Jump to content
Dogomania

pikola

Members
  • Posts

    7071
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pikola

  1. Aga musisz ostatnie strony przezucic.Tam bedzie link.Jak by dalo rade to umiesc link w pierwszym poscie i fotki tez.Tylko mozna 5 sztuk to wybierz najpiekniejsze,choc wszystkie takie sa.Wysylalam wczoraj zapr.2 godz.to i kochane Cioteczki zajrzaly:loveu:
  2. [quote name='psiakiGabi']Cały dzień padało:roll: ale popołudniu już się troszkę rozpogodziło, na szczęście :) Tymkowi za to taka pogoda wcale nie przeszkadza:) kilka dni temu "wprowadziła się " do Niego nasza "dzikuska" Szila i teraz razem pomieszkują :cool3: Tymuś pełni rolę terapeuty :) pokazuje Jej, że wcale nie ma powodu się bać :) chodzą razem krok w krok, taka nasza zakochana para :loveu: Tymkowi futro urosło bardzo, ale ma takie dziwne, że 5 minut po wyczesaniu wygląda znowu jak by był pół roku nie czesany:oops: kąpiel też nie pomogła ujarzmić Jego fryzury:evil_lol: taki nasz rozczochraniec:eviltong:[/QUOTE]Zakochana para.Tymus i Szila.Kochane sa te psiaki..
  3. [quote name='Gonia13']Jestem i ja.Mogę grosikiem wspomóc jednorazowo.Prosze o konto.[/QUOTE]Pieknie dziekujemy!Wyslane:Rose:
  4. [quote name='agnieszka1969']Jestem,jestem.dluugi weekend,nie mialam dostepu do kompa...ale jak mogliscie pomyslec,ze moge byz zla na smsa...Boze...WY-o kazdej porze dnia i nocy do mnie walcie. Macie moj tel,podaje jeszcze raz 605 652 880,mail- [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . Ja bede u malych dopiero kolo czwartku,maluszki maja ok 5-6 tygodni,jest ich jak wiemy 7-3 dziewczynki i 4 chlopakow.Sunia na moje oko moze miec okolo 2-3 lat,wet o ile sie nie myle wpisal 5,ale nie ma 5 na bank. Przebywa w hoteliku u Izy w Olszowej Woli - gmina Sadkowice,niedaleko Nowego Miasta n/Pilica. Jaki tekst jest potrzebny...dajcie mi przykladowe ogloszenie zebym sie zorientowala mniej wiecej jak to powinno wygladac. Zaraz popatrze wstecz bo robilam rozliczenie,moment.....[/QUOTE]Jeszcze te info.moga sie przydac.
  5. Post 272 i 285 sa teksty.Nie wiem ktory lepszy:niewiem:,doradz kochana prosze.Fotek mamy zatrzesienie na str.12 i 13.Pieknie dziekujemy:Rose:
  6. [quote name='UBOCZE']Mam nadzieję, że będzie dobrze. Kulek prawie taki sam, jak kot. A jeden z kotów (bo tam są dwa) to już przez jakiś czas mieszkał z psem... Druga kotka wzięta od kociarki, która ma kotów kilkanaście - do bardziej komfortowych warunków...[/QUOTE]Jezu zemdlalam:mdleje:Jakie tempo.Wujaszku:modla::sweetCyb::iloveyou:Jestes cudotworca:lol:Tak sie ciesze:cunao:
  7. [quote name='Marycha35']Aguś spokojnie. Mamy FB, Iluś dziękujemy, trzeba teraz ostro walnąć z ogłoszeniami. Tekst chyba jest, tak? Wklejcie go proszę i lecimy z tym koksem. Pikolo kochana czy jakieś ogłoszenia już mamy???? Jestem na wątku gdzie było 8 szczeniaków i sunia i poszły wszystkie maluchy do supero domków, sunia jest bezpieczna w DT. Aguś spokojnie, trzeba czasu. Teraz walimy z ogłoszeniami, trzeba ich zrobić dużo!!!!! I kasiorrrę kołować. Może jakiś walnięty bazarek wymyślimy? Na ten przykład za kasiorę między od 5,49 zł do 24,94zł stawiamy wirtualną wróżbę wakacyjną na miłość, pieniądze ;) Np: oooo czeka Cię w lipcu, między 23 a 28 k a r m i c z n e zauroczenie, będzie miał czarne oczy i jasne włosy lub odwrotnie, do tego duuuużo pieniędzy, być może do oddania i będzie handlował kiepską zwierzęcą k a r m ą. Siedź wtedy w domu na pupu!!! No takie głupotki;) Co Wy na to? Jakieś propozycje???[/QUOTE]Marysiu ja nie wiem na temat bazarkow nic..Trzeba pomyslec i nad tym pomyslem.
  8. [quote name='diana79']jestem na zaproszenie pikoli mogę prosić link do fb, dajcie go najlepiej na pierwszą najlepiej i fotki tez by się przydały na pierwszej tak łatwiej jak ktoś pierwszy raz zagląda mogę pomóc w ogłoszeniach tylko potrzebuję tekst :-)[/QUOTE]Dziekuje ze do nas zajrzalas!Zamowilam kolejke u Waderci, ale trzeba troche poczekac.Jesli bys mogla to zrob ogloszenia, bo na juz potrzebne,a pakiecik najwyzej bedzie na zas..tekst jest w poscie 272,285.Prosze pokombinuj cos,moze trzeba jeszcze cos dodac,zmienic..Ktory lepszy,sama nie wiem.Link do wydarz.na Fb jest ale nie moge znalezc.Aga jak wejdzie to pozmienia.
  9. [quote name='kacha_wawa']Też jestem na zaproszenie Pikoli :) Dziewczyny czy jest możliwość udostępnienia konta Pay Pal? Powiem szczerze, że znacznie by mi to życie ułatwiło, bo przelewy do Polski są straaaasznie drogie :( I jakbym z mojego Pay Pala kasę wysłała to mąż by mi nie truł, że znowu gdzieś kasę wysyłam, bo by o tym nie wiedział :p[/QUOTE]Dziekujemy serdecznie!Popytam o to konto Cioteczek.Z TZ mam ten sam problem;)
  10. Holly dziekuje ze zajrzalas.Wyslalam troche zaproszen,mam nadzieje ze jakos wspolnie damy rade..Choc czarno to widze..Tu jest 7 szczeniakow, ktore wolaja papu,Aga sama nie da rady.
  11. Dziekuje Cioteczko za przybycie.Jedno zycie odeszlo ,ale nastepne trzeba ratowac.Choc serce wciaz boli..
  12. To ja sie ciesze ze moge pomoc,bo i cel szczytny..Prosze o nr.konta.
  13. [quote name='agusiazet']Tak Skarpeta im. Talcott wspomaga starsze pieski, takie 8 lat i w górę, ale w innych wypadkach uzasadnionych też staramy się pomóc, jeśli są pieniążki:)[/QUOTE]W takim razie chce wspomoc Skarpete kwota 10zl/mies.Dobro staruszkow szczegolnie lezy mi na sercu.Kwota niewielka ,ale mam rowniez inne zobowiazania na Dogo.
  14. Witam,chce zapytac czy Skarpeta im.Talcott dziala na rzecz staruszkow?Tak wyczytalam z pierwszego postu, ale chcialabym sie jeszcze upewnic.Joanna
  15. [quote name='Kerian']Nie sądziłam, że można pokochać psa, którego nie zna się osobiście... Nie zdążyłam go odwiedzić :([/QUOTE]Ja tez.A lzy wciaz plyna..
  16. [quote name='Kerian']Chciałabym bardzo podejść do tego tak, jak pisze Danavas - powinniśmy cieszyć się, że Tobi miał takie piękne 2 ostatnie miesiące, ale nie umiem, bo czuję, że miało być inaczej :( Próbuję przywoływać sobie przed oczy ten drugi obraz - Tobiniu po przemianie, na spacerze, ze lśniącą sierścią, nie ten zgarbiony i z bolesnym smutnym spojrzeniem.[/QUOTE]Ewunia mam dokladnie takie same odczucia..Tez probuje sie pocieszac tymi dwoma miesiacami,ale nie potrafie..
  17. [quote name='anetek100']dzisiaj czekając pod polikliniką z moi jamnisiem(niestety nie udało się mu i odszedł dzisiaj) :(:(:(:(:(:(:( widziałam Bafi jak szła z jednym panem na spacer,nie wiem czy student czy prawconik i normalnie nos przy nodze rowno trzymala sie kroku...a ogon o malo co nie odpadł tak latal....[/QUOTE]Serdecznie wspolczuje.Oby Bafi sie udalo..
  18. [quote name='Basia1244']Jeśli potrzeba ogłoszeń -zapraszam na bazarek - dochód przeznaczony na utrzymanie i leczenie oneczki Emki [url]http://www.dogomania.pl/threads/209418-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-na-hoteik-dla-Emki-i-leczenie-Livii[/url][/QUOTE]Zaplace za te ogloszenia dla staruszka.
  19. Tez o tym marze.To malizna jest.
  20. Ja zamowilam ogloszenia tylko czekam w kolejce.
  21. Ja tez dam 20 zl dla Herbuska.Bede wysylala razem z dekl.na Foxa.
  22. Chcialabym Wam Wszystkim bardzo podziekowac za pomoc i serce jakie okazaliscie Tobiniowi.Bez Was nie byloby tych dwoch wspanialych miesiecy w jego zyciu. A ja wciaz zadaje sobie pytanie co bylo w tym psie wyjatkowego.Tak wyjatkowego ze mimo iz go nigdy widzialam,nie przytulilam,to jednak po nim placze.Wciaz mam przed oczami ta jego zgarbiona sylwetke i przerazliwy smutek w oczach. Odpowiedz znalazlam.. Kochalam go za to ze on mimo cierpienia jakie zgotowal mu czlowiek,wciaz ufal i w czlowieka wierzyl. I mam tez nadzieje ze wybaczyl... „Śpij piesku, śpij… już odpocząć trzeba Może będziesz miał swój kawałek nieba Może będzie tam piękniej niż tu teraz Może spotkasz tych, których tu już nie ma… Śnij, piesku śnij… w snach jest zawsze pięknie Ciepły dom, miejsca dość na twe wierne serce Przyjdzie czas spotkać się potarmosić uszy lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć Lecz dziś sobie śnij a czas łzy osuszy”
  23. BARDZO WSZYSTKICH PROSZE o powstrzymanie sie chociaz dzisiaj od dzielenia Tobiniowych pieniedzy.Chociaz dzisiaj.Nawet nie myslalam ze to tak bedzie bolalo..
  24. NIE!!!NIE WIERZE!!!przeciez bylo wszystko dobrze,mial robione badania z ktorych wynikalo ze mial dobre wyniki.Mam dosc!Choc go nigdy nie widzialam tak bardzo go kochalam.Rycze,nie moge:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...