Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='elaja']Wszystkie maluchy są śliczne .... tylko żaden yorka nie przypomina , bo spodobała się owszem , ale moja prywatna staruszka :shake:[/QUOTE] Szkoda, że żaden sie nie spodobał ale jeśli ma to być koniecznie piesek w typie yorka to tu jest taka straszna bida ale nie znam dokladnie wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228743-7-letni-gmoszczak-grzywaczo-yorkoszczak-znaleziony-na-oborniku-Zwrot-z-adopcji-bo[/URL]
  2. [quote name='Gabi79']Ja mogę przesłać, myślę, że Myszka się nie obrazi[/QUOTE] Wplaciłam 10 zl z tego 5 zl uważajcie, ze jest od Ewy , 5 zł ode mnie. Wiem, że to nie jest wiele ale jak prawie wszyscy tutaj pomagam tez innym pieskom...
  3. Ciocia Ewa Gonzales zwrócila mi pieniązki za wysyłkę, które chcialabym od niej przekazać dla Mata, jeśli Cioteczki podeślą nr konta :lol:
  4. [quote name='iwoniam']mimo to, że to naprawdę wręcz idealny piesek.. ciężko będzie z jego adopcją.. wiem robi swoje...[/QUOTE] chyba wiek ?
  5. [quote name='iwoniam']Dzięki o nas zaraz, tylko najpierw odpiszę na Wasze wiadomości dzięki Elaja za namiary będę czekać na ewentualny telefon mam kilka zapytań o Gaję; mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, moze tez zamiast Gajuni (poza Gają) do domku pójdzie inny maluszek .[/QUOTE] :modla::kciuki: [QUOTE]Jest Kudłatka :).[/QUOTE] Też pomyślalam o Kudlatce ale nie bylam pewna czy juz nie ma domku. Teraz wiem, że nadal nie... To byłby tekst do ogłoszeń Diega ? Czy coś z tego ująć ? Sprobuję zrobić kilka jutro lub pojutrze. [quote name='iwoniam'] "Diego to piesek w typie boksera, ma około 5-7 lat, jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, lubi zabawę, sam zaczepia. Chętnie się przytula i szuka kontaktu z człowiekiem, ma typowe zachowania boksera. Bardzo lubi dzieci, niestety nie lubi kotów. Denerwuje się jak je widzi , ale na razie jest słaby i ma problemy z chodzeniem przez kręgosłup więc nie ma szans złapać kota, Jak się wyleczy, a mamy nadzieję, że tak będzie to wtedy może je gonić. Z psami widuję się tylko przez siatkę; nie szczeka, nie warczy, na razie nie ma z innymi psami kontaktu, bo jest narazie obolały i reaguje na ból. Mimo bólu i trudności z chodzeniem chce zabawy, zaczepia ludzką rekę, przyjmuje pozycje typowo bokserowe, ale zwykle kończy się to wywrotką i wtedy odpuszcza; ból i niemoc zwyciężają. Ta posiwiała mordka jest wynikiem choroby i bólu, nie wieku, to nie jest dziadek... Gdyby ktoś zechciał mu jakoś pomóc..." [/QUOTE] Iwoniam może by wstawić Diega na jakieś forum bokserowate? Nie znam nikogo od bokserow kogo możnaby by poprosić o pomoc ale może ktoś z tu bywających osob będzie się zorientowany ?
  6. [quote name='karolciasz28']A będzie będzie, tym bardziej, że to dzikuski ;). Tylko wiesz jeżeli to jakiś problem to jakoś sobie poradzę. Chcemy od razu ciachnąć obie, zostałabym u babci, żeby w razie czego być na miejscu. Ale je będziemy sterylizować w Sieniawie nie powiozę ich już do Przemyśla, wydaje mi się, że to byłby za duży stres dla nich.[/QUOTE] Zaden problem :lol: Ale chyba dwie na raz nie zmieszczą sie do transporteka ?
  7. To transporterek będzie pewnie potrzebny ;)
  8. [quote name='elaja']Rozmawiałam już z Iwonką , przekazałam ludziom namiary . Może zadzwonią .[/QUOTE] Super. Trzymam kciuki.
  9. [quote name='elaja']Jest fajny domek dla małego ( 4-5 kg) siorściaka , może macie takiego pieska ewentualnie sunię ? Moja Daisy okazała się być za duża i zbyt nieufna , a piesek który tam trafi powinien być bardzo kontaktowy i wesoły .[/QUOTE] Kochana, ja nie kojarzę ale na pewno jakis jest. Tutaj pieskow do wyboru i koloru. Iwonka jest dziś dostępna pod komórką - jesli to pilne. Numer chyba napisala na poprzedniej stronie.
  10. [quote name='ewa gonzales']Domus jest 3 uliczki dalej , poszlam obejrzec i zastalam pania na podworzu i sasiadke , b mile panie, zaprosila mnie do srodka, wiec juz bylam na wizycie:loveu: dziewczynki kochane juz pisze : ogrod duzy , miejsca do biegania jest , kojec jest porzadny, pani b mila , milei juz kilka pieskow znalezionych , zawsze sie staraja wydac w dobre rece do znajomych , onusia z choroby i starosci odeszla .Jankus mieszkalby na ogrodzie . Jesli potrzebny jest wet-wtedy panstwo wzywaja do domu. Jankus mialby swoje krolestwo cale ogrodowe.kilka schodeczkow na fajny taras , wokol wiele domkow z psinkami roznymi, wielkimi , malunimi. Pan w pracy , pani mowila , ze maz jest juz zdecydowany , jeszcze tylko musza do schroniska pojechac w sobote , aby zobaczyc Jankunia i ostatecznie sie zdecydowac. razem z zona. ogrodzony dobrze domek , duzo miejsca , duzo krzaczkow , pozytywny domek kochane wy moje , ja sama trzymam kciuki za sobote:ylsuper::thumbs:[/QUOTE] :kciuki::kciuki::kciuki:
  11. Na allegratce mam tylko 25 wejść na Dasze i zero odpowiedzi...
  12. Smutno. Julii a zmieniłaś troche ze zrobionych ogłoszen na łódzkie ? Były aktywowane na Ciebie ?
  13. [quote name='barb']Gdy wchodzilam na watek Lali i Murzyna tez bylam neutralna. Teraz juz nie jestem. Lala dostala moim zdaniem dozywocie w schronie bo tak nalezy rozumieć zmieniony tytuł "Lala zostaje w schronisku jako rezydentka". Zbyt chora aby pójśc do Tymusia ale wczesniej choroba nie przeszkadzala jej jechać do platnego hoteliku.[/QUOTE] Kopiuję z wątku Kory [quote name='Bjuta']Kochani, rozmawiałam z Kasią. Jest gotowa przyjąć naszego następnego psiaka. Zerknijcie proszę na wątek Loli [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/138259-MURZYN-i-LOLA-razem-po-grób[/URL] W schronisku przebywa od 19 lutego 2002... Miała wiernego męża Murzyna, który odszedł w tym roku i Lola się posypała jak domek z kart. Serducho wysiadło po prostu. Akurat z tego wybiegu padł Bizon, Zdziś poszedł do hoteliku, a Cezar i Kanis zostali adoptowani!!! (też po gigantycznym okresie oczekiwania). Lola nagle znalazła się w zupełnie innym towarzystwie. Wszystko zaczęło ją przerastać, a nie było Murzyna, w którego sierść zawsze się mogła schować. I tak się zaczęła sypać nasza starowinka. Może dajmy jej wreszcie dom? U Kasi jest 170 zł u mnie 280 z jakimś okładem - na transport i pierwszy miesiąc by było. Ja deklaruję 25 zł/miesięcznie.[/QUOTE] [quote name='Mysia_']Bardzo prosimy o deklaracje i zapraszamy na wątek małej Loli...[/QUOTE] [quote name='Bjuta']Z Lolą mamy zastój myślowy. W każdym razie albo Lola albo Paura na pewno do Kasi trafią, tylko jeszcze potrzeba troszkę czasu Mysi, żeby podjąć decyzję. Przepraszam, że to się tak przedłuża. [/QUOTE] W świetle powyższego trudno dziwić sie Tymuś Twojemu rozgoryczeniu. Za to nie rozumiem dlaczego [B]pracownicy schroniska[/B] zajmują sie zbieraniem deklaracji na płatny hotel i przedkładaja go ponad adopcje przez wiarygodna osobę ?
  14. Ewciu. ja tez trzymam kciuki. Jest już jakas Cioteczka, która z Toba pojdzie ? Zawsze to we dwójkę raźniej.
  15. [quote name='Sabina02']Mi tez jest przykro, bo milosnicy zwierzat powinni trzymac sie razem i walczyc z tymi ktorzy zwierzeta krzywdza, a nie ze soba nawzajem. Nie trzymam zadnej ze stron, chce pozostac neutralna, bo bardzo szanuje i Mysie i Ciebie i wszystkich pozostalych ktorym los Loli nie jest obojetny, ale zal na to patrzec, bo na braku zgody zwierzeta tylko cierpia. Przciez w grupie sila.[/QUOTE] Gdy wchodzilam na watek Lali i Murzyna tez bylam neutralna. Teraz juz nie jestem. Lala dostala moim zdaniem dozywocie w schronie bo tak nalezy rozumieć zmieniony tytuł "Lala zostaje w schronisku jako rezydentka". Zbyt chora aby pójśc do Tymusia ale wczesniej choroba nie przeszkadzala jej jechać do platnego hoteliku.
  16. [quote name='tymuś']tak jestem pewny a znajomych zapraszam do siebie jeśli chcą odwiedzić bąbelka:shake:[/QUOTE] Możesz też zalożyć całkiem nowy watek dla wszystkich swoich psiakow.
  17. [quote name='tymuś']poprosiłem Sabinę by zgłosiła do moda o zamknięcie tego wątku:-(............niestety[/QUOTE] [quote name='Sabina02']Juz poprosilam moda.[/QUOTE] Jesteś pewny, że nie będziesz żalować tej deczyji ?
  18. Zaglądam na wątek Bąbla :lol:
  19. [quote name='__Lara']Ciekawe ile serduszko Loli jeszcze zniesie :/ oby jak najmniej upałów :/ Boję się tylko co będzie w zimę?[/QUOTE] Ja wlaśnie zadalam pytanie o warunki pobytu Loli w schronie w zimie ale nie uzyskalam odpowiedzi a za to napisano mi że mącę i powinnam opuścić wątek jako niezainteresowana.
  20. [quote name='juli88']Potrzebni wolontariusze chętni z okolic! Zna ktoś? Kogokolwiek, bo inaczej nie ma jak pomóc! [/QUOTE] Cisza u Daszeńki :shake:
  21. Odświeżyłam dziś tablicę Lali. Może ktoś wypatrzy maleńką. Pękny ten Czarny i Czokuś też. Iwonko może by zrobić ogloszenia o poszukiwaniu domów tymczasowych dla piesków, skoro tak trudno o stale ? Co o tym myslisz ? Można by zredagować jakiś tekścik albo wyedytowałabym niektore z ogłosze Gajii i Loxi ?
  22. [quote name='barb'] Tymus, gdybyś nie przestal mysleć o starszej, malutkiej, spokojnej suni to wklejam link do ogłoszenia Lali ;) [URL]http://tablica.pl/oferta/mikrosunia-szuka-domu-ID1aw2R.html[/URL][/QUOTE] Lala bardzo przypomina Lolę :lol:. Jest z olkuskiego wątku prowadzonego przez Iwoniam.
  23. [quote name='tymuś']mi musicie się same z wątkami i bazarkami wciskać bo ja z kompem to jak dziecko we mgle:lol:[/QUOTE] [quote name='Malgoska']z bazarkami się wciskamy:)[/QUOTE] Ale jakoś trafileś na bazarek Malgoski na dt Iwoniam.:lol: Na wczesniejszy zreszta też.:lol: A jak sie sprawuje cisnieniomierz ?;)
  24. [quote name='tymuś']jestem u was jeśli można;)[/QUOTE] Bardzo dziekuję za przybycie w imieniu Iwoniam - załozycielki wątku. Każda osoba na wątku jest mile widziana.
×
×
  • Create New...