-
Posts
10901 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DONnka
-
6-miesięczna Kora owczarek niemiecki szuka domu...
DONnka replied to wolf122's topic in Już w nowym domu
[quote name='Donvitow']Cześć. Mała wraca dzisiaj do schronu. Wszystko poszło dobrze. Prawe bioderko " brzydkie". Kontrolne Rtg za 6 miesięcy. Rokowania Weta co do ustąpienia zmian bardzo ostrożne. Musimy się pogodzić z tym że Kora ma dysplazję. Może w przyszłości/ dalszej/ wymagać radykalnego zabiegu. Definitywnie piętra w bloku czy wysokim domu przeciwskazane. Dom z ogródkiem- najlepiej parterówka.:) Może poruszać się swobodnie. Spacery wskazane. Nie powinna na razie szaleć z kumplem na łące.:)/ kurcze skąd wet wiedział że Ona szaleje z kumplem :). Podgląda gdzieś?:). Na Dogo wskoczyłem okrężną drogą. Listwa nadal nie działa.?[/QUOTE] Super, że już po wszystkim :multi: :multi: :multi: W niedzielę mogę zrobić Małej wątki na owczarkach i ogłoszenie na OwP Będę potrzebowała namiary do kontaktu : imię, telefon, mail Mogę zrobić Jej też wydarzenie na fb, ale prosiłabym, żeby ktoś je aktualizował i pilnował :) Dopiszę go jako administratora wydarzenia :) Jest chętny ??? [B]Wolf122[/B], co powiedziałbyś na taką "fuchę" ??? :: -
6-miesięczna Kora owczarek niemiecki szuka domu...
DONnka replied to wolf122's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']a, bo myslałam, że bedzie super domek, ale sie okazało, ze [B]ci ludzie jednak wolą jakiegos mniejszego psa; wiec jakbyście mieli taką sunię do kolana[/B], max do roku, bo musi sie przywyczaic do kota to by moze byl dom pod warszawa, pies mieszkalby w domu, mialby do dyspozycji ogrod;[/QUOTE] [B]Kakadu[/B], wysłałam Ci w tej sprawie PW :) -
[quote name='wolf122'][B]Tak jesteśmy już po...:multi: [/B] A ja ciekawy jestem jak z domkiem dla Kiary? Jak dziewczynka po zabiegu?[/QUOTE] [B]Wolf,[/B] ale to zabrzmiało ...:razz: Domek dla Kiary będzie sprawdzany chyba jutro :) A Niunia czuje się dobrze :) Żeby nie zawracać głowy anett, sama zadzwoniłam dziś do missieek i zapytałam o Kiarę :) Nie jest już osowiała, normalnie zjadła i wypróżniła się :) Ma jeszcze do wzięcia dwie dawki antybiotyku i, mam nadzieję, będzie po wszystkim :)
-
6-miesięczna Kora owczarek niemiecki szuka domu...
DONnka replied to wolf122's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja :) Sunia przekochana :loveu: :loveu: :loveu: Oby operacja się udała :modla: :modla: :modla: A kto Ją będzie operował ??? Dlaczego nie mam zaufania do schroniskowych wetów :roll: :???: Jak będzie gotowa, zgłaszam się na ochotnika do ogłaszania bidulki :) Na początek może fora owczarkowe, potem fb, no i oczywiście duuuużo ogłoszeń ;) -
[quote name='wolf122']Moje ulubione Dogomaniaczki gdzieś mi uciekły:loveu: [B]Anett,DONnka:loveu:co słychać z Kiarą? [/B]Z Kama jestem prawie pewien, że ok;) Zapraszam do zajrzenia [URL="http://www.dogomania.pl/threads/225333-6-miesi%C4%99czna-Kora-owczarek-niemiecki-szuka-domu...?p=18914055#post18914055"]http://www.dogomania.pl/threads/225333-6-miesi%C4%99czna-Kora-owczarek-niemiecki-szuka-domu...?p=18914055#post18914055[/URL] :loveu:[/QUOTE] [B]Wolf[/B], zdaje mi się, że jutro sobie pogadamy :razz: Tak więc dzisiaj musi Ci wystarczyć informacja, że dla Kiary ważą się dwa domki :multi: Jeden będzie lada moment sprawdzany :) Bardzo nam się nie spieszy, bo Kiara ma mieć najpierw sterylkę - o kurczę :crazyeye: czy to nie miało być dziś ???? Rozmawiałam z anett, ale nic mi nie mówiła ... :roll: A gdyby ktoś pytał, to można mnie znaleźć na bazarku "oddłużeniowym" dziewczynek :) Uzbiera się chyba dla nich konkretna sumka :razz:
-
Igor-CHORY ONEK ZABRANY ZE SCHRONISKA MA DOM !!!
DONnka replied to joteska's topic in Już w nowym domu
[quote name='joteska']staram się pamiętać ;) trochę przewiało mi nery u furciaczka , no i na ziemi siadałam ale dziś ok, tylko zaległości w pracy dobijają. Musze też trochę nadrobić spraw z moimi własnymi psami, czekają nas 2 sterylki, leczenie oczu Tosi i kontynuacja szczepień, czekam na pensje ... Mam nadzieję, że przyjdzie niebawem info od Donki5, poprosiłam ja o nowe wiosenne fotki Igora. Telefon w sprawie adopcji milczy:shake:. [B]Tak sobie z DONnka rozmawiałyśmy, że jednak nowe oblicze Igora trzeba będzie zaprezentować, qurcze a może dać ogłoszenie do jakiejś gazety?[/B][/QUOTE] DONnka potwierdza ;) Nowe oblicze Igora oczekiwane, co by chłopakowi kolejny pakiecik ogłoszeń wyrychtować z troszkę podrasowanym tekstem :razz: A do gazety Przystojniak też się jak najbardziej nadaje :cool3: Ale tak sobie myślę, że raczej po świętach :) -
Dina w swoim żywiole :loveu: :loveu: :loveu: Ten błysk w oku i wyraz zadowolenia na pycholu - bezcenne ... :):):) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--KTCxNqq0gA/T3Gq2Khce1I/AAAAAAAAKu4/y6gGetteVXw/s640/IMG_1103.JPG[/IMG] A to wszystko dzięki Wam :loveu: :loveu: :loveu:
-
[quote name='anett']No właśnie, missieek wczoraj baaardzo lakonicznie przekazała wieści:mad:;) [B]Dzisiaj dzwoniłam dowiedzieć się jak po pierwszej nocy - wszystko w porządku:lol::lol: aczkolwiek Kama noc trochę przechodziła, nie mogła znaleźć sobie miejsca - pewnie i stres w nowym miejscu i może bardziej temperatura; missieek mówiła, że Kama wczoraj nie była specjalnie zestresowana, spięta czy wystraszona raczej zainteresowana; pan razem z dziećmi wziął ją od razu na długi spacer, Kama chodzi idealnie na smyczy; dzisiaj dzwoniłam ok. 16stej - to była już na 4tym spacerze:lol:; dzieci ją uwielbiają i nie potrafią się od niej odkleić ale Kama spokojnie znosi wszystkie przytulanki:lol: Z kociczką pełna harmonia, dzisiaj już się ocierały i przytulały:lol: Oby tak już na zawsze!!! [/B] Isiak dzięki za info!!:lol::lol: Kiara jak pisze DONnka musi być jedynaczką; podesłałam Kiarę panu, który dzwonił o Monę - zobaczymy... pan zgadza się na procedurę więc szukamy kogoś na wizytę p/adopcyjną koło Opoczna (najbliżej z Tomaszowa Mazowieckiego). Z wydarzenia DONnki:loveu: na fb też jest pan zainteresowany Kiarą... Sunia ma umówioną sterylkę w środę, przy okazji będzie miała usuwany kaszak z ogona.[/QUOTE] Oby :modla: :modla: :modla: Super wieści [B]anett[/B] :multi: :multi: :multi: Nocne łazęgowanie ;) jak najbardziej normalne w tej sytuacji :) Kama musi się przestawić na temperaturę pokojową :razz: A ja już zaczynam trzymać kciuki za udaną sterylke Kiary :modla: :modla: :modla: Ciekawa jestem, który w końcu domek dla Niej wypali :razz: Znalazłaś kogoś do wizyty p/a ??? Anja2201 jest tez z Tomaszowa Mazowieckiego, ale nie wiem, czy znalazłaby czas ... :roll: Jak to dobrze, że możemy wybierać ... :cool3:
-
Cieszę się, że Lapsio ma taki fajny domek :multi: :multi: :multi: I liczę na regularne i równie dobre wieści :razz: Witaj [B]rezurekcjo[/B] w świecie dogomaniaków ;)
-
Ikarek za TM....odchodził kochany....potrzebny....
DONnka replied to danavas's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I tak trzymaj Ikarku :loveu: Dobrze Ci w tym psanantorium :razz: -
[quote name='Ewa Marta']A ja spieszę donieść, że na niedzielnym obiedzie była u mnie nasza zaprzyjaźniona sąsiadka Rita. No i jak zaczęłam relacjonować przy stole, że Dinka juz w hotelu, że zostanie narazie w domu u Furciaczka i że jest radosna, to mi łzy poleciały i uciekłam na balkon:-) Mój Jacek powiedzial mi dzisiaj rano, że ja ryczałam na balkonie, a Rita przy stole:-) [B]No i dzisiaj wchodzę na konto, a na nim.... [B]200 zł dla Dinki[/B] [B]od Rity!!!!! [/B][/B] Już przelałam Jotesce na konto, żeby mogła jakoś wyżyć do końca miesiąca;-). Bo trzeba Wam wiedzieć, że poza założeniem za hotelik, Joteska pokryła z własnych pieniędzy nie tylko cały transport suni, ale też wszystkie zobowiązania na SGGW, a wg moich obliczeń, to było ok. 240 zł!!!! Nadal mamy minus na koncie Dinki, ale dzisiaj zakończył się wspaniały bazarek Joli_li, na którym uzbierała się ogromna kwota dla naszej suni! [B]Jeśli nadal będziecie z nami, to jestem spokojna o byt Diny:-)[/B][/QUOTE] Jak nie, jak tak... :razz: Dina ma w nas oddanych wielbicieli :loveu: Podziękowania dla p. Rity :modla: A zdjęcia po prostu S U P E R !!!!!!!!!!!!!! Ale Dinka szczęśliwa :loveu: Jak to dobrze, że jest u Furciaczka :)
-
Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy
DONnka replied to karolina1981's topic in Już w nowym domu
Nie było mnie trochę, a tu tyle się podziało :crazyeye: Biedna ta Laurkowa łapina :shake: Takiej opcji nie brałam pod uwagę :roll: Wierzę jednak, że "COŚ" da się zrobić :modla: W końcu Laura ma najlepszą opiekę :cool3: [B]Kajka[/B], dobrze, że dajesz Jej choć troszkę "zaszaleć" :razz: To już i tak nic nie zmieni ... Niech choć tyle ma z życia :) Przesyłam mizianki-przytulanki dla Laury podrywaczki i reszty "stada" :loveu: -
[quote name='ULKA12']Wszystko w jak najlepszym porządku. Zrobił sie trochę szczekliwy. jedna z moich podopiecznych dostała cieczki i Zdzisio ją wytrwale adoruje, w ogóle nie biorąc pod uwagę faktu, że jest wykastrowany :-) Bo to drobny szczegół :razz: Najfajniejsza jest przecież ... "gra wstępna" :megagrin: Mizianki dla jurnego chłopaka przesyłam :loveu:
-
[quote name='Isiak']Co myślicie o takim domku dla Kiary? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/224942-Mam-chętnego-na-sukę-w-typie-ON-DON-4-7-lat[/URL]. Tylko tam już jest jeden piesek.[/QUOTE] Wielkie dzięki Isiak, ze pamiętasz o Kiarze :loveu: Tyle, że ona faktycznie powinna być raczej jedynaczką :roll:
-
[quote name='anett']No niestety ale samo pokonanie schodów może być problemem; mam świeżo w pamięci Negrę, którą nowi właściciele przez kilka dni znosili ze schodów... a tu IIIp.:shake: [B]W tym tygodniu Wika w dt będzie przyzwyczajana do smyczy i pani spróbuje zabierać ją do domu.[/B] Wika nie miała kolejnych ataków, przynajmniej państwo nie zauważyli ale ponieważ jest na zewnątrz trudno stwierdzić to na pewno.[/QUOTE] Znaczy, że sunia może tam jeszcze troszkę zostać ??? Dobrze, że ataki się nie powtórzyły :):):)
-
[quote name='anett'] Kama ostatecznie jedzie do Krakowa w niedzielę; zawozi ją osobiście missieek więc ewentualnie będzie jeszcze mogła odpowiedzieć państwu na wszelkie szczegółowe pytania, zaobserwować dokładnie reakcje Kamy w nowym otoczeniu i ewentualnie coś podpowiedzieć.[/QUOTE] Kama już w domku. Wszystko OK :bigcool::bigcool::bigcool: Czekamy na szersze info od missieek :)
-
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
DONnka replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'][B]DONnka, Tasza ma wszystko uregulowane, więc przeznacz bazarek na inną bidę :).[/B] Te ok. 85 zł, które zostały z Taszki przeznaczamy na Albinkę.[/QUOTE] No to dziękuję w imieniu tej innej biedy ;) Mam ich kilka .... Namyślę się, która w największej potrzebie :roll: