[quote name='monika083']Tak, juz wszystko uzupelnilam, mam nadzieje, ze teraz jest ok.Nastepna awaria a strace cierpliwosc do roli ksiegowej:) Wielkie dzieki za przybycie na watek i pomoc!!!
[IMG]http://2.bp.blogspot.com/_lddFFu6s4yQ/SRolg6a6wsI/AAAAAAAAFzs/faTU16LuyEI/s400/kwiaty5.gif[/IMG][/QUOTE]
Super,dziekuje Moniko i serdecznie wspolczuje,wyobrazam sobie te klopoty przez ta awarie.:angryy:
W kazdym badz razie marzec i kwiecien mam zaplacony.:lol:Teraz pojdzie w maju.
U mnie to troche skomplikowane jest,bo ja wysylam komus i ta osoba dalej przekazuje juz w PL.
Buziaki dla dziadziusia Torusia:lol:Torus nie zaczepiaj kolegow:loveu: