazał zęby Swetie zrobiła trzy skoki w tył, wystraszyła się i w tym samym momencie podbiegła Caillou stanęła między husky i Sweetie i jak sie wydarła na husky -sierść postawiona, zęby na wierzchu husky zaczął przepraszać, machał ogonem więcej na Sweetie na warknął trochę się pobawiły razem i pobiegł
-
a może ją ogłaszać jako świetne towarzystwo dla drugiego łagodnego, wesołego psa?
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
Patmol replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
:diabloti: zamiast książę weź aparat -no i zdjęcia :mad: prosimy -
no to czekamy na telefony Midi się fajnie bawi z drugim psem -chyba dobrze by było gdyby znalazła dom, gdzie już jest jakiś sympatyczny pies pewnie łatwiej by się jej było odnaleźć