barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
[quote name='barb']Chyba przestraszylaś Pawła ... bo juz nie pojawil się więcej u Viki ...[/QUOTE] Paweł pamiętam, że jesteś zapsiony i obciążony deklaracjami ale moze kupisz chociaż kalendarz na Vikuniowym bazarku ? Link Sunia wkleiła parą postow wyżej.
-
Kraków-Nasz zwierzyniec-małe wielkie ZOO.Czynne 24/7
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] wkrótce powstanie wydarzenie Daisy i Jagody na FB Czas działać..[/QUOTE] Allegro też warto im zrobić, umiesz Iwoniam? -
[quote name='majuska']A jak tam u ciebie maluchu, dałeś sie wyspać swoim ludziom??[/QUOTE] A Twój maluch dał Ci sie wyspać ? :;)
-
[quote name='rozio']Z domem to nie tak szybko, ale Budrys to by mi odpowiadał pod każdym względem. Myśle, że chętni się na niego znajdą bo pies się ludziom podoba. Trochę spacerów, nabierze ogłady, zmienicie tekst z niewychowanego na wychowanego i pójdzie do nowego domu jak nic :-)[/QUOTE] To Ty z nim pracuj na miejscu a my będziemy oglaszać :lol:
-
[quote name='sunia2000']A nie chcesz kolejnej suczki o imieniu Viki?:)[/QUOTE] Chyba przestraszylaś Pawła ... bo juz nie pojawil się więcej u Viki ...
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Pojawileś sie w Przytulisku chyba w najbardziej wlaściwym momencie. Agula sama juz nie dałaby rady spacerować z tyloma psami i to jeszcze takimi. -
Te probki, ktore kupiłam są super. Tylko niestety nie ma ich teraz :shake:
-
[quote name='Becia66']to jak już ten swój dom wybudujesz pod lasem to sobie go zabierzesz, jesli jeszcze bedzie ,,zalegał '' w przytulisku...:diabloti:[/QUOTE] Beciu ,Budrys chyba tak dlugo w Przytulisku nie będzie ...zrobimy mu ogloszenia z tekstem Figi ... A wiesz, że Sunia zrobila nowy bazarek?
-
Na wątku Lili są już jej fotki z nowego domu, widzialeś?
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']Chciałam podziękować wszystkim którzy przyczynili się do tego, że Lillusia ma taki super domek. Zacznę może od [B]Aguchy[/B] która założyła wątek i [B]barb[/B] która mnie na niego nakierowała, gdzie mogłam zaprezentować naszą śliczną Lilly. Dziękuję [B]majowej[/B] za nieocenioną pomoc w transporcie i przede wszystkim [B]p.Eli[/B] która dała naszej kruszynce tak wspaniały domek. I wszystkim wam uczestniczącym na wątku dziękuję, że wspieraliście Lilly od początku, aż do szczęśliwego finału.:loveu::loveu::loveu: I za życzenia urodzinowe również dziękuję, choć wcale się z tego nie cieszę że jestem o rok starsza. :lol:[/QUOTE] Beciu a my dziękujemy Tobie bo swój udzial skromnie pominęłaś. A to Ty wstawilaś Lili na wątek, bylas w kontakcie z pania Elą, przywiozlaś maleństwo do Rzeszowa, skąd jechalo dalej krotko mówiąc wdrożyłaś procedurę adopcyjną. :lol: jak to określasz. -
[quote name='Sabina02']Poszukalam i znalazlam... Ma! :cool3: http://allegro.pl/warka-sympatyczna-dziewczyna-na-jesien-zabrze-i1993097841.html Trzeba chyba tylko Allegro uaktualnic i napisac, ze Warka jest w juz hotelu. No i moze tytul aukcji zmienic, bo juz zima. :nerwy: Rzeczywiście trzeba by wprowadzić pewne drobne poprawki. Mozna tez napisać o tych pozytywnych badaniach laboratoryjnych. Stan zdrowia suni to ważna informacja. Poza tym na samym dole, gdzie jest mowa o wirtualnej adopcji moze dałoby sie wstawić coś o delaracjach na Warkę? I wiesz Sabinko możebys taką informacje o mozliwości wirtualnej adopcji wstawila w allegro Cindy i Jenny. UWAGA! Jeżeli z jakiś przyczyn nie możesz adoptować suniek a chciałbyś podarować im odrobinę lepszych warunków w schronisku, możesz stać się ich wirtualnym opiekunem!
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']nie, nie, my mamy pewną zasadę, tytuł wątku zmieniamy dopiero po kilku dniach, więc ja się na razie z Koksikiem wstrzymam :)[/QUOTE] Żeby nie zapeszyć Roszpunko. Tak samo z ogloszeniami, troszkę czekamy z usuwaniem. -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Ciotka Agula już jest i zachwyca się zachwyconą Lili!!! :) Strasznie się cieszę że ma już ten swój domek, tak szybko, to jakaś opatrzność!!! :)[/QUOTE] Na ten wątek, z którego Pani Ela wybrala Lili najpierw wrzucilam Kaję (szukana byla mala, kudlata sunia) ale odpadła ze względu na swój charakterek. W międzyczasie pojawila sie w Przytulisku Lili i na szczęście Becia też ją zaprezentowała na wątku. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
barb replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Poza tym w budzie zawsze cieplej :):)[/QUOTE] Tylko czy on za bardzo nie męczy Henia ? -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Może pije rum?:cool3: Albo robi co innego:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Karolciasz, ja sie o Ciebie martwię :razz: Te Ciotki wypisują tu taaakie rzeczy wogole nie zważając na Twój młody wiek. :mad: -
[quote name='sunia2000']Pani zadzwoniła drugi raz, oznajmiła, że mąż ją przekonał, że Viki to za duży pies. Pamięta jak musieli nosić na rękach chorą rottkę i nie chcą jednak już dużego psa na wypadek gdyby sytuacja się powtórzyła i Viki na starość siadłyby nogi. Ehh....([/QUOTE] Ale z tego co wiem przecież Viki jest średniej wielkości, chyba sporo mniejsza od rotweilera ?
-
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A gdzie Ciotka Agula? Nie mogla się doczekać na wieści. Wieści są a Ciotki nie ma ???? -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='AnkaG1992']Lili juz w nowym domu. Teraz śpi. [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/35/sdc12926.jpg/[/IMG][/QUOTE] Dziękujemy za zdjęcia. :lol: Cieszymy sie, że mala dojechala szczęśliwie. Przywitała sie już z wszystkimi domownikami ,z kotką rownież? -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb']Majowa, to dzięki Tobie Lili tak szybko trafila do domku. :Rose:[/QUOTE] Trochę mi tylko smutno, ze podsyłamy Wam do Krakowa psy z Podkarpacia, a Was też niewesoło. Taka mnie naszła refleksja jak trafilam na wątek przytuliska Iwoniam. Prosilam ją o wizytę przedadopcyjną dla Kamy z Orzechowiec i zrobiła ją błyskawicznie - nie widzialam wtedy, że ma u siebie tyle biedakow.:shake: -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Majowa, to dzięki Tobie Lili tak szybko trafila do domku. :Rose: -
Lilly - maleńka kruszynka z cmentarza MA DOM !!!
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Czy coś wiadomo w jakiej okolicy jest Lili??? i jak się sprawuje???[/QUOTE] Tak, czekamy na wieści o małej.