Widac ze Laki dobrze wyglada:loveu:Zasluzyl na to,po tym co przeszedl..
Coz ,niektore psiaki takie sa ze mimo iz miska pelna,to lubia zapolowac na inna zwierzyne.
Bardzo dziekujemy za zdjecia i wiesci o Lakim i prosimy o wiecej:lol:
Duzo zdrowka dla Panstwa i dla Lakiego:loveu: