Tu link do bazarku.Dla dwoch psiakow,napiszcie ze ode mnie.
[h=3][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239327-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-du%C5%BCo-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-%29-Zamkni%C4%99ty-w-trakcie-realizacji-zam%C3%B3wie%C5%84"]Bazarek ogłoszeniowy dużo możliwości :) Zamknięty w trakcie realizacji zamówień[/URL][/h]