[quote name='gallegro']Z tego co doczytałem, oprócz Sylwijii, w kosztach transportu partycypować mają zamiar:
- docha
- pikola
- Agata Balu
- andegawenka
- gallegro.
Proponuję nie brać pod uwagę Sylwiji, ponieważ i tak ponosi ona koszty amortyzacji auta.
Zatem 5 osób po 20 pln pokrywa koszt paliwa w całości. Swoją część przekażę jutro bezpośrednio Sylwiji.
Jeśli ktoś wpłaci więcej, pewnie i tak nadwyżka zostanie przekazana na psiaki, których u Sylwiji jest bez liku...[/QUOTE]
Tak jest!Popieram:lol:
To juz moge sie cieszyc:multi::multi::multi: