-
Posts
258 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by CZARODZIEJ:)
-
[quote name='edzia.71']Brenda pokaz sie Czarodziejowi. Jestes piękna[/QUOTE] Masz racje...
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='edzia.71']Swietny ten banerek Luisa. Ale czy Ty nie miałeś spać?:evil_lol:[/QUOTE] Miałem ale nie chce mi się... -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Super banerki,kto ma miejsce niech wrzuca...[/QUOTE] To kolejny... teraz Ewa będzie musiała się zalogować:eviltong::eviltong::eviltong: [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/9411/luisph.jpg[/IMG] -
30 marca, o 10 mamy wizytę...
-
Tym razem nie siedzę z tyłu:shake: :megagrin:
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='edzia.71']Jestem w szoku.:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Oczarowałeśmnie Czarodzieju. Wielkie dzięki. :buzi:Banerek jest przeeeeeeeecudny.[/QUOTE] :oops::oops::oops:To teraz się zawstydziłem:oops::oops::oops: -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Edziu o to prosiłaś.... [IMG]http://img861.imageshack.us/img861/1109/czarodzieje.jpg[/IMG] A to masz w prezencie.... [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/3276/toki.jpg[/IMG] -
[quote name='Kaja10014']Co za piękne wcięcie w moją relację zdjęciową :mad: [URL=http://img101.imageshack.us/i/dsc4688e.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/412/dsc4688e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img560.imageshack.us/i/dsc4633x.jpg/][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/7623/dsc4633x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img705.imageshack.us/i/dsc4647.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/3781/dsc4647.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img855.imageshack.us/i/dsc4651.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2975/dsc4651.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img861.imageshack.us/i/dsc4687.jpg/][IMG]http://img861.imageshack.us/img861/6483/dsc4687.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Ups:roll:...co złego to nie ja:shake:
-
[quote name='matahari81']dostalam cynk ze jest rodzinka chcaca przyjac owczarka badz bardzo w typie narazie szczegolow nie wiem poczekam na nie i napisze wiecej[/QUOTE] Jeżeli mogę, to chciałbym zaproponować naszego pupila w razie co....
-
[QUOTE][quote name='Figafiga']i jeszcze nasz kochany LEON Imię: LEON Wiek: 5 lat Miasto przebywania: Łowicz Wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/179871-LEON-owczarek-Leon-psi-zawodowiec-[/url]) Opis : Leon jest w schronisku od niedawna i dlatego wciąż jeszcze nie potrafi przyzwyczaić się do panujacych tu reguł.Siedzi smutny na wybiegu i wspomina pewnie czasy kiedy był wolnym psiakiem.Bo Leon miał szanse na domek!Kiedy przybłakał się do jednego z gospodarstw rolnych na terenie naszego powiatu liczył na to,że zadomowi się tam i zostanie pilnować podwórka ale gospodarz nie chciał zatrzymać Leona i tak Leon trafił do schroniska.Początkowo szczekał na wszystkich i wszystko dookoła i pokazywał zęby.Teraz posmutniał i ucichł i z pokorą przyjął swój los.Leon nie jest młodym psiakiem ma około 5 lat ale przed nim jeszcze kilka lat życia,które powinien spędzić poza schroniskiem.Szukamy domu dla Leona.który jak to zawodowiec chętnie z pasją popilnuje komuś podwórka.Leon jest po kastracji.,jest także zaszczepiony i odrobaczo[/QUOTE] W końcu Cię znalazłem. A teraz trochę aktualnych wieści o Leonku: [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/2551/dsc2913y.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9851/dsc3580.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/4973/dsc3582b.jpg[/IMG] Leon bardzo się zmienił, Jest bardziej kontaktowy, na spacerach jest bardzo grzeczny. Jego jedynym minusem jak na teraz to tylko to, że nie akceptuje innych psów, ale nad tym też już pracujemy. I co najważniejsze widać postępy. Leon nie jest agresywny do ludzi.
-
Pokieruje Cię:p
-
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
CZARODZIEJ:) replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To my dziękujemy:) -
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
CZARODZIEJ:) replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='mamanabank']Oczywiście! Które zdjęcie wstawić? Jeżeli mogę wtrącić to tu wyszedł chyba najładniej... http://img191.imageshack.us/img191/5395/dsc3581k.jpg -
Bo my to zgrana ekipa jesteśmy:evil_lol:
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='mamanabank']REWELACJA! Od dzisiaj nie masz spokoju w sprawie banerków, gwarantuję :-D[/QUOTE] nie ma problemu:p:eviltong: -
Lobo,olbrzym bity przez swojego opiekuna JUŻ W DOMU
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Wyszedł pięknie na tych zdjęciach:-) -
RONI- ostatni z trzech braci szuka domu!!!
CZARODZIEJ:) replied to CZARODZIEJ:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaja10014']Samo wyjście na dziedziniec powinniśmy uznać za sukces zważywszy na to, iż nigdy nawet nie próbowaliśmy wyprowadzić tego boksu na spacer.[/QUOTE] Masz racje... -
RONI- ostatni z trzech braci szuka domu!!!
CZARODZIEJ:) replied to CZARODZIEJ:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Czarodzieje, dziś po raz pierwszy nie uciekali ,tylko pozwolili mi dotknąć się przez kraty...[/QUOTE] Są już dużo odważniejsi. Najbardziej Harry. Wczoraj dał się Edzi wyglaskać. Niestety próba pierwszego spaceru zakończyła się fiaskiem:-( . Co prawda Harry wyszedł na dziedziniec ale jak zaczęły inne psy szczekac wpadł w panikę i nie mogłem nad nim zapanować. Skończyło się tym że musiałem go wnieść do kojca. Może za tydzień się uda.... -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaja10014']CZARODZIEJU, jakie śliczne bannerki :cool3:[/QUOTE] Wczoraj wieczorem nudziło mi się troche... -
To jest niesprawiedliwe...ja w pracy a wy wszyscy dzisiaj dobrze się bawicie. Pogode macie piękną, Rufus ze szczeniakami się bawi a ja tego nie widzę:-( :-( :-(
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka'][b] psiaki odnalazły się![/b][/QUOTE] To super:-D