Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. [quote name='jofracy'][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-YpA-QUEBFrg/T0puz33UAgI/AAAAAAAABqs/6BfwTDxiB-0/s679/100_1279.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wyHmfQvWSdk/T0pvdHkk5qI/AAAAAAAABrA/iHLqMoMaIxw/s679/100_1281.JPG[/IMG][/QUOTE] zgadzam się ze wszystkimi -obie jesteście piękne !!!! ...ale ja tu jeszcze widzę...miłość
  2. pewnie że tak poczekamy :) kochany Sopelek chyba wszystkich nas zaskoczył swoją siłą przebicia:multi: całujemy Korunię Nercia Kilerka :)
  3. Bardzo dziękujemy-wymyziam ! z wielką radością - dzisiaj Świętujemy!! pierwszą naszą rocznicę ....26.02.2011 zostaliśmy szczęśliwą jamniczosawicką rodzinką...wspominałam tamten dzień z przed roku...całą drogę jak jechaliśmy do Poznania po Jasię to myślałam...czy ona mnie zaakceptuje ?...jak będzie?...pomyślałam że jak mnie poliże na początek to wszystko będzie dobrze...i ....polizała!!!! ale jak teraz myślę o tym to ....graniczy z cudem?! bo Jasia jest raczej nietowarzyska taka tylko nasza...ona jest...spokojna ,z równoważona ,ale nie lubi jak ktoś kogo nie zna chce ją pogłaskać czy dotknąć...odwraca główkę lub nawet odchodzi...więc dziwne...to moje lizanie...ale się sprawdziło!! jest cudownie...chyba od samego początku ...to taka miłość od pierwszego wejrzenia....długo nie byliśmy DT u Pani Oli bo trzeba wracać a tu do Wrocławia trochę ....wzięłam Jasię na kolana, auto ruszyło, a ona dostała chyba ataku paniki...strachu..nie wiem ale przestraszyliśmy się bo trzęsła się strasznie, ziajała,jakby chciała wymiotować...a wiedziałam że ma chore serducho!!! o rety!!!co robić!!!...zaczęłam mówić ...czekałaś na mnie całe życie...już nikt ciebie nie skrzywdzi...zobaczysz jak będzie pięknie...cudnie...bajka...itp sama się dziwiłam swojej elokwencji :) i nagle sunia po prostu przestała drżeć odwróciła się i zaczęła mnie lizać po twarzy....nigdy nie zapomnię tego pierwszego dnia....jaka ja byłam wtedy szczęśliwa!!!
  4. bidulka....jest sens zawsze...jofracy ma racje ...
  5. :multi:dziękujemy Północ....uff w ostatniej chwili..
  6. :multi:no z każdą fotką piękniejszy ! a to jego spojrzenie....
  7. no to dzisiaj mizianko na maaaaaaaaxa - Dusia taka czyściutka;)
  8. ...pełna współpraca - to się ceni ! kochana Dusieńka :)
  9. ojjoj jak miło ! jak cieplutko! kochane jesteście:oops: ja mogę powiedzieć tylko że to Jasia nas tak rozkochała w sobie-sobą samą !! pamiętam rozmowy przed adopcją Pani Małgosia mówiła że Jasia jest wyjątkowa ,wtedy pomyślałam że tak trzeba -przekonywać ... ludziów ...ale ...to prawda !!!!...nie sądziłam(teraz wiem że to nie tak) po odejściu Kajusi ,że mogę jeszcze tak pokochać a Jasia pokazała mi że serce jest ogromne ! ja tak jak się rozkręcę to mogę godzinami... ona zasłużyła na wszystko co najlepsze -jamnisia moja słodka :lol: po szczepionce jakby lepiej ale dalej obserwuję...
  10. Słodkich snów całej wspaniałej rodzince....czy widzicie że Sopelek nie ma już w oczach ,twarzy tej beznadziei ,rozpaczy !!!! oglądam już któryś raz ostatnie fotki i tą z banerka (jamnik staruszek zbiera na benzynę do DT) to inny pies !!!!!!! Selin zaczarowała Sopelka w jeden dzień:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  11. [quote name='keakea']Biogen-P? Rulon też łyka :)[/QUOTE] ....naprawdę nie pamiętam...ale jeśli pomogło..jeśli działa....to są bakterie te pożyteczne poza tym,tam nie było żadnych działań niepożądanych żadnych skutków ubocznych więc może tylko pomóc przy problemach zwłaszcza żołądkowych (biegunki ,wymioty,po odrobaczaniu itp) czy o tym mówimy ?
  12. dziarski dziarski staruszek i jeszcze mądry - zaraz wiedział że tu jest jego miejsce:lol:
  13. przytulam Dusieńkę :)
  14. ..no jasne że to są nasze dzieciaczki i tylko kochać kochać kochać te nasze słoneczka:loveu:
  15. trzymam kciuki za dziadziusia ale widzę że to dziarski staruszek :)
  16. uuupppsss.....jak mogłam się tak pomylić ....wstydzę się :oops: całuski dla całej szczęśliwej 7 :lol:
  17. ..jestem u Was .....tyle się napisałam jak pięknie Wasza rodzinka wypoczywała jak mocno Was ściskam i ....całą Dogo mi wcieło !?....naprawdę Saruniu cieplutko u Was nawet w taką ostrą zimę :) cudne masz jamniki a Kilerek no ...po prostu wymiata :)
  18. tak siemię działa cuda ja też parzę Jasi od kilku miesięcy i problemy z żołądkiem skonczyły się a jak był ostry stan to przez 2tygodnie probiotyk czy prebiotyk bio-p....zapomniałam z wrażenia ale wet będzie wiedział poprawa po pierwszej pigule i dieta też zrobi swoje gotowany kurczak z ryżem i marchewką sama podjadałam :) całuski dla staruszka :)
  19. mi też przestało przeszkadzać :) cwaniara sikała tylko na kafle w przedpokoju :) hihihi też pomyślałam że ją wykąpię jak się zrobi cieplej-chociaż ...tylko się nie śmiej...ale ja uwielbiam Jasi zapach:roll:
  20. i ja całuję Gabusię i czekamy na fotki :)
  21. ...zaglądam do Dusi :) będzie dobrze ! jakoś tak czuję :) obserwuję Jasię po szczepionce-będę pisała na bieżąco chociaż niewiele to wnosi bo wet powiedział że skuteczność szczepionki to osobnicza sprawa i zależy od wielu czynników np wiek, ogólny stan zdrowia, przebyte i aktualne choroby itp ....no zobaczymy ??!!!
  22. biedna biedna Jasia - mineły magiczne 2dni i naprawdę jest trochę lepiej :) trochę... bo byliśmy obciąć pazurki :shake: odwlekałam jak mogłam ...ale pierwszy wolny możliwy termin o jaki poprosiłam ...był dzisiaj :shake: zwykle tydzień lub dwa - biedna Jasieńka :shake: nie było ....a zresztą -to było !! Teraz już będzie lepiej;)
  23. ....mi się podobają wszystkie zdjęcia ...nie raczej powinnam powiedzieć podoba mi się wszystko!!! muszę nadrobić i pooglądać cały wątek :) no jest ....bosko !!! przytulaski od cioci anicy dla całej czwóreczki :)
  24. Jakie cudne zakończenie - jak dobrze że te smutne oczki już wkrótce nie będą takie smutne :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...