Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. W końcu dotarłam :) Strasznie mi żal suni, ale nie bardzo wiem, jak tak na szybko pomóc :shake: Jedyne co mi przychodzi do głowy to taka oferta DT z owczarka - miejsce jest, ale DT nie sprawdzony !!! [I]Województwo opolskie bardzo blisko Grodkowa, wieś Gnojna (we wsi weterynarz). Obecnie mam 4 miesięcznego szczeniaka ON-ka oraz 7 letniego Border Collie. Border mieszka w kotłowni z własnego wyboru, jest mu tam tak dobrze, że nie chce wchodzić do domu.:) a On-ek na podwórku i w budzie, czasami wchodzi do kotłowni do Bordera. Dom tymczasowy jaki mogę zapewnić to duże podwórko z sadem i ogrodem oraz stara stajnia z boksami wyłożona słomą gdzie jest ciepło, sucho i spokojnie. Boksy są różnej wielkości. Jeden jest na świnkę inny dla krówki. Wielkość psów to raczej max wielkość ON-ka. Jeżeli chodzi o koszty utrzymania to tylko karma nic poza tym ponieważ z kasa krucho. Jeżeli chodzi o czas jaki poświęcam psom to około 2 godzin dziennie (spacery, zabawa) a chodzić jest gdzie. Mam dwójkę dzieci dziewczynka 13 oraz Kacper 8 lat. Mój dom tymczasowy to naprawdę tymczas, nie są to warunki idealne, ale jest ciepły kąt, dobre serce i dach nad głową.[/I] Na wszelki wypadek wysyłam Ci Carrie maila do tej dziewczyny :) Trzymam kciuki :):):)
  2. [quote name='Lu_Gosiak']widze na forum owczarków, ze jest napisane ze, ze psiaki sa w Lublinie - One sa w Lublińcu koło Częstochowy, nie Lublinie[/QUOTE] Przecież wiem ;) Zaraz sprawdzę ... Edit: Sprawdziłam - ja napisałam, że trafiły do [B]lublinieckiej przechowalni[/B], a więc w Lublińcu ;) gdyby chodziło o Lublin to napisałabym - lubelskiej ...;) Ktoś inny źle poczytał, zaraz napiszę sprostowanie ...
  3. [quote name='anett']Odzew z ogłoszeń jest:lol: Do sprawdzenia są dwa fajnie zapowiadające się domy - jeden w Sosnowcu (dom z ogrodem, pies raczej na dworze w budzie ale ze wstępem do domu, w domu jest mikrosunia, pani na emeryturze, cały dzień w domu, dzielnica domów jednorodzinnych, niedaleko las) drugi pod Wrocławiem (dom z ogrodem, pies do domu, ludzie pracują); W obydwu domach są koty:cool3:[/QUOTE] No to super :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: A masz już kogoś do wizyty p/a Z Sosnowca jest Martika&Aisha i Ewcia Gonzales A o wizytę pod Wrocławiem można poprosić tych wolontariuszy z fundacji, których namiary załatwiłam dla wolfa
  4. [quote name='anett']Dla Czarnego szczeniola potrzebna jest wizyta p/a w Mielcu:lol:[/QUOTE] No proszę :multi: :multi: :multi: A On na początku wydawał się najmniej adopcyjny ;)
  5. [quote name='Silvana']Kazron z owczarka.pl pyta: "A możesz coś o tej suczce napisac? Wiadomo coś jak wyglądają jej relacje z dziećmi, kotami czy innymi psami?" Napiszcie co wiecie, może da jej dom :) Edytuję bo nie wiem czy można pisać jeden pod drugim, a na adopcjach pojawiło się takie info: [B] [/B] [INDENT][B] "poszukiwana suczka owczarka do półtora roku! (woj. śląskie, kolo gliwic) nr do pani Danuty która poszukuje: 517-149-170. W wieku 17 lat odeszła jej ukochana suczka, i poszukuje na jej miejsce nowej. W typie doga lub owczarka niemieckiego" [/B] [/INDENT][/QUOTE] [quote name='DONnka']A ja znalazłam coś takiego: Tytuł ogłoszenia: [B]przygarne owczarka niemieckiego[/B] Nazwa rasy: Owczarek niemiecki długowłosy, [B]Owczarek staroniemiecki[/B] Kontakt e-mail: [email][email protected][/email] Telefon: 692173464 Osoba kontaktowa: rafał Miejscowość: 57-450 Jugów (woj. dolnośląskie) Może przyda się dla Mamy I trzymam kciuki za podpalanego maluszka :):):):)[/QUOTE] A sprawdzałyście może już te namiary ???
  6. [quote name='anett']Niestety... Jeden niby bardzo konkretny - dziewczyna zdecydowana na 150%, najchętniej JUŻ by jechała do hotelu, nie mogła się doczekać wizyty p/a i na następny dzień dostałam smsa, że niestety... chyba nie jest dobry czas na adopcję:roll:[/QUOTE] To chyba ten jeden jedyny, o którym już mi mówiłaś :roll: Kurcze, liczyłam na coś więcej ... Dobrze, że na razie Mona choć finansowo jest bezpieczna
  7. A ja już obskoczyłam wszystkie bazary i ciotkę tez nakarmiłam ;) Chyba przydałoby się ściągnąć więcej ludzi na wątek. Głaski wysyłam Ikarkowi :loveu:
  8. [quote name='Fela']Myślę, że lekarze nie wiedzą, co dalej i tyle. Poza tym kłopot polega na tym, że nie ma jednego lekarza, który zajmowałby się psem i był za niego odpowiedzialny. Więc wszyscy działają doraźnie i jakoś tak bez planu. Nie poddamy się i póki pies nie cierpi ewidentnie (a moim zdaniem tak nie jest) nie ma mowy o eutanazji. Mam wręcz wrażenie, że on w hoteliku pod dobrą opieką jeszcze odżyje. Tylko te cholerne kroplówi i to, że nie chce pić. Dzięki Ci Felu za takie podejście :modla: :modla: :modla: Zmroziło mnie, jak przeczytałam, że wet sugeruje, żeby Go uśpić :shake: Czyli rozumiem, że Farel na dniach jedzie do Anji :) Postaram się wyżebrać trochę grosza dla Niego Akurat spiętrzyły mi się teraz różne problemy, ale zrobię, co będę mogła Porozsyłam też wydarzenie na fb :)
  9. Mizianki-przytulanki i duuuuuużo ciepłych myśli ślę Laurce :loveu: Kciuki trzymam za łapiny :):):)
  10. [quote name='necianeta89']Czy dobrze zrozumiałam? Jest mama, z dwoma synami, plus jeszcze jedna mała która się nie dała złapać?[/QUOTE] Dokładnie tak, tyle, że ta sunia, która nie dała się złapać nie jest już taka mała - ma około roku Co u szczeniaków ??? Wypaliło coś ???
  11. Coraz ciszej u dziewczynek :shake: Na owczarku też pustawo ... Gdzie te tabuny cioteczek ??? [B]Anett[/B], wykupię Kamie ogłoszenia :) A nowe foty jak najbardziej wskazane Wrzucę na owczarka i fb to może coś się ruszy...
  12. Gdzie Twój domek Mona ??? Anett, były jakieś telefony sensowne ???
  13. [quote name='Lu_Gosiak']wydarzenie Axelka na fb - prosze udostepnijacie ...moze uda sie znaleśc biedakowi kochajacy domek mimo choroby....finansowo tez by baardzo sie przydala Nam pomoc:( [URL]http://www.facebook.com/events/257271741018751/[/URL][/QUOTE] Udostępnię i roześlę zaproszenia Mam sporo znajomych na fb więc chłopak pójdzie w świat ;)
  14. [quote name='Zirael']W ciepłym boksie nie załatwiła się ani razu a w zewnętrznym też chyba nie.[/QUOTE] To dobra wiadomość :):):) Wciąż czekamy na odzew z ogłoszeń :modla: Bylibyśmy wdzięczni za dwa słowa na temat, jak Tora się miewa :)
  15. Kciuki trzymam permanentnie, choć ostatnio wszędzie rzadziej zaglądam :oops: Dopadła mnie sama proza życia - problemy różnej maści i kalibru :shake: Ale o psiakach zawsze pamiętam :):):) Cmokam pychol Igora :loveu: Ciągle mamy w odwodzie ogłoszenia Hitoshi - tak więc nie odpuszczamy i na domek ciągle czekamy ;)
  16. A ja znalazłam coś takiego: Tytuł ogłoszenia: [B]przygarne owczarka niemieckiego[/B] Nazwa rasy: Owczarek niemiecki długowłosy, [B]Owczarek staroniemiecki[/B] Kontakt e-mail: [email][email protected][/email] Telefon: 692173464 Osoba kontaktowa: rafał Miejscowość: 57-450 Jugów (woj. dolnośląskie) Może przyda się dla Mamy I trzymam kciuki za podpalanego maluszka :):):):)
  17. [quote name='anett']Dostałam właśnie mnóstwo potwierdzeń i linków do ogłoszeń na maila, teraz czekamy na odpowiedzi:lol: [B]P. Kamilo czy Tora załatwia się w boksie? i czy dałoby radę sprawdzić jej reakcje na koty?:[/B]cool3:[/QUOTE] No właśnie :) Za każdym razem zapominałam się o to zapytać :shake:
  18. [quote name='Marycha35']Ufff, to jestem spokojna, DONnka wie, jest dobrze:):):) Kajeczko rozumiem Cię, bo jak go zobaczyłam po nocy do rodziców dzwoniłam, brata, sama go zechciałam zabrać, choć warunków zero. Walka serducha z rozumem jak w reklamie. Powinnaś otworzyć hotelik!!!!;) Bazarek za bazarkiem, by szedł;)[/QUOTE] Dzięki Marycho :loveu: A Ty wiesz, że z tym hotelikiem to nie jest głupia myśl :razz:
  19. [quote name='Agula99']I jeszcze miziamy i podnosimy i zachwycamy się!! Dla Lucusia wszystko, a nawet więcej!!! :)[/QUOTE] No to razy dwa :loveu: :loveu: :loveu:
  20. Muszę się w końcu odezwać, bo niektórzy twierdzą, że mnie tu nie ma :mad:;) A ja znam Farelka :loveu: i jego sytuację już od dawna, prawda Felu ??? Z wątku Diny i rozmowy z Felą :) Widzę, że na razie nadal na tapecie jest hospicjum u Anji, o którym rozmawiałyśmy przez telefon :) Ja mogę zrobić Farelkowi wydarzenie fb, ale dopiero jutro, bo zaraz walnę nosem w klawiaturę ... I ode mnie także proszę ukochać ten pychol cudny :loveu:
  21. [quote name='Justyna Lipicka']a co się stało?[/QUOTE] No właśnie :confused::confused::confused:
  22. [quote name='Iljova']Ja Ci dam wredną babę poczekaj dopiero mogę być wredna ;-) [B]DONka, a ja myślałam że jeszcze Cię nie ma ma tamtym wątku Farelka ;-)[/B][/QUOTE] To, że się nie odzywam, to nie znaczy, że mnie tam nie ma :razz: Poza tym znam Farelka z wątku Diny ;)
  23. [quote name='Lu_Gosiak']a mogłabys zrobić chociaz dla mamy? - szczeniaki potem mozna dorzucic... a ta mama dośc pilna[/QUOTE] Dobra to zrobię dla suni :) Może nadacie na szybko Jej jakieś imię ??? [quote name='anett']mam smsa ws czarnego podrostka, skontaktuje się jutro z zainteresowanym;[/QUOTE] To chyba właśnie z owczarka :)
  24. Kajka była u Farelka, co ??? Wiedziałam, że tak będzie i dlatego nawet Jej nie podsyłałam wątku :shake: Rozmawiałam z Felą o tej psinie już jakiś czas temu, bo jestem na wątku Diny, a to właśnie tam Fela po raz pierwszy o Nim wspomniała. Podsunęłam Jej to hospicjum u Anja, bo to zawsze jest jakieś wyjście, choć nie idealne... Strasznie kochany jest :loveu: :loveu: :loveu: Mizianki - przytulanki dla Laurki wysyłam na dobranoc :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...