Mnie juz nic nie zdziwi...Strasznie chlopca szkoda,bo dla Milvy znajdzie sie dobry dom.Gleboko w to wierze.
Ale co ten biedny chlopiec musi czuc.
Oczywiscie bede dalej placic na Milve.Tylko niestety wyrownam w przyszlym miesiacu bo za ten miesiac dekl.juz do Pl wyslalam:shake:
Karilko zakazuje Ci sie obwiniac!Winna jest tylko ta wstretna,pozbawiona empatii kobieta!:angryy: