Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [URL]http://www.zycie.pl/informacje/Przemysl/385,Swiety-Mikolaj-od-zwierzakow.html[/URL]
  2. [quote name='yumanji']Doszlo: Ewa g z bazarku-6 zl Barb zz bazarku-11 zl Sharka -20 zl, Stepelka z bazarku-63,70 Jeszcze raz serdeczne dzieki i wybaczcie:oops:[/QUOTE] Potwierdzenie moje i Ewy trzeba wkleić na bazarku megi345 żeby mogla go rozliczyć. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/243320-Dam-DS-psu-który-akceptuje-koty-okolice-Warszawy-do-zamknięcia[/URL] A psiaki cudne.
  3. [quote name='Malgoska']czyli jakoś mało sensowny tak?[/QUOTE] Nie mam gg, a Pani pisze, że nie ma telefonu... mieszka w Lubinie oferuje Trufelce mieszkanie w bloku i trzy spacery dziennie. Piszemy przez tablicę. Podałam Pani link do wątku Trufli na Dogo. Iwoniam a Ty masz gg ?
  4. [quote name='barb'][quote name='barb'] To zerknij też na tę stronę [URL]http://www.white-paw.de/[/URL] - obejrzyj filmik.[/QUOTE] A właściwie film :lol: Po prawej stronie internetowej strony można wybrać język - i wszystko przeczytać po polsku.
  5. elizziee, dziekujemy za informację. Wilczkowi życzę aby jak najszybciej doszedł do zdrowka.
  6. [quote name='barb'] [quote name='gosiaczek1984']Zaraz zerkne[/QUOTE] To zerknij też na tę stronę [url]http://www.white-paw.de/[/url] - obejrzyj filmik.
  7. [quote name='Becia66'][SIZE=3][B][COLOR=#4b0082]Opacz-Kolonia – [/COLOR][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Wieś"][COLOR=#4b0082]wieś[/COLOR][/URL][COLOR=#4b0082] w [/COLOR][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Polska"][COLOR=#4b0082]Polsce[/COLOR][/URL][COLOR=#4b0082] położona w [/COLOR][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Województwo_mazowieckie"][COLOR=#4b0082]województwie mazowieckim[/COLOR][/URL][COLOR=#4b0082], w [/COLOR][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Powiat_pruszkowski"][COLOR=#4b0082]powiecie pruszkowskim[/COLOR][/URL][COLOR=#4b0082], w [/COLOR][URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Michałowice_(gmina_w_województwie_mazowieckim)"][COLOR=#4b0082]gminie Michałowice[/COLOR][/URL][COLOR=#4b0082].[/COLOR] [SIZE=2]Dlaczego ktoś przyjeżdża aż z mazowieckiego żeby zostać kierownikiem w Orzechowcach.......[/SIZE][/B][/SIZE][/QUOTE] Położenie miejscowości też już sprawdzone. ;) I też sie zastanawiamy ...czas pokaże.
  8. beciu, tyle wiemy od wczoraj - elizziee wkleila tutaj link [url]http://www.przemysl.pl/bip/tablica_ogloszen/221/224/24499.html[/url] Chodzi o to, że nic nie wiadomo o tej osobie. Widocznie na Dogomanii nadal kojarzą Cię z Orzechowcami.
  9. [quote name='barb']Dostałam odpowiedź na ogloszenie Trufli. Nie bardzo wiem co o niej mysleć ... "jestem zainteresowana.moje gg to ......" Numer gg wykropkowałam.[/QUOTE] Odpisałam zgodnie z radą Iwoniam. Dziękuję.
  10. Iwoniam w sprawie Trufli odpisałam zgodnie z twoja radą. Podałam też dodatkowo Twój numer telefonu (w ogłoszeniu był do Iwonki z Amoka) oraz mail.
  11. [quote name='karolciasz28']Napisałam,że z Bernadettą ;). Jest nowy kierownik, ale nic nie wiadomo na jego temat.[/QUOTE] Beta się z Tobą skontaktowala ?:crazyeye: Jakoś przeżyję, że dla mnie nie ma miejsca bo i tak z Was więcej pozytku ;) Może jakieś nowe foty zrobicie ?:lol:
  12. [quote name='karolciasz28']Napisałam,że z Bernadettą ;). Jest nowy kierownik, ale nic nie wiadomo na jego temat.[/QUOTE] Nie wiadomo jak podejdzie do wolontariatu i odwiedzin.
  13. [quote name='karolciasz28']Ja wybieram się w sobotę ( Barb z Betą) ale mamy pełne auto. Prawka jak na razie nie posiadam także też jestem niestety uziemiona.[/QUOTE] To z kim jedziesz ?
  14. [quote name='Tianku']Dojeżdżam do pracy do Przemyśla busikiem więc nie mam tu samochodu :sad: a myślałam żeby popołudniu w tygodniu jakoś się wybrać. A jakąś komunikacją typu autobusy busy ciężko się tam dostać? Piesek to Kalmar :loveu:[/QUOTE] Może ktoś zmotoryzowany się tu odezwie. :lol: Z tym, że większość wolontariuszy jeździ w soboty lub niedziele. Kalmar to teraz piękny pies [IMG]http://www.schroniskoorzechowce.pl/images/com_sobi2/gallery/182/182_thumb_12_gme.jpg[/IMG]
  15. Dostałam odpowiedź na ogloszenie Trufli. Nie bardzo wiem co o niej mysleć ... "jestem zainteresowana.moje gg to ......" Numer gg wykropkowałam.
  16. [quote name='obiezyswiat75']No na gumtree... Nie? Coś pomerdalam?[/QUOTE] Rzeczywiście. :lol: Teraz widzę :lol:
  17. [quote name='obiezyswiat75']to będzie miał dwa wobec tego :) ja na Wrocław zrobiłam Trzeba go promować - on ma wszystkie atuty - i wygląd i wiek i usposobienie - trzeba go tylko pokazać, żeby TEN człowiek go zauważył.[/QUOTE] Na ktorym portalu zrobiłaś na Wrocław ?:lol:
  18. [quote name='obiezyswiat75']i na gumtree nie wiem czy miał, ale mu zrobiłam :) [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/wroclaw/barry-w-typie-teriera-pszenicznego-czeka-na-ciebie-502274954[/URL][/QUOTE] Ma zrobione przeze mnie - też na Kraków... [url]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/barry-w-typie-teriera-pszenicznego-szuka-domu-501525359[/url] Obieżyświat, wydasz majątek na te wyroznienia. :shake: Dziś zmieniłam tablice z Warszawy na Wrocław.
  19. [quote name='Tianku']Witam wszystkich! cieszę się że znalazłam ten wątek :) nie za bardzo potrafię się poruszać po tym forum :oops: zależy mi na tym aby się skontaktować z osobami które jeżdżą do schroniska. Bardzo leży mi na sercu jeden psiak jeszcze nie wiem jak mu pomóc ale chciałabym przynajmniej coś więcej się o nim dowiedzieć... może mogłabym z kimś się zabrać do schroniska i zrobić jakieś nowe zdjęcia i go poogłaszać[/QUOTE] Ponieważ elizziee już raczej nie bedzie jeździć do schroniska - ja i Karolciasz28 też szukamy takich osób.:roll: Dolożę się do kosztow paliwa.:lol: Można wiedzieć, ktorym psiakiem jesteś zaiteresowana ?:lol: A tak wogóle to witaj na wątku :lol:
  20. [quote name='gosiaczek1984']Przypadkiem wpadlam na ten watek i jak slysze,ze psy wywozone do Niemiec maja tam dobrze to rece mi opadaja,te psy jada na smierc,jako psy do doswiadczen labolatoryjnych,najczesciej psy stare,boze Cindy dlaczego na starosc tam Cie wysylaja...odpowiedz jest prosta...to nie jest pierwsze schronisko ,ktore w taki sposob podly zarabia kase,jak mozecie to zabierzcie Cindy nie pozwolcie jej jechac do piekla,do nikad..[/QUOTE] Gosiaczku, czy otwierałaś linki, które podałam ? Czytałaś ich treść ? [quote name='barb'] [URL]http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111221/PRZEMYSL/993283170[/URL] [URL]http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111221/PRZEMYSL/993283170[/URL] [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=542&Itemid=40[/URL] .[/QUOTE] Zapewniam Cię też, że Cindy w realu tak jak i na zdjęciach zupełnie nie wygląda na staruszkę. :lol: Jest w naprawdę dobrej formie, o czym pisałam w postach powyżej.:lol:
  21. [quote name='grzenka']Faktycznie, niesamowita metamorfoza:loveu:...[/QUOTE] Trzymaj kciuki za dzisiejszy zabieg chłopaka.
  22. [quote name='Malgoska']to wspaniale, czekamy na wpisy Iwonki z hoteliku również potwierdzenie, czy dobrze rozliczyłam dług? oraz potwierdzenie ostatnich wpłat jeśli chodzi o badania, to ja zrobiłabym je pomimo to; z resztą pies powyżej 3 lat powinien mieć robione badania przed zabiegiem obowiązkowo. Jeśli sterylka odbyłaby sie po 20 lipca to chętnie pomogę przy Trufelce jeśli będzie potrzeba. ........... :)[/QUOTE] Jestem ciekawa czy były jakieś telefony o Truflę ?
  23. [quote name='krakowianka.fr']jakby co, wklej tu info nt innych osob ktore zadzwonily/napisaly, to podeslemy do fundacji, np Rotkow, oni zawsze maja pasiaki do oddania.[/QUOTE] [quote name='barb']Może lepiej takie info przesłac na PW lub na mail ?[/QUOTE] [quote name='megi345']jak widać w tytule piesek siedzi już u nowego, świetnego wlaściciela ;-)[/QUOTE] Chodziło nam o to, abyś podesłała namiary w razie gdybyś miala nadmiar chętnych na rotki.:lol:
  24. [quote name='Till']a te ogłoszenia poszły na mnie? bo kiedyś były na mnie i uaktywniałam, a teraz nie dostałam żadnych maili do aktywacji ogłoszenia[/QUOTE] Te ktore wymagaja aktywacji robię zawsze na swój mail. dzięki temu mogę później edytować tekst i fotki, odświeżać. [quote name='megi345']Szkoda, że mam do Was taki kawałek.. Obfociłabym Barrego i Trufelke, bo mam może małe umiejętności ale duże chęci fotograficzne, i dużo wizji. Szkoda, że taki kawał :([/QUOTE] Ode mnie do Barrego też nie jest tak blisko.
  25. [quote name='karolciasz28']Cindy :) [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/3773/ztan.jpg[/IMG] [/QUOTE] Po Cindy wcale nie widać jej wieku. :lol: Powiedziałabym, że kondycję ma lepszą ode mnie. :lol:
×
×
  • Create New...