Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='barb']Może to chwilowe? Kazdy moze mieć kryzys.[/QUOTE] Ja też nie robię już ogloszeń ale staram sie jednak odnawiać te, ktore juz są.
  2. [quote name='Neczka']Dziewczyny, ja już nie odnawiam ogłoszeń. Gdybyście chciały robić coś jeszcze dla malucha proszę Was, wrzucajcie namiary na schronisko. Zmieniam je także w 1 poście. Zmieniłam numer telefonu, kontakt ze mną przez PW czy maila ;)[/QUOTE] Może to chwilowe? Kazdy moze mieć kryzys.
  3. [quote name='Neczka']Nic na to nie poradzę... Numeru już nie mam. Jak dostanę maila od zainteresowanych wrzucę go tutaj i będę prosiła o przekierowanie na schronisko[/QUOTE] Nie możesz po prostu przeslać na schronisko? I jeszcze mam takie pytanie, które zadalam na wątku Chaby : czy przekazalaś Kierownikowi, ze ona ma zrobione dużo ogloszeń jako Tunia?
  4. [quote name='Neczka']W sprawie dziewczyn proszę Was zmieńcie kontakt na schronisko tel. 16 672 07 07, mail: [email][email protected][/email] Niestety zmuszona jestem odciąć się...[/QUOTE] Neczko opuszczasz tylko orzechowskie wątki czy rownież schronisko? Mogę zapytać ?
  5. Może Pajunia zechcialaby wyslać zdjęcia na mail schroniska [url] [email protected][/url] ? Fotki zostaną umieszczone w rubryce zdjęcia z nowych domow. Tam zobaczą je nie tylko dogomaniacy :lol: Tymczasem jest już tam kilka zdjęć Carli z Niemiec [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] ikonka Zdjęcia z nowych domow
  6. [quote name='Neczka']Dziewczyny, ja już nie odnawiam ogłoszeń. Gdybyście chciały robić coś jeszcze dla malucha proszę Was, wrzucajcie namiary na schronisko. Zmieniam je także w 1 poście. Zmieniłam numer telefonu, kontakt ze mną przez PW czy maila ;)[/QUOTE] Czyli tyle ogloszeń sie zmarnuje....
  7. [quote name='Neczka']Dziewczyny, ja już nie odnawiam ogłoszeń. Gdybyście chciały robić coś jeszcze dla psiaka proszę Was, wrzucajcie namiary na schronisko. Zmieniam je także w 1 poście. Zmieniłam numer telefonu, kontakt ze mną przez PW czy maila[/QUOTE] Jeśli te ogloszenia byly na Ciebie to wszystkie sie zmarnują :shake:
  8. [quote name='Charly']nie. nie wysle ich kierownikowi. Może tam zadzwonię. Ale chyba pan kierownik wie co robi...tak myślę.[/QUOTE] Mysle, że trzeba zacząc od kontaktu z Kierownikiem. Tak bedzie chyba najwlasciwej. [B]Spytasz sie czemu ja tego nie zrobie? Nie jestem w dyspozycji tych maili, co wiecej nawet ich nie widzialam. Nie znam też Ciebie. Nawet nie wiem skąd jesteś, nic o tobie nie wiem. Co mialabym napisać? Ze ktoś podpisujący się na Dogomanii nikiem Charly podał, że Carla trafi/trafiła w Niemczech do przytuliska? I proszę żebyś mnie dobrze zrozumiala i nie poczula sie dotknieta. W żadnym razie nie kwestionuję prawdziwości Twoich informacji ale nie moglabym ich w żaden sposób uwiarygodnić. Dlatego prosilam Cię abyś to Ty skontaktowala sie Kierownikiem. Nie wiem czy zrobisz to telefonicznie, czy mailowo.[/B] Ale warto od tego zacząć. I nie musisz podawać, że informacje na temat Carli i jej adpcji masz z Dogomanii. Artykuł o wizycie wolontariuszy z Hundehilfe i zabraniu jednej starej suczki były w papierowym i internetowym wydaniu Nowin. Zreszta wpisując w google Nowiny 24 Przemysl można do tej pory znaleźć ten artykul. Innej starej suczki od momentu wizyty nie wyadoptowano - stąd wywod, że jest to Carla. Czekam na ewentualne informacje - jeśli je uzyskasz. Odezwę sie wieczorem. A możesz podać namiary mailowe na Hundehilfe-Ukraine ?
  9. [quote name='Charly']Carla wcale nie ma domu. Napisałam do Hundehilfe i po niemiecku odpisała mi Doris, czyli Pajunia. Więc Carla jest w drodze do Pajuni (teraz już chyba na miejscu) na DT (tzw Pflegestelle). Jeśli znajdzie dom pójdzie do niego, jeśli nie- zostanie u Pajuni. Tak napisała mi Pajunia. O ile się dobrze orientuję, Pajunia ma przytulisko (?) . Mam nadzieję, że pan kierownik schroniska wie, że Carla wcale nie ma domu. I że go to interesuje.[/QUOTE] Skoro dysponujesz obydwoma mailami wyslanym i otrzymanym, to moze najprościej byloby przeslać je na schroniskowy mail adresujac na Kierownika ?
  10. [quote name='Becia66']znowu cię muszę pochwalić za zdjęcia Agula, a Czoko faktycznie wygląda jak karotka :lol:.[/QUOTE] Agulu a on nie ucieknie przez te siatkę?
  11. [quote name='Collie']Pogubiłam się szczerze.. [B]Neczka[/B] czekamy na wieści od Ciebie.[/QUOTE] Niestety dzis Neczka napisala, że nie będzie już pisać na orzechowskich wątkach. Nic z tego nie rozumiem :shake: Zobaczcie same/ sami ww.dogomania.pl/threads/211775-Biała-szorstkowłosa-roczna-Saga-smutnieje-w-schronisku.-WEŹ-MNIE-DO-DOMKU...
  12. [quote name='Agula99']A tu Waluś już się sam wyprowadza :cool3: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4682/dscn3140lq.jpg[/IMG][/QUOTE] Nie moge sie od tego kompa oderwać chociaż chodzi dziś jak ślimak. Bardzo sympatyczne zdjęcia. A gdzie Państwo wypatrzyli Walusia?
  13. [quote name='Charly']Carla wcale nie ma domu. Napisałam do Hundehilfe i po niemiecku odpisała mi Doris, czyli Pajunia. Więc Carla jest w drodze do Pajuni (teraz już chyba na miejscu) na DT (tzw Pflegestelle). Jeśli znajdzie dom pójdzie do niego, jeśli nie- zostanie u Pajuni. Tak napisała mi Pajunia. O ile się dobrze orientuję, Pajunia ma przytulisko (?) . Mam nadzieję, że pan kierownik schroniska wie, że Carla wcale nie ma domu. I że go to interesuje.[/QUOTE] Trudno mi sie wypowiadać ile wie Kierownik ale pies jest wykazany w dziale w nowych domach, a nie w domach tymczasowych.
  14. Tez sie tego obawialam, prawdę mowiąc. Na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] są zdjęcia z nowych domow. Dziś pojawilasie tam Carla. Zobacz. A to DT byloby na dluzej chociaż ?
  15. [quote name='Marta.K']Witam witam, zgodnie z zaleceniem Pauliny - założyłam konto na forum, żeby chwalić się wam legalnie, jakiego mam fajnego psiaka :) Fuga śpi sobie właśnie na środku dywanu w dużym pokoju. Zrobiłabym jej zdjęcie w tej chwili, ale jest czarna więc widać byłoby tylko czarną plamę :) Chciałabym napisać: spodziewajcie się zdjęć - ale muszę wcześniej dowiedzieć się jak je dodać. Może jeszcze dziś mi się uda ;) Dziękuję Paulino za wszystkie wskazówki i porady. Nie ma to jak słowo doświadczonego psiarza. Fuga jest dokładnie taka jak mówiłaś - nie narzuca się, aczkolwiek uwielbia pieszczoty :) Pozdrawiam serdecznie![/QUOTE] Bardzo sobie cenimywieści z nowego Domku. Pozdrowienia dla Państwa i Fugi od wszystkich Dogomaniakow, ktorzy tu na jej wątek zaglądali. :lol:
  16. [quote name='Agula99']Becia a mi się wydaje, że szkoda czekać, bo jakby miała super domek, to ktoś by ją szukał!! Ja bym wystawiała, jak chcą pomóc, to trzeba korzystać!!![/QUOTE] Ciotki. Nie mogę sie rozpisywać dlugo bo mi komputer świruje ale też się ogrooooomnie ciesze, że walek pojechal do domu. Trzymajmy kciuki żebybylo wszystko dobrze. Trzeba z Państwa strony troche cierpliwości. Mowiłaś Aguś, że on nie mieszkal nigdy w mieszkaniu ? ( Tylko przed promocją w Galerii) . A co do Colie to macie Regulamin że po 14-tu dniach pobytu pies jest do adopcji?
  17. [quote name='Neczka']Niestety, ale muszę opuścić orzechowskie wątki. Zmieniam namiary w pierwszym poście na schronisko. Oczywiście, zawsze można złapać mnie pod adresem mailowym [email][email protected][/email] Zmieniłam numer telefonu, także w razie potrzeby proszę pisać na PW[/QUOTE] Nie wiem co mam na to napisać .... :shake:
  18. [quote name='Becia66']zajrzałam, czy chodzi ci o to żeby zgłosić ją do Fundacji DR Lucy ?[/QUOTE] Ja zrozumialam, ze dziewczynyz Fundacji chcą ją oglaszać tylko nie wiedzą czy tylko jako znalezioną czy juz do adopcji, a Ty będziesz to wiedzieć
  19. [quote name='Becia66']no i Waluś pojechał. Agatka płacze bo mówi - jak tu teraz bez Walusia w przytulisku, mnie też trochę rozwaliło....:great: Wizyta będzie poadopcyjna bo Państwo chcieli go mieć już i teraz....podjedziemy tam z Agatką jak tylko będę mogła jeżdzić autem. Wzięli go niejako na próbę, mam nadzieję że się sprawdzi i nie zaleje im domu i nie pogryzie dzieci. Waluś pojechał wtulony w 7-letniego chłopczyka który był głównym inicjatorem tej adopcji. Teraz dopiero się martwię czy wszystko się ułoży i będą mieli pieska o jakim marzyli od dawna, trzymajcie więc kciuki bardzo, bardzo mocno.....Jeeeejku.... Agatka napisze wszystko jak tylko dotrze do domu, a ja oczywiście zadzwonię tam póżniej żeby nie martwić się w nocy. Mam nadzieję że prześpię spokojnie.[/QUOTE] Cudownie. Ale widze, że Agatka placze jak psow przybywa i jak ubywa. A zaglądalaś Beciu tam gdzie Ci pisalam? Na koniec wątku - dziewczyny z dr Lucy chcą oglaszać Colaczkę, tylko nie znają szczegółów.A mój komputer tak dziś wolno chodzi, że juz dlugo nie popiszę. Nie wiem co się dziś z nim stało.
  20. [quote name='Neczka']Niestety szansa na dom dla Sagi (kolejny z resztą, bo był przecież DT u Roszpunki) została zmarnowana. Kwestionować decyzji kierownika nie będę, mam tylko swoje zdanie na ten temat, ale upubliczniać go nie będę :roll:[/QUOTE] Neczko, wreszcie sie pojawilaś :multi: Moze zajrzysz i na inne swoje bo glupio mi tak samej je podnosić :shake:
  21. Paju wyrazy uznania za troskliwą opieke nad Fugą i szybko i sprawnie przeprowadzona adopcję. :lol:
  22. [quote name='Becia66']Agula wywiedz się co tam u psiaków. Pan widać chętny na korespondencję.[/QUOTE] Beciu piszę do Ciebie juz na trzecim wątku - zajrzyj do Bazy Zwierząt Zaginionych w sprawie suni Colie - pilne!!!
  23. [quote name='Becia66']Waluniu jestem cała w nerwach czy też pojedziesz do domku czy nie. Może inny psiak pojedzie, a może żaden..... Jejku, niech ta Agatka zadzwoni wreszcie bo teraz pewnie produkuje się w przytulisku.[/QUOTE] Beciu zajrzyj do wątku Baza Zwierząt Zaginionych - chodzi o Sunię Colie.
  24. [quote name='cyga-fryga']jak po wystawie fotograficznej?[/QUOTE] Tu można zobaczyć sporo fajnych zdjęć [url]www.mlodosczesztuka.pl/[/url]
  25. [quote name='Becia66']oglądałam i cieszę się z każdej inicjatywy bo tam kupę serca mojego zostało.[/QUOTE] Zajrzyj pilnie do Bazy Zwierząt zaginionych - chodzi o sunie Colie !
×
×
  • Create New...