Jump to content
Dogomania

barb

Members
  • Posts

    19882
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by barb

  1. [quote name='barb']Beciu wszystkie szczegoly odnosnie Soni wyslalam Panu w mailu.[/QUOTE] Na razie nie mam odpowiedzi. A ogłoszenie usunąć ?
  2. Czy z wady Basta mozna zrobić zaletę ? Na wątku olkuskim masza 44 napisała, że "ludzie wolą sunie bo w ogrodzie krzaczki są bezpieczne". A jak siusia Bastuś jak dziewczynka?
  3. [quote name='Becia66']Tylko ta treść ogłoszenia jest przelukrowana i wcale nie oddaje charakteru Soni. Musimy dobitnie pisać, że jest wzięta z koszmarnych warunków i nie całkiem ufa człowiekowi i wymaga specjalnego traktowania - a najlepiej przeszkolenia. Sonia będzie miała ok. 3 lat. [COLOR=#000000][FONT=Verdana][B][FONT=Tahoma]Treść ogłoszenia: Sonia to piękna, postawna, duża suka w typie labradora. Lubi głaskanie i pieszczoty, jest szczęśliwa gdy poświęca się jej uwagę. Sonia uwielbia długie spacery, lubi biegać przy człowieku. Jest bardzo żywiołowa i ruchliwa. Jest przyjaźnie nastawiona do ludzi, ale nie toleruje innych psów. Jest zdrowa i gotowa do adopcji. Sonia szuka odpowiedzialnego, doświadczonego opiekuna; spokojnego domu, bez małych dzieci i innych zwierząt. Doskonale przypilnuje domu i ogrodu - nie wpuści żadnych obcych. Sonia przebywa a Przytulisku "Cztery Łapy" w Boguchwale koło Rzeszowa.[/FONT][/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Beciu wszystkie szczegoly odnosnie Soni wyslalam Panu w mailu.
  4. [quote name='luka1']Odświeżać. :p Strasznie Ci dziękuję :loveu:[/QUOTE] Odświeżone alegratka i tablica.
  5. Cieszę się z domków Nalii, Motylki i Księżniczki. Muszę wyedytować zbiorowe ogłoszenia kociakow. Trzymam kciuki za dom sunieczki od maszy44.
  6. Dotałam odpowiedź na ogłoszenie Soni na tarnowiaku z pytaniem o jej wiek. Szczerze mówiąc nie pamiętam ile lat ma Sonia. Wydaje mi się, że jest młoda. Około trzech ? Wyslalam mail z zapytaniem do Beci i wiadomość na Fb do majuski.
  7. [quote name='elaja']Proszę o linki do ogłoszeń Rysia , Barbórka i tego dużego psa w typie rodezjana bo teraz nie mam czasu przekopywać się przez wątek. Dom we Wrocławiu , brzmi sensownie , udało mi się dodzwonić do Pani i obiecałam przesłać prpozycje . Pies najlepiej duży ( ale małe też mogą być ) spokojny , około 4-6 letni i kotolubny . Spokojny i kotolubny do podstawowe warunki . edit. Rysia już znalazłam i wysłałam .[/QUOTE] [quote name='missiaa']Wysłałam Ci na PW link do Barbórka na FB bo tu nie mogę znaleźć jego ogłoszeń i ogłoszenie Amora.[/QUOTE] [quote name='Justyna Lipicka']ogłoszenie Barbórka: [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/sliczny-kudlacz-barborek-do-adopcji-21603485.html[/URL] [/QUOTE] missia a czy Barbórek jest spokojny? Z ogłoszenia raczej to nie wynika. Państwu chodzi o spokojnego pieska.
  8. [quote name='barb']Czy te szczeniaczki nadal szukają domu ? [URL]http://tablica.pl/oferta/sympatyczne-szczeniaczki-szukaja-domu-IDPpw1.html[/URL] Nie wiem czy odświeżać im ogłoszenia ? Czy coś wyedytować ?[/QUOTE] Odświeżać ?
  9. [quote name='wojtuś']Poprawiłem bo dla Małgośki to :iloveyou: :calus:[/QUOTE] Dziękuje Wojtusiu.
  10. Małgoska, bardzo przepraszam ale nie wiem skąd wziłla się emotka z diabełkim. Wstawilam taką z serduszkami a teraz zaglądam a tu jakiś diabełek. Wyedytowalam ale została w poście, ktory cytuje Wojtuś.
  11. [quote name='sunia2000']Nasza bidulinka znów na minusie:( Mam jeden rezerwowy wykupiony pakiet ogloszeń - może jakiś nowy tekst i nowe ogloszenia?chociaż nie wiem już co może napisać, żeby ludzi poruszył jej los:([/QUOTE] Faktycznie, Viki miała juz kilka tekstów do ogłoszeń... [quote name='Kocurek']Odwiedzam nasza Vikusie.....[/QUOTE] To dobrze Kocurku bo coraz ciszej u Viki...
  12. [quote name='Malgoska']dobrze Wojtuś; zrobię; zadzwoń; to ostatni bazar przed przerwą; w marcu nie ma mnie na dogo.[/QUOTE] Malgoska jesteś wielka :iloveyou: Czekam na Truflowy bazarek a na razie licytuję na Soniowym i Lolusiowym :lol: [quote name='Justyna Lipicka']a ja dziś/jutro zrobię te ogłoszenia bo się zakręciłam i zapomniałam:oops: tablica.pl-aktywacja krakow.gumtree.pl-aktywacja lento.pl-aktywacja [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/slodka-spokojna-trufla-szuka-domu.html[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/slodka-spokojna-trufla-szuka-domu-21765911.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/150672/Slodka-spokojna-Trufla-szuka-domu!/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,69621,Lw==.html[/URL] [URL]http://do-adopcji.pl/psy/osoby-prywatne/slodka-spokojna-trufla-szuka-domu_i1207[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Slodka-spokojna-Trufla-szuka-domu-id59261.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/51048/slodka-spokojna-trufla-szuka-domu-/[/URL] [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/6696/name/oddam-do-adopcji-slodka-spokojna-trufla-szuka-domu-krakow.html[/URL] olx.pl-aktywacja 3-6h Domku przybądź:)[/QUOTE] Trzymam mocno kciuki. :kciuki: [quote name='inka33']To taki Lucky, ale rodzaju żeńskiego. :p [/QUOTE] :lol:
  13. Czy te szczeniaczki nadal szukają domu ? [url]http://tablica.pl/oferta/sympatyczne-szczeniaczki-szukaja-domu-IDPpw1.html[/url] Nie wiem czy odświeżać im ogłoszenia ? Czy coś wyedytować ?
  14. Karolciasz, odwiedziłaś może Cindy ?
  15. masza zajrzyj na swój bazarek mixowy - są dwa pytania na które przydałoby sie odpowiedzieć :lol:
  16. [quote name='iwoniam']Dzięki nowym ogłoszeniom [B]Nalia [/B]jest wręcz rozchwytywana.. oby to dało prawdziwy super fajny dom..[/QUOTE] Dla niej i może jeszcze dla innego kotka/kotków. [quote name='Malgoska']Loluś jest pieluszkowy, śliczny, pół świata się w nim kocha ale sporo przy nim pracy....mam do niego słabość bo jest podobny do mojej Belli sprzed lat (już od 7 lat za tm); Młody wraca do zdrowia; spadł mi kamień z serca bo nie jest konieczna operacja! Kto następny do bazarku? Mam jeszcze sporo fantów ubraniowych no i to co się nie sprzeda... Ja już też się pogubiłam na tym wątku, bo tu chyba już nie same olkuszaki ale wszystkie pieski z różnych stron świata...[/QUOTE] To dobrze, że z synem lepiej bo martwilam sie razem z Tobą. Następny bazarek może na Truflę ? Jak myślicie ? Ona ma chyba największy dług... [quote name='elaja']To pewnie kontakt z ogłoszeń mojej Sary , podesłałam waszego Barbórka i Toffika z krakowskiego schroniska . Barbórek za duży niestety , Toffik się bardzo podobał ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Pani obiecała , że da mi znać bo w grę wchodzi tez jakiś maluch z Oświęcimia .[/QUOTE] Barbórek coś nie ma szczęścia, są ładne ogłoszenia, wstawiamy go gdzie tylko możliwe i nic... a missieek pisała, że on taki fajny.
  17. [quote name='Ikusia']Masza44, pogłaskaj maluchy ode mnie, biedulki. Byle do przodu....!!!! ...Aaaaaa, i zapraszam wszystkich. Może ktoś ze znajomych byłby chętny? Mam nadzieję, że moderator nie usunie, bo kasa na biedy z dogo: [URL]http://allegro.pl/piekny-obraz-olejny-do-kazdego-wnetrza-i3002285353.html[/URL] Na fb chyba się nie da tego udostępnić? Ja nie znam się na tym, nie mam konta.[/QUOTE] Zaraz zajrzę i zapiszę sobie, będę podrzucać. edit A to Allegro nie bazarek. Piękne te obrazy. masza, Malgoska i missia - kiedy tylko udaje mi się dostać do kompa - hopam Wasze bazarki. Iwoniam trzymam kciuki za wszystkie potencjalne adopcje. Justynko, gratuluję wyniku bazarku :lol:
  18. [quote name='Malgoska'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238794-nie-pisac[/URL] bazar na Sonię; tworzy sie, uwagi na pw prosze.[/QUOTE] Wszystko bardzo ładnie tylko nie widać dokładnie żakietów Nr 102 i 103 - tylko metki.
  19. [quote name='Justyna Lipicka']wojtuś jak potrzebujesz ogłoszenia to pisz, plus tekst podrzuć na jakiej stronie jest i foty na jakiej:)[/QUOTE] Justynko w postach 4,5,6 - jest tekst i zdjęcia Trufli.
  20. [quote name='missiaa']Gdybyśmy miały możliwość odwiedziłybyśmy Su osobiście i nie byłoby prośby o to zdjęcie, ale dzieli nas zbyt dużo kilometrów. Bea100 jest obecnie prawnym właścicielem Su, podpisała umowę adopcyjną i gdyby coś się z psem działo miała nas o tym informować. Gdybyście wyadoptowały swojego tymczasa do nowego domu i dowiedziałybyście się, że miał operację to nie chciałybyście wiedzieć jak najwięcej co i jak?Nie interesowałby Was już ten pies? [/QUOTE] [quote name='missiaa']Skoro proszę, któryś raz z kolei o coś i zadaję kolejny raz to samo pytanie... a wciąż nie otrzymuje odpowiedzi lub dostaje [U]wymijające[/U] odpowiedzi, to zaczynam się niepokoić. Skoro się mnie zbywa już dłuższy czas, to naturalnym jest, że w końcu człowiek zaczyna się zastanawiać czy może jest coś o czym się nie chce powiedzieć. Być może nie ma, no ale co mam sobie innego pomyśleć, skoro się proszę wciąż bez rezultatu. [/QUOTE] Czemu nie poprosiłaś kogoś z Łodzi o przeprowadzenie wizyty poadopcyjnej żeby wyjaśnić swoje wątpliwości?
  21. [quote name='masza44']Till dostarczyła dzisiaj Herkulesa i Bejb:) rodzeństwo pięknot, troszkę dzikusków, myślę, że miały mały kontakt z człowiekiem bo dość się boją i są wycofane, ale z godziny na godzinę jest lepiej zwłaszcza Bejb jest odważniejsza i już wystawia brzunio do masażu:) dzieciaki oczywiście z Olkusza[/QUOTE] A jak zareagowały Twoje Sunie ?
  22. We dwójke bedzie im weselej. :lol: Czyli Kredka to teraz Himeko ? :lol:
  23. Tylko do jutra bazarek dla Suzanki. bea zrobiła wiele promocji promocji. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238727-Dla-Su-i-szczurków-agaty-bursztyn-w-srebrze-stare-broszki-ciuchy-do-30-01[/url]
  24. [quote name='Sylwiia_']Uff, dostałam info, że dzisiaj Alf pojechał do nowego domu w Jastrowiu i będzie kanapowcem, oby tym razem mu się udało. Dzięki za odzew Barb:-) Ogłoszenie konstruowała chyba Sharka z pomocą dziewczyn, pozdrawiam.[/QUOTE] To świetnie. A jak udało sie znaleźć chętny domek ?
×
×
  • Create New...