Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='Agula99']Dzięki barb, kobito, można na Ciebie liczyć!! Zdjęć mam tyle, wybrałam bo inne się nie nadają, ale z tych myślę coś się nada do ogłoszeń!! Teraz czekam na wiadomości o suni, ale czy ona nie cudowna???:lol: od razu widać, że kochana!!!!:p:p:p[/QUOTE] Widać, że kochana :lol:. Ale dla Ciebie Agulu wszystkie psy sa kochane i cudowne. :eviltong: Jak bedą jakieś informacje - jakby sie udalo wg tego wzoru co u Mimi wkleiłam - to bedziemy robić ;)
  2. [quote name='Javena']Można napisać do Wtatary ,jest z Krakowa.Przeprowadzała już wizyty.[/QUOTE] Nie wiem na kogo Elig dawala namiary Reno....?
  3. [quote name='barb']Mnie to powoli idzie ale chociaz ze dwa, trzy zrobię - moze na przygarnijzwierzaka, Jaroslawiak, Przemyslak? to inne Ciotki niech juz tam nie robia? Tylko wiecej informacji o suni i jakieś jeszcze zdjecia dostaniemy?[/QUOTE] Widzę, ze foty juz są ;) A skąd ta sunia? Czemu ma do was trafić? Jakiś tekst do ogloszeń? Kontakt na Becię?
  4. Mnie to powoli idzie ale chociaz ze dwa, trzy zrobię - moze na przygarnijzwierzaka, Jaroslawiak, Przemyslak? to inne Ciotki niech juz tam nie robia? Tylko wiecej informacji o suni i jakieś jeszcze zdjecia dostaniemy?
  5. [quote name='MTD']witam, doświadczenie w wizytach mam małe ale mogę pójść jeśli nie uda Wam się znaleźć kogoś bardziej doświadczonego. Mieszkam w centrum Krakowa, pracuję do 16, później jestem wolna, poza najbliższym poniedziałkiem, kiedy to pilnuje suni po sterylce.[/QUOTE] To moze latwiej/raźniej/ byloby wam zrobić wizytę wspolnie z Dogo7 ?
  6. [quote name='Agula99']Zaglądam do suni i życzę domku jak najszybciej!!![/QUOTE] Ja też... :lol:
  7. [quote name='karolciasz28']świetne psiska! :)[/QUOTE] Naprawdę sa wspaniale. Karolciu, moge zapytać czy to Ty robisz ogloszenia "orzeszkom" na Przemyslaku?
  8. [quote name='Szarotka']Dostalam wlasnie pw., ze jestem niedelkatna bo stale pisze, ze nam pieniadze przepadly itp. Tak jak bym chciala te pieniadze co najmniej dla siebie.[/QUOTE] Szarotko, moze te pieniądze nie przepadly ale faktem jest, ze na razie ich nie ma. Moim zdaniem, tylko bezpośredni kontakt z Rodzina zmarlej Zuzki pomoze wyjaśnić sprawę. Nie widzę w tym nic niedelikatnego i nietaktownego. Możliwe jest, że rodzina nie ma na razie dostepu do konta, jesli nie byli jego wspólwlascicielami. Moja znajoma po smierci męza znalazla sie w takim polozeniu. W calej zaistnialej sytuacji nie ma niczyjej winy, poprostu zrządzenie losu.
  9. [quote name='Becia66']nikt ci Agula nie zabroni ale my założymy wątek i na pewno nie będzie to Tola i Lolek.[/QUOTE] Tylko Tolek i Lola :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wstawilam je tu na wypadek gdyby dotychczasowy wlasciciel sie nie znalazł [url]http://www.dogomania.pl/threads/215066-Poszukiwany-młody-ONek-z-mazowieckiego-a-najlepiej-z-W-wy[/url]. A co u Mimi? Są jakieś decyzje co do jej łapki ?
  10. [quote name='Ellig']Ja wyslalam pw do Reno z kilkoma namiarami na Cioteczki z Krakowa lacznie z telefonami i adresami mailowymi.[/QUOTE] A ja napisalam przed chwila PW do Iwoniam - wydaje mi sie,że tez jest z Krakowa. Bralaś ja pod uwagę?
  11. Chyba juz niepotrzebne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  12. [quote name='Dogo07']Pisałam na wątku Kamusi i wcięło mi posta :roll:. Jeśli chodzi o wizyte pzrzedadopcyjną to podobnie jak z tymczasami nie mam żadnego doświadczenia. Oczka jest pierwsza :). Podajcie mi na pw adres domku, być może ktoś z doświadczonych osób będzie miał blisko i będzie mógł pomóc. Jeśli nie , to zapytam mojego tz czy może mi pomóc. Będziemy w kontakcie. Pozdrawiam :).[/QUOTE] Czyli przydalby sie jeszcze ktoś z Krakowa do wspólnej wizyty przedadopcyjnej w przyszlym domku Kamy? To moze wpisać prośbę na wątkach w dziale woj. malopolskiego?
  13. [quote name='Roszpunka']Na razie wszystko na to wskazuje :)[/QUOTE] Oby tak dalej. :lol::lol::lol:
  14. [quote name='Ingrid44']Bede podnosic bazarek , chociaz tyle moge .[/QUOTE] Podnosic trzeba koniecznie przepiękny bazarek :lol:
  15. Czyli wszystko dobrze u diablątka? ;)
  16. Kontakt do Oleny z pierwszego postuKontakt w sprawie adopcji: Ola tel. 695-291-610, e-mail: [email][email protected][/email] i trzymam kciuki !
  17. [quote name='Agula99']Może.... zobaczymy.....może......[/QUOTE] Wiesz w tygodniu szkola,l ekcje. Ja wierze, ze chlopak przyjdzie ;)
  18. [quote name='Agula99']E tam on taki właśnie Lolek!!! Bo on taki ciągle dziecinny, niech każdy sobie zwie jak chce, a ja sobie wołam Tola i Lolek!! A mój pomocnik jak na razie ani razu w tym tygodniu się nie pojawił, no cóż nie mamy szczęścia do wolontariuszy!!![/QUOTE] Moze pojawi sie w sobotę :lol:
  19. Czeka na ogloszenia.
  20. [quote name='andegawenka']Nawet na nie, nie odpowiadaj, niech wyłoży taką sumę to wtedy może sobie klepać pw do woli...[/QUOTE] Dokladnie, też tak myslę. Wplacilaś pieniądze masz na to dowod i masz prawo zapytać co sie z nimi stało. Henio zostal bez grosza i to jest teraz problem. Czyjaś delikatność go nie utrzyma. Moze napisz PW do Młody/Zuzka? Ewentualnie do czasu wyjaśnienia sprawy, kasę o ktorej pisze sie na wątku Zuzki podzielić nie tylko między kame i Oczke ale odpalić też dzialkę dla Henia ?
  21. Na przygarnijzwierzaka jest jeszcze ogloszenie Brutusa - przyda sie dla tych o-nkow. I koniecznie napiszcie gdziedokladnie znalezione, i jak najwiecej info. Troche onkow jest poszukiwanych z tego co pamiętam.
  22. [quote name='Becia66']trzeba pewnie będzie wziąć wagę do przytuliska i zważyć ją.[/QUOTE] 6 kg na pewno nie przekracza a to gorna granica Jakbyście mogly pouzupelniać dane to by sie ja wrzucilo nawątek , tym bardziej, że dziś ma być po prześwietleniu.
  23. Nikaraguo,wiem, że to wątek Hery ale czy mozna sie dowiedzieć czegoś wiecej o Pelasi, z ktorą razem sa na zdjęciu? Czy ona będzie takim maleństwem, czy jeszcze rosnie?
  24. [quote name='Szarotka']Kamusia i Oczka od Zuzki obie szukaja domow. No i Henio tez.........[/QUOTE] Oczka znalazla chociaz bezplatne dt...
  25. To ogloszenie jest na stronie Schroniska. I szukaja też kogos do pracy ze zwierzętami - ale nie wiem czy by Cie to interesowalo?
×
×
  • Create New...