-
Posts
258 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by CZARODZIEJ:)
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Fryzjerem w naszym gronie jest Mamanabank,to z nią trzeba konsultować fryzury naszych psiaków...:p[/QUOTE] Ok i tak musze do niej zadwonić bo mam pieniążki za kwiecień -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Przepraszam że zmieniam temat ale kiedy idziemy z Laseczką do fryzjera? Wymyśliłem fajny fryz dla niej... -
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
CZARODZIEJ:) replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cieszył się ale niestety nie dałem rady dzisiaj z nim wyjść:-( -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Wiem,wiem...nawet o tym nie myślę poważnie...napisałam tylko,ze tak byłoby najlepiej...[/QUOTE] wiem...z podhalanem będzie łatwiej, widać że dałby nam szanse.... -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Pierwszy raz Was tam byliście trudno się dziwić...lepiej jakby najpierw trafiły do schroniska,na socjalizację do wolontariuszy...[/QUOTE] w schronisku nie ma miejsca... -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']No oczywiście dziewczyny...:eviltong::p[/QUOTE] musimy o tym chyba poważnie porozmawiać:mad::mad::mad: -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Kaju,wiesz coś o charakterze,podhalana i bernardyna i dlaczego chcą oddać bernardyna bo podhalana to wiem...jak mają na imię psiaki?Wiedzieli,ze jesteśmy ze schroniska i czy obiecali,ze dopóki nie znajdziemy im domu to one będą w domu.Jak się wobec Was zachowywały psiaki?[/QUOTE] podhalan na początku ok. powąchał mi rękę którą później chciał odgryźć, ale to moja wina wystraszyłem go gwałtownym ruchem. Później już było gorzej. Jeżeli chodzi o bernardyna chcą go oddać bo pokazywał zęby na ich dzieci gdy się bawili. On nie dał do siebie podejść... -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Byłyście dziś w dwóch miejscach...kawał roboty zrobiłyście...zaraz zrobię wątki,tylko dowiem się czegoś o psiakach,jutro od p.Marka...widzę,że obydwa na łańcuchach...bernardyn,chyba jest młody...[/QUOTE] byliśmy!!!!! -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
dzisiaj też współpracowałem trochę z Edzią(mamą kajki) ale z nią będzie trudniej. jest bardzo wystraszona... -
[quote name='edzia.71']Kaju, aparat do reki bierz:mad:[/QUOTE] może jakieś zdjęcia z koleżeństwem
-
[quote name='edzia.71']Pixi już się całkiem zadomowiła. Rozkręca się na całego.:evil_lol:[/QUOTE] jakieś zdjęcia by się przydały...
-
Mała czarna KAWKA,maleńka suczka JUŻ W NOWYM DOMU!
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='edzia.71']Pozwoliła wejść do siebie.[/QUOTE] a da się wyciągną od siebie? -
Mała czarna KAWKA,maleńka suczka JUŻ W NOWYM DOMU!
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
a jak ze współpracą?