-
Posts
258 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by CZARODZIEJ:)
-
Lobo,olbrzym bity przez swojego opiekuna JUŻ W DOMU
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Mówisz o naszym Miśku z 2 boksu od wyjścia ze schroniska?[/QUOTE] Nie o największym ze wszystkich naszych miśków... -
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
CZARODZIEJ:) replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Początek był taki jak ostatnio. Myślałem że będzie to trwało wieki ale Leon nas zaskoczył. Pozwolił Nice zbliżyć się na odległość 50cm....SUPER JEST TEN PIES. Najważniejsze jest to że chce współpracować. -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']A i owszem,pewnie będą wszyscy...;)[/QUOTE] Mnie niestety nie dędzie:shake: -
Lobo,olbrzym bity przez swojego opiekuna JUŻ W DOMU
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Napiszcie co dziś się działo,jak wizyta państwa,jak wiecie odbieralismy dziś z adopcji Paulę i byliśmy póżniej w schronisku...ale coś mi się wydaje,ze Lobo załatwił domek Przemce...[/QUOTE] Niestety Lobo nie zaakceptował piesków:(. Ale racja swoim zachowaniem załatwił dom Przemce:):):):):) Wszystko może by się udało gdyby nasz misiek na starcie nie zaczął szczekać. Psiaki się wystraszyły i zaczęły same atakować przy próbie kontaktu... -
Rufus dzisiaj super....oswaja się bardzo szybko z nową sytuacją, sam pchał się na spacer
-
Obecność 100%. Jade i nie ma innej opcji....bez czarowania........
-
[quote name='Romka']Czarodzieju,dziękujemy z Twoją hojność,mamy zatem 130zł,brakuje już tylko 130zł. To nie hojność przeze mnie przemawia, to chęć pomocy przyjacielowi.... Jutro się rozliczymy...
-
[quote name='Romka']Czarodzieju,ta kwota będzie płacona co miesiąc...poczekaj z deklaracjami,jak już dojdzie do zbierania na hotelik dam znać,teraz najważniejsza jest konsultacja w Grudziądzu.Umówiłam Rufusa na badanie na 30 marca na godzinę 10 00,w gabinecie dr Natalii Nestorowicz ul.Konstytucji 3 Maja 50,telefon 56/4635454,koszt badania 260zł+koszty transportu.Rufus będzie miał badanie o 10 00 ale do domu będzie mógł pojaechać dopiero około15-16 po całkowitym wybudzeniu.Musimy zebrać na konsultacje,koszt transportu pokryłaby skarpeta łowicka.Daję pierwsze 30zł...kto następny?Brakuje już tylko 230zł. Rozumiem i dlatego deklaryje że co miesiąc na konto mogę wpłacać 60zł. Jeżeli chodzi o zbiórkę na konsultację daje 100
-
To z miłą chęcią pokryje te koszty w całości:cool3:
-
Na szczęście na tym świecie są jeszcze dobrzy ludzie którzy pomogą ...
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='edzia.71']Jesli jest na Chełmońskiego, to trzeba trzymac kciuki[/QUOTE] Popieram...... -
Nie napisałem że chce rezygnować z operacji. Chodziło mi o to żebyśmy zbyt pochopnie nie podejmowali decyzji. Jak napisałem wyżej jestem za 1 lub 3 opcją... I tak jak rozmawiałem wczoraj z Romką, zdania nie zmieniam, wizyta w Grudziądzu obowiązkowa...
-
Operacja nie daje nam nawet 50% szans że rufus odzyska wzrok. Wiec bez sensu byłoby wydawac pieniądze na operacje, ktora moze zakończyć się fiaskiem i poźniej opłacać jeszcze hotelik. Koszty operacji pokryja koszty hoteliku.
-
Ja osobiście jestem za opcją 1 lub 3. Do operacji oczywiście sie dorzucam, na hotelik tez deklaruje wplacac regularnie.
-
RONI- ostatni z trzech braci szuka domu!!!
CZARODZIEJ:) replied to CZARODZIEJ:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Oczywiście,jak wszyscy to wszyscy...[/QUOTE] Jestem za... -
Ja mam najgorzej bo siedze z tyłu:-( . Dojechaliśmy bezpiecznie teraz czekamy na swoją kolej.
-
Wyjechaliśmy, trzymajcie kciuki...
-
RONI- ostatni z trzech braci szuka domu!!!
CZARODZIEJ:) replied to CZARODZIEJ:)'s topic in Już w nowym domu
Kaju i Edzia w sobote możecie mi pomóc. Chcialbym zabrać chłopaków na ich pierwszy spacer. Przyda im się troche nowych zdjęć. -
Prawie jak miniaturka Nici:-D
-
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
CZARODZIEJ:) replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W sobotę zabiorę nice jeszcze raz. Jej podejście do Leona jest idealne. Totalnie go ignoruje. Ujadał tuż przed jej nosem i pokazywał wszystkie zęby a ona nic. Nawet powieka jej nie drgnęła. -
LEON - owczarek psi zawodowiec za TM (")
CZARODZIEJ:) replied to Figafiga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W porównaniu do tego jak zachowywał się na samym początku to zdecydowanie sukces... -
Lobo,olbrzym bity przez swojego opiekuna JUŻ W DOMU
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']No właśnie,trzeba to zrobić taktycznie...[/QUOTE] Będziemy musieli mieć coś co Lobo lubi. W razie czego, co prawda możemy za to pójść siedzieć, przekupimy go jakimś smakołykiem... Dawanie łapówek jest karalne ale czego się nie robi w imię dobra:) -
Lobo,olbrzym bity przez swojego opiekuna JUŻ W DOMU
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']To będą małe psiaki buldogi francuskie bodajże...[/QUOTE] Przede wszystkim to będzie musiał być długi spacer, żeby nasz misiek się oswoił z obecnością maluchów. -
Lobo,olbrzym bity przez swojego opiekuna JUŻ W DOMU
CZARODZIEJ:) replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']To już w tę sobotę,mam nadzieję,ze Lobo nie starci swojej szansy i nie przestraszy psiaków z nowego domku...[/QUOTE] Tego się obawiam. Na spacerze ze mną zaatakował moją nicę. Na szczęście wyglądało to tak jakby bronił mnie przed nią a nie jakby to był przejaw czystej agresji. Trzeba wymyślić jakiś sposób poznania się psiaków tak aby Lobo nie pomylił tego z próbą ataku na prowadzącego. -
Luis - przepiękny psiak w typie goldena MA DOM
CZARODZIEJ:) replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaja10014']Tak jak Sopel, ale Luis jak widać woli towarzystwo ludzi niż psów. Nawet z pogoni za zającem dął się ładnie odwołać, super pies![/QUOTE] Nica wróciła ostatnia:-(