[quote name='terierfanka']a dzisiaj w schronie znalazłam takiego okruszka:
[IMG]http://img200.imageshack.us/img200/1658/dscn6113bi.jpg[/IMG]
To Dusia, starsza sunia w typie skye teriera, chociaż mniejsza :) no i oczywiście wzięłam ją na dt, tzn. dt będzie u moich teściów, bo mają teraz dużo czasu :) a kto wie, może uda jej się rozmiękczyć serca :loveu:[/QUOTE]
ale super, że ją zabrałaś:)