barb
Members-
Posts
19882 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by barb
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
missieek, udało sie cos ustalic w sprawie wizyt p.a ? Wklejam z bazarku maszy 44 [quote name='masza44']Pisz co aga.k lub Renata.N lub _Aga_ one są z OTOZ Tarnów, Mayuko chyba też[/QUOTE] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='barb'] Tymczasem sprobuję Diega jeszcze troszke pooglaszać. [/QUOTE] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Diego-w-typie-boksera-szuka-domu-id45305.html[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/diego-pies-w-typie-boksera-szuka-domu-21046597.html[/URL] [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/115722/Diego-w-typie-boksera-szuka-domu/[/url] Czy Diego jest w Krakowie ? I jaki mail mam podawać ? Aktywuje na swoj ale w niektorych ogloszeniach można wpisać mail do kontaktu no i na jaki mail przekierowywać ewentualną odpowiedź ? W środę mial mieć kastracje i resztę badań. Dziś czwartek. Moze już cos wiadomo ? Wstrzymam sie z pozostalymi ogłoszeniami może będą nowe informacje o psiaku. -
[quote name='karolciasz28']Właśnie Beciu... Ale nasz Muki to wygląda na młodzieniaszka przy tym psie z Orzechowiec: [URL]http://www.schroniskoorzechowce.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=971&Itemid=7[/URL] Jak go wczoraj zobaczyłam na żywo to serce mi pękło... Pomyśleć do czego może doprowadzić człowiek, bo dla mnie stan tego psa to jest tylko i wyłącznie wina byłego "właściciela"...:-([/QUOTE] To są zdjęcia z lutego moze staruszek do teraz troszkę sie poprawil ? Dziadeczek Dingo tez znacznie lepiej wygląda teraz niż wtedy gdy trafil do Przytuliska.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Super, że bernardynka ma dom. Widać modly Figuni zostały wysluchane. [quote name='iwoniam'] tak, Diabełek nie ma nic, ale być może on zostanie adoptowany. Pani zastanawia się pomiędzy Loxi, a Diabełkiem. Gajunia ma swoją adoratorkę; mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie. [/QUOTE] Tymczasem sprobuję Diega jeszcze troszke pooglaszać. [quote name='Ikusia'] Maciek pytał, czy nie wymienisz się 6 kotami za 6 psów ? heh ;):):):) ;):):):) ;):):):)[/QUOTE] ;);) -
[quote name='Becia66']barb maluchów już nie ma, dwa zamieszkały w Rzeszowie / łaciate/, a czarna Lula i rudy Capi w Boguchwale. Wszystkie domki super :loveu:. Mały łaciaty Frugo poszedł w poniedziałek jako ostatni, teraz nazywa się Lapin czyli ,,wyszukany'' po łacinie. :lol:[/QUOTE] Beciu kochana, ja powtórze prosbę Karolciasz - gdybyś miała jeszcze jakieś [U]przyzwoite[/U] telefony, maile w sprawie szczeniaków - daj proszę znać. Na olkuskim wątku jest ich cała masa. Wszystkie śliczne ale niestety nie są yorkami :shake:
-
Sonia - ZBIERAMY DEKLARACJE NA HOTEL I SZKOLENIE!!!!
barb replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
[quote name='Becia66']niedawno dzwonił jakiś Pan w sprawie Soni ale miała być przyjazna do dzieci.... Uffff, ciężko będzie.[/QUOTE] Pan odpuścił po rozmowie czy jest nadal zainteresowany ? We wszystkich ogloszeniach zaznaczamy, że dom bez dzieci... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Ikusiu zgubilaś w cytacie " [/ " ;) A tak wogole milo Cię czytać i cieszę się z powodu Rosy. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'][B]barb[/B] - daj mi czas do piątku, być może zapadnie decyzja o adopcji Loxi lub Diabełka, a jak nie to dam znać. Jest też kilka zapytań o Gaję, ale pomimo mojej prośby o podanie nr tel do kontaktu - tylko emiale.. tu też dam znać. U mnie najpilniejsze do adopcji są chłopaki - szczególnie [B]Eryś[/B]. Są czasem o niego telefony, ale same niezobowiązujące. [/QUOTE] [quote name='Justyna Lipicka']Ja tez nie wiedzialam ze az tyle psiaczkow jest i to nieogloszonych...komp moj dalej niezdatny do uzytku, w pracy nie bardzo moge robic ale moze choc w jeden dzien podjade do rodzicow i cos porobie ogloszen. Iwoniu oprocz Erysia kto pilnie do oglaszania?podaj mi choc posty gdzie opis i zdjecia sa to latwiej mi besdzie niz przekopywac sie przez caly watek...[/QUOTE] Justynko, może poczekaj do piątku jak pisala Iwoniam ? Ma dać znać jeśli ktoś znajdzie domek i kto jest priorytetowy. Nie wiem czy ktoryś jest zupelnie bez ogloszeń, u Iwoniam na pewno Diabelek. Ostatnio zrobilam dwa ogloszenia dla Diega (tego w typie bokserka) i obiecalam dorobić. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]missieek - [SIZE=3][SIZE=2]czy masz juz numer telefonu do osoby z Tarnowa [/SIZE]?[/SIZE][/SIZE] -
[quote name='ewa gonzales'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Milosc gify/serce7.gif[/IMG]Witaj ciociu Aimez:buzi: kochane , mowilam ze ma ok 2-3 latka , ze w takim wieku wszystkiego mozna psinunia nauczyc , spokojem i miloscia , matenko jak ja sciskammmmmmm:loveu:puchatek kochanyyyyy, namawailam aby panstwo razem we dwoje przyjechali w sobote obaczyc niunia.[/QUOTE] To już pojutrze :kciuki:
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwoniam'] Mój tylko domowy skład: pod opieką więcej, ale te są tu, w małym stadku [COLOR=#000000]skład psi:[/COLOR] [COLOR=#000000]- 2-3-letnia [B]Giza [/B](waga - 5,5 kg)[/COLOR] [COLOR=#000000]- ok 2-letnia [B]Gaja [/B](waga - 5 kg)[/COLOR] [COLOR=#000000]- niewidomy [B]Eryś[/B]- 5-7 lat (ciężko określić, bo ma połamane ząbki, waga - 9kg)[/COLOR] [COLOR=#000000]- roczna [B]Loxi [/B](waga - 10 kg)[/COLOR] [COLOR=#000000]- 10-miesięczna [B]Sarcia [/B](waga - 5kg)[/COLOR] [COLOR=#000000]- 2-letnia [B]Kora [/B](waga - 14 kg)[/COLOR] [COLOR=#000000]- 10-letni [B]Czokuś [/B](waga - 20 kg)[/COLOR] [COLOR=#000000]- 14-letni [B]Neronek [/B](mój pierwszy olkuski piesek - waga - 18g, ale on już nie do adopcji, staruszek..)[/COLOR] [COLOR=#000000]- i nowy piesek - potrącony [B]Diabełek[/B] (waga 4,2kg, cudowny z charakteru, idealny i wiecie jak pięknie staje słupka??)[COLOR=#222222]...[/COLOR][/COLOR][/QUOTE][COLOR=#000000] O rany... nie wiedziałam, że aż tyle... Kiedy wyadoptowalaś Tunie, Sznufi, Seję a potem Mikrusa myślalam, że będzie Ci wreszcie troszkę lżej i spokojnie odchowasz swoje maleństwo :shake: [/COLOR] [QUOTE] [B]barb[/B] - daj mi czas do piątku, być może zapadnie decyzja o adopcji Loxi lub Diabełka, a jak nie to dam znać. Jest też kilka zapytań o Gaję, ale pomimo mojej prośby o podanie nr tel do kontaktu - tylko emiale.. tu też dam znać....[/QUOTE] trzymam kciuki z całych sił [QUOTE] U mnie najpilniejsze do adopcji są chłopaki - szczególnie [B]Eryś[/B]. Są czasem o niego telefony, ale same niezobowiązujące. Siostra, która mi pomaga wyjeżdża, a on nie może być z Neronem i w szczególności z Czoko. Te dwa są już starutkie, Eryś dużo młodszy i mniejszy, a to on nie lubi "kolegów". [/QUOTE] :shake: [quote name='Figunia']Zatem nadal wznoszę modły o jej już tylko szczęśliwe życie. I żeby ten smutek wreszcie zniknął. Jest bezpieczna, to najważniejsze. Musi znaleźć dom na zawsze, wierzę, że tak będzie. Szkoda, że to nie ja będę tym szczęściarzem, który ją przygarnie. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanych adopcji wszystkich olkuskich (i nie tylko) piesków.[/QUOTE] Oby Twoje życzenia i modły przyniosły skutek :modla: bo bardzo trudno o dobre domki dla pieskow. Mam nadzieję, ze zostaniesz na wątku na stałe , ostatnio - chyba z powodu wakacji -znacznie mniej Cioteczek i Wujaszkow tu bywa. Zapraszamy też na bazarek, z którego dochod będzie przeznaczony dla pieskow - jesli jeszcze nie byłaś - link w moim podpisie.:lol: -
Trzymam mocno kciuki.
-
[quote name='figa33']Tobiś ma ogłoszenia chyba z czerwca , więc myślę ,że czas poodnawiać a ,że zastój to fakt , ale też liczba bezdomnych zwierząt ogromna..ech...[/QUOTE] I ciągle nowe przybywają ...
-
[quote name='Becia66']siedzi dalej w prztułku i nikt sie nim nie interesuje. Trzeba sprawdzić jak z jego ogłoszeniami bo to fajny, adopcyjny piesek, tylko trzeba go odpowiednio zarekomendować. Tobi uwielbia Fionkę ale ona w przyszłym tygodniu idzie do adopcji więc zostanie sam..... [/QUOTE] Beciu, chyba wszędzie straszny zastój w adopcjach. Dobrze, że choć Fionka i jej maluch mają domki w bliskiej perspektywie. Ale Tobiś taki słodki - nie myśłalam, że tak długo bedzie czekał na dom.
-
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missieek']prośba o wizytę przedadopcyjną [SIZE=3][B].........[/B][/SIZE] i dla dorosłej suczki miejscowość Tuchów pod Tarnowem macie pomysł kto mógłby pomóc?[/QUOTE] [quote name='barb']Jeśli chodzi o Tarnow wpisalam na wątku Przytuliska w Boguchwale [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/149096-Przytulisko-Cztery-Łapy-Boguchwała-super-psy-szukają-domków-prosimy-o-pomoc[/URL]! może Cioteczki kogoś znają. [/QUOTE] Kopiuję z wątku Przytuliska [quote name='Becia66']W ubiegłym roku robiła dla mnie wizytę Renata N, działa tam jeszcze _Aga_. Mam nawet nr telefonu do Renaty gdyby była potrzeba.[/QUOTE] -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
[quote name='missieek']prośba o wizytę przedadopcyjną [SIZE=3][B]Kraków - Nowa Huta os Urocze, dla szczeniaka [/B][/SIZE]ktoś może pomóc? i dla dorosłej suczki miejscowość Tuchów pod Tarnowem macie pomysł kto mógłby pomóc?[/QUOTE] Jeśli chodzi o Tarnow wpisalam na wątku Przytuliska w Boguchwale [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/149096-Przytulisko-Cztery-Łapy-Boguchwała-super-psy-szukają-domków-prosimy-o-pomoc[/URL]! może Cioteczki kogoś znają. Missiek i Iwoniam napiszcie czy macie jakieś psy zupelnie bez ogłoszeń. Będę starała się pomóc w miarę mozliwości. -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Zmieniłam numer telefonu w ogloszeniach Diega i postaram się mu w najbliższym czasie jeszcze kilka dorobić. Dieguś ma stosunkowo duzo wejść na tablicę bo o wczoraj wieczór ponad 50 żeby tylko sie to przełożyło na maile i telefony . -
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A ja dziś kolejny raz odświeżyłam Tablicę Kajuni. Mała ma już ponad 1070 wejść i nic... -
Pieski wyciągnięte z olkuskiej mordowni szukają domów.
barb replied to iwoniam's topic in Już w nowym domu
Iwoniam, zobacz czy ogłoszenia Diega mogą być takie, czy coś zmienić. [URL]http://tablica.pl/oferta/diego-w-typie-boksera-szuka-domu-ID1kjg7.html[/URL] [url]http://www.krakusik.pl/krakow_ogloszenie/51417/diego_w_typie_boksera_szuka_domu[/url] -
[quote name='figa33']upały jak na razie odpuściły , dziadunio pewnie swobodniej oddycha[/QUOTE] Figo, Ty juz po urlopie ?
-
Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.
barb replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
[quote name='wtatara']może ja spróbuję ogłaszać[/QUOTE] Może bedziesz mieć więcej szczęścia w ogłaszaniu Kajuni.