Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. Ciekawe jak teraz wyglada Koksik ?
  2. [quote name='barb']Tylko, MagdaH od Czesia przepadła.:placz: Nie pojawia się na wątku od dłuższego czasu.:placz:[/QUOTE] Smutno bez Ciebie i Twoich postów...Tak lubiłam czytać o Czesiu.
  3. [quote name='ewa gonzales']:modla::modla:... matenko jedyna ...... ,,ludzie,, to zgnilizna :-(:-(:shake::-( [/QUOTE] Brak słów...:-( :diabloti::angryy::snipersm:
  4. Luka zajrzyj może na ten wątek. Poszukiwanajest duża, kudlata, wysterylizowana sunia. Potencjalny dom co prawda aż w Tarnowie i sunia ma tolerować koty. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227087-Orientacyjnie-duża-kudłata-sunia-40kg-w-typie-kaukaza-leonbergera-itp-Tarnów[/URL]
  5. [quote name='majuska']Dziewczyny gdybyście jechały do schroniska to pozdrówcie ode mnie bardzo serdecznie Panią Bogusię, Anię i Kasię ( o ile jeszcze tam pracują )[/QUOTE] Karolciasz nie byłaś w schronisku ?
  6. [quote name='mmd']Jeszcze nie. Musimy poczekać, być może do jutra.[/QUOTE] :mdleje::shock:
  7. [quote name='Becia66']I znów wygląda na wielkiego psa tylko z grzywą lwa.[/QUOTE] Tak na tych zdjeciach Kaja wygląda na dużą. Raczej nie nadaja się do ogloszeń - tam ma być malusia Kajusia.;) Ale wolontariuszki macie teraz super. :lol::multi::loveu:
  8. [quote name='Ikusia']Wdech-wydech, wdech-wydech, wdech-wydech, wdech-wydech, wdech-wydech, wdech-wydech:scream_3:.[/QUOTE] Ikusiu, daj znać jak będziesz coś więcej wiedzieć.
  9. [quote name='mari23']już lecę! ;) mam wnusie kochaną przecież :) [/QUOTE] To zajrzyj Cioteczko moze akurat coś wybierzesz ? :lol: Torebeczki są w rzeczywistości duzo ładniejsze niz na zdjęciach i nowiutkie.:lol:
  10. [quote name='Agula99']No właśnie jak to jest z tą imprezą, dzieci się pytają a ja ciągle powtarzam, że nic nie wiem, no bo nie wiem :)[/QUOTE] Czyli dzieci sa chętne do uczestniczenia ?
  11. [quote name='barb'] ...Przytulisko w Boguchwale - ma wątek glowny i jakby przyklejone do niego watki poszczegolnych psów, ktore sa prowadzone przez rozne osoby. Nie znam szczegółow technicznych jak to zrobić.[/QUOTE] W pierwszych postach wątku głównego sa zdjęcia psiaków z Przytuliska i linki do ich wątkow. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/149096-Przytulisko-Cztery-Łapy-Boguchwała-super-psy-szukają-domków-prosimy-o-pomoc[/URL]!
  12. [quote name='krakowianka.fr']wybaczcie ale sie nie zgodze, choc zadecydujecie wy... wg mnie one powinny miec osobne watki, bo posty na pierwszej stronie moga edytowac tylko osoby, ktore je napisaly, a wojtus taka osoba nie jest. wg mnie powinny miec osobne watki, bo i osobne bazarki beda zrobione na wlasnie te psy za to oczywiscie psy moga (i powinny, bo Olkuszaki) tez miec jakies info oglaszane na tym watku, bo sa do niego w pewnym sensie podlaczone inaczej, zmiencie tytul tego watku, bo jest napisane jak byk: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223045-Pieski-wyciągnięte-z-olkuskiej-mordowni-pod-moją-opieką-pilnie-szukają-domów/page115"]Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni, [B]pod moją opieką[/B], pilnie szukają domów.[/URL] tak jak pisalam, nie moja decyzja i mam nadzieje, ze moj post nie bedziecie zle. ale u iwoniam jest juz tyle psow, podlaczono juz misieek (wiec powino byc...'nasza'opieka) a teraz u wojtusia chcecie podlaczyc psiaki...? przeciez iwoniam ty bedziesz musiala jeszcze wiecej edytowac i to wszystko przegladac, a z malym babelkiem to nie wiem czy ty dasz rade - poki co on w brzuchu spi, jak sie urodzi, to juz 'tyle' czasu miec nie bedziesz na to... nie wyrobisz sie a ja sie was martwie o was obojga, taka juz jestem...! [/QUOTE] Biorąc powyższe pod uwagę ...pewnie masz Krakowianko rację. Iwoniam na pewno przez jakiś czas będzie nieobecna na Dogo a potem obecna znacznie mniej niz teraz. I nie mozna jej obciążać żadnymi nowymi zadaniami. Tylko na przyklad Przytulisko w Boguchwale - ma wątek glowny i jakby przyklejone do niego watki poszczegolnych psów, ktore sa prowadzone przez rozne osoby. Nie znam szczegółow technicznych jak to zrobić.
  13. Reaktywowalam Kaji ogloszenie na allegratka. Nikt nie dzwoni po wymianie fot na nowe ?
  14. [quote name='iwoniam'] Ja proponuję, abyś nie tworzył im osobnych wątków, bo nie będziesz w stanie ich poprowadzić. Wystarczy, jak na [B]tym TU [/B]będą aktualne, regularne wpisy + zdjęcia. Ja Iwonki P. zdjęcia załączę, swoje też jak będę w Amoku, ale rozliczenia itp prowadzisz TY. :)[/QUOTE] Bardzo dobre rozwiązanie. Tez o tym myslalam żeby nie zakladac osobnych watków. Jest ich tak duzo, że trudno ogarnąć. Jak Wojtuś będzie pisać o swoich podopiecznych tutaj, to zawsze prędzej ktoś zajrzy i przeczyta.
  15. [quote name='iwoniam'] ten pierwszy - Gufiś - ma około 10 tygodni biszkoptowa Sarcia ma 8 miesięcy ta czarna - 2 latka ;) Wszystkie zdjęcia sa do wykorzystania ;) do ogłoszeń w razie czego, dziękuję ślicznie za pomoc :)[/QUOTE] Iwoniu, ale Gufisiatko miało przeciez domek, jego chyba nie trzeba ogłaszać ?
  16. Ciocia Ewa zrobila jeszcze jeden mini bazarek dla Bąbelka z torebeczkami dla lalek. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227532-Torebeczki-dla-Barbie-laleczki!od-barb-dla-Babla!!od26-5-5-6-godz22-00-zapraszamy[/url] Na niego rowniez zapraszam. Moze ktoraś z Cioteczek ma małą coreczkę, siostrzenicę, wnuczke, siostrę itd, itp. ?
  17. [quote name='barb']Czyżby byla jakaś pespektywa ds ?[/QUOTE] Wstrzymać sie z dorabianiem (edytowaniem) ogloszeń ?
  18. [quote name='Beatkaa']Masz rację,wyróżniłam jej na 30 dni za 19,99 zł ;) poproszę Anię żeby mi przelała jak się pojawi na wątku ;) http://tablica.pl/oferta/warka-cierpliwa-madra-zrownowazona-psina-do-kolana-szuka-domu-IDXk7z.html Super. Wyróznianie znacznie zwiększa szanse Wareczki na dom. :lol:
  19. [quote name='iwoniam'] [B]Trzymajcie błagam was kciuki za Tunię..[/B][/QUOTE] Czyżby byla jakaś pespektywa ds ?
  20. [quote name='GuniaP']Dostałam mejla w sprawie Frotki...[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki:
  21. [quote name='Malgoska']może być tylko trzeba uzgodnić koszty przesyłki i kupujący musiałby wpłacać w dwa różne miejsca, za rzecz zakupioną i za koszt przesyłki.[/QUOTE] U sharki kupujacy wplacal jej calość a ona przelewala mi za koszt przesylki. Takie rozwiązanie nie byloby zbyt klopotliwe dla Ciebie ? [QUOTE] No i muszę dostać foty.[/QUOTE] Mam kilka rzeczy przeznaczonych wcześniej na inne bazarki i nie wiem czy osoby dla, ktorych je trzymam będą z nich korzystać. Jeśli nie to prześle fotki do Ciebie. :lol: Postaram się też jeszcze coś poszukać. Nie byłyby to super atrakcyjne fanty ale nigdy nie wiadomo co akurat sie sprzeda. ;)
  22. [quote name='barb']A moze być opcja wysylki fantów z innego miasta ?[/QUOTE] Przekazując fanty na bazarki [B]shark[/B]i - wysyłałam do niej tylko fotki a zakupione fanty od siebie.
  23. [quote name='Malgoska']ja mogę zrobić bazarek ale nie mam za bardzo z czego, więc jak cos macie to mogę podjechać odebrać i zrobić.[/QUOTE] A moze być opcja wysylki fantów z innego miasta ?
  24. [quote name='Anula']Miałam na tymczasie bardzo podobną sunię Kamę,która znalazła już domek w Oświęcimiu,jednak dalej mam zapytania o nią,podesłałam dwóm osobom zainteresowanym Frocię,kontakt podałam tak jak w ogłoszeniach.[/QUOTE] :buzi: :kciuki:
  25. Rzeczywiście, w styczniu ostatni raz odnotowano wpłatę. Ale poza tym wszyscy sie wywiązuja. Beatka, finanse Warki chyba pozwalają żebywyrożnić jakieś ogloszenie z tych, ktore jej odnawiasz? Może tablicę ?
×
×
  • Create New...