[quote name='lika1771']Basiu potwory sa wszedzie bez wzgedu na wyksztaucenie....Nie wiem czy to czytalas to byl koszmar pani pedagog [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/174265-Trzy-w-jednym-Horror-koszmar-tragedia-jutro-kolejna-rozprawa[/URL] Przeplakalam kilka nocy,az w koncu sie upilam....[/QUOTE]
Juz myslalam ze mnie nic bardziej nie dobije...Ale to:placz:Po prostu mnie zatkalo:placz:Zobaczylam tylko zdjecia i mam dosc!!!
I powtorze,TYLKO KARY PIENIEZNE ,sa w stanie powstrzymac tych POTWOROW w ludzkich skorach.100000 TYS.kary i gwarantuje ze juz nikt by nie podniosl reki na zadne Zwierze!
A tej ludzkiej szma...ie zycze ,zeby kiedys konala z glodu,zeby ja najgorsze chorobsko dopadlo..
Boze,dlaczego nikt nie reagowal:placz:
Mona prosze Cie wyzdrowiej Suniu kochana..