Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. Pani Kasiu, z kręgosłupem nie ma żartów :shake: Proszę na siebie uważać :) Głaski dzielnemu Farutkowi przesyłam :loveu: I trzymam kciuki, żeby udało się pomóc tym biedom porzuconym :thumbs:
  2. Dostałam smsa od Motylka ze zdjęciami Poli, ale nie mam niestety właściwego kabelka, żeby je tu wstawić :shake: Musicie mi uwierzyć na słowo - są cudne :loveu: Pola przy śniadaniu z Rudolfem i Pola na salonach ;) Motylek niezmiennie zakochana w suni i tak pięknie o Niej pisze :multi: :multi: :multi: Ta adopcja to prawdziwy dar losu :):):)
  3. [quote name='Lu_Gosiak']wczoraj Axel mial kolejny atak...czyli dwa dni pod rzad - wczoraj tez znowu tam była burza Axel juz dostaje teraz stale tabetki - Mizziodin chyba czy jakos tak - pol tabletki dziennie jest szansa, ze przy stałym podawaniu lekow ataki beda coraz rzadsze i coraz słabsze - ale przyszly dom musi sie liczyc z tym, ze sa..nie jest to widok przyjemny..podczas takiego ataku psu puszczaja wszystkie zwieracze, wiec niestety załatwia sie pod siebie...poza tym trzeba podawac dziennie tabletki co wiaze sie z kosztami[/QUOTE] :-(:-(:-( Czarny poniedziałek dzisiaj - to już trzeci wątek, na który dziś wchodzę i czytam, że źle się dzieje :shake: Ciekawe jak przebiegła wizyta p/a :???: Choć po tych ostatnich wieściach to już na nic nie liczę ...
  4. Nieee, tylko nie to :-(:-(:-( Czarny poniedziałek dzisiaj - to już trzeci wątek, na którym czytam złe wieści :shake: I co dalej ??? Co powiedział wet ???
  5. [quote name='Lu_Gosiak']niestety to jednak padaczka..w sobote po sterylke Wika miala kolejny atak...[B]niewiem co bedzie, Nikt Jej nie chciał zdrowej to co dopiero teraz...[/B]a Ona nie moze siedziec z DT tyle czasu...prosze pomozcie rozsylac i szukaC wice domu - Ona jest taka kochana...[/QUOTE] No nie, to jakaś czarna seria z tymi atakami padaczki :placz: Najpierw Axel, teraz Wika :shake: A już byłam prawie pewna, że Wikunia jest wolna od tego choróbska. Tyle czasu był spokój ... :roll: Okazuje się jednak, że to było tylko nasze pobożne życzenie :shake: [B]Lu_Gosiak[/B], Twoje obawy niestety już się potwierdzają ... :placz: Dziś na owczarku okazało się, że była osoba bardzo poważnie zainteresowana Wiką, ale jak się doczytała o tych atakach, to oczywiście zrezygnowała :shake: Jeszcze miała pretensje, że nie zostało to napisane czarno na białym, że Wika ma padaczkę :roll: A przecież do dzisiaj to były tylko podejrzenia ... [quote name='bela51']Zapisuje sie na watku Wiki. Dopiero dzisiaj tu trafilam.[/QUOTE] [B]Belu[/B], witaj u Wiki :) Dobrze, że jesteś u bidulki :) Ona bardzo potrzebuje naszego wsparcia
  6. [quote name='DONnka']Poprawiony tekst do ogłoszeń zgodnie z uwagami *Gajowej* [I]Klara to około 5-letnia dorodna sunia o bliżej nieokreślonej rasie. Jest dość duża, mocno zbudowana, waży blisko 30 kg. Ma przesympatyczną mordkę i piękne, mądre oczy, z których wyziera smutek istoty doświadczonej przez los. Nie spotkało jej w życiu wiele dobrego. Trafiła do schroniska mordowni, o którym swego czasu głośno było w mediach. Nieobcy był jej tam głód, chłód i paniczny strach. Codziennie musiała toczyć nierówną walkę o przetrwanie. Dzięki dobrym duszom udało się uratować ją z tego koszmaru. Wtedy okazało się, że jest poważnie chora. Dobre dusze raz jeszcze pomogły i chorobę udało się pokonać, sunia została zoperowana i obecnie nic jej fizycznie nie dolega. Zmory przeszłości nie dały jednak całkiem o sobie zapomnieć. Sunia jest lękliwa i bardzo nieśmiała. Powoli otwiera się na człowieka i przełamuje swoje lęki. Podchodzi niepewnie, z podkulonym ogonem i niemym pytaniem w oczach: Nie zrobisz mi krzywdy, prawda???. W stosunku do ludzi jest bardzo uległa, wręcz poddańcza. Inne psy postrzega jako zagrożenie i jest w stosunku do nich raczej nieufna i niezbyt przyjaźnie nastawiona. [/I] [I]Klara potrzebuje trochę czasu i spokoju, aby na nowo zaufać człowiekowi. Nie jest wymagająca. Będzie wdzięczna za ciepły kąt, pełną miskę i kilka spacerów dziennie. Szukamy dla niej cierpliwych i odpowiedzialnych opiekunów, którzy pozwolą jej odzyskać poczucie bezpieczeństwa i nigdy już jej nie zawiodą. W zamian odpłaci się tak jak tylko pies potrafi: wiernością i bezgranicznym oddaniem do końca swoich dni.[/I] [/QUOTE] [B]Beka, *Gajowa*[/B] - akceptujecie ten tekst do ogłoszeń Klary ??? I na kogo ma być kontakt ???
  7. [quote name='Lu_Gosiak']Axel wczoraj mial kolejny atak - wiec raczej to juz nie robaki p.Ewa mowi, ze wczoraj byla burza, a On bardzo sie boi burzy - moze to w jakims stopniu spowodowalo atak...[/QUOTE] No masz :shake: A czy on w związku z tym nie powinien jednak brać jakichś leków ? :roll: Ciekawe jak tam wizyta p/a :???: Czy domek okaże się odpowiedni i czy ludzi nie przerazi ta padaczka ??? Jeśli tak, to lepiej żeby od razu zrezygnowali Za nic nie można pozwolić, żeby Axel znowu został odrzucony :shake:
  8. [quote name='joteska']DONNko wielki buziak dla Ciebie!:loveu::multi: [B]może warto tekst wstępu wydarzenia na fb troszkę zmienić,[/B] który jest oparty jedynie na relacji opiekunki, bo na razie nie mamy danych odnośnie agresywności Dinki. Gosia bedzie ją jeszcze sprawdzać na psy w hoteliku ale na razie Dina nie przejawia oznak żadnej agresji, może być ew. dominująca w nieodpowiednich rękach. Może napisać nowy taki ogólny o jej losach? i jakim psiakiem wydaje sie na dziś?[/QUOTE] [quote name='Ewa Marta']Donka, dzięki za wydarzenie i galerię:-) [B]Napisałam juz do Nutusi prośbę o napisanie tekstu ogłoszeń.[/B] Ona potrafi pisać tak, że psiaki szybko znajdują domki:-)[/QUOTE] Cioteczki, to wydarzenie ma służyć znalezieniu Dince domu, bo i tak nie możemy zbierać na nim pieniążków (no chyba, że Fela zgodziłaby się udostępnić konto fundacyjne) A skoro ma służyć znalezieniu domku to można dać taki sam tekst jak w ogłoszeniach Jak już będzie gotowy to wstawię :) Ten, który teraz jest musi na razie wystarczyć - zrobiłam mały lifting ;)
  9. [quote name='egradska']o ile się nie mylę, mod z Owczarka, Mal, jest z okolic Kedzierzyna, tak mi się teraz przypomniało[/QUOTE] Wizyta już umówiona :) Dzięki betce :) Pietrucha zgodziła się przeprowadzić :) Czekam z bijącym sercem na opinię :)
  10. Wspaniale się czyta takie relacje z domku :):):) To że Farel trafił do p. Kasi jest dla mnie jeszcze jednym dowodem na to, że cuda na dogo się zdarzają :) Przesyłam głaski dla Farutka i pozdrowienia dla p. Kasi i reszty Jej "stada" ;) ... i oczywiście czekam na zdjęcia sławnego czerwonego łoża Farutkowego ;)
  11. [quote name='furciaczek']Tak tak, cos tam zaczyna sie pojawiac...i oby taki miejsc bylo wiecej! Zdiecia jutro dostarcze bo lekki armagedon mialam...zostawcie faceta na niecale 24h samego...dramat, przez tydzien sie chyba nie ogarne:evil_lol:[/QUOTE] Porastaj Dinka ile wlezie ;) Już się nie mogę doczekać nowych fotek dziewczynki :) Czy ktoś już stworzył nowy tekst do ogłoszeń Diny??? Ten, z którym ja Dinę ogłaszałam raczej się już nie nadaje :roll: Trzeba ruszać z ogłoszeniami Wczoraj trochę odświeżyłam wydarzenie Dinki na fb :) Stworzyłam album z nowymi zdjęciami Diny - są bardzo fajne - można udostępniać :) [URL]http://www.facebook.com/events/242489619156075/[/URL] [LEFT][COLOR=#000000][FONT=lucida grande]Album Dinki na fb[/FONT][/COLOR][/LEFT] [URL]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.338430016212825.83677.100001374885062&type=3&l=81cc2e5d13[/URL]
  12. [quote name='beka']Super wiadomośc, po cichutku trzymałąm kciuki za najleposzy z domków..[/QUOTE] Ja też po cichu trzymałam rękę na pulsie :razz: I bardzo się cieszę, że Kora już grzeje doopkę w domowych pieleszach :multi: :multi: :multi:
  13. [quote name='joteska']nasza mateczka onkowa DONnka ma szczęśliwą ręke do ogłoszeń- to już sie teraz przekonałam na 100%!!!! :sweetCyb: zauktalizowałam tablicę i.. był dziś jeden ważny telefon i w nadchodzącym tygodniu lub w niedzielę jedziemy razem z Igorkiem na wizytę przedaopcyjna poznać sie z pewna charakterną lecz samotna onka w średnim wieku i 2ma kotami ;) oraz z opiekunami tego szacownego stada, od wizyty wiele zalezy, chyba Igorowi czerwoną apaszkę znów założe :) nie znamy reakcji Igora na koty, bo nie ma w hotelu jak sprawdzić:razz: koty wychowane przy dwóch onkach, starszy piesio latami chorował na trzustkę, odszedł ponad pół roku temu...Mam nadzieję, że Igor zachowa klasę:mad:[/QUOTE] Jeessoo jak się cieszę :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Po ostatnich wydarzeniach z Dinką już w to zwątpiłam :roll: Będę zaciskać kciuki z całej siły a jak się uda to normalnie spiję się jak bąk :cunao::ghost_2: Igor, trzymaj fason chłopaku, wiem, że potrafisz :loveu: :loveu: :loveu:
  14. [quote name='Kajka_72']Wolf , oczywiscie :) mozesz ze zdjeciami robic co tylko chcesz. Masz moje blogoslawienstwo;) [B]DONeczko, Wolf ja jeszcze nic nie napisalam na watku Sabinki ....musialam to sama "przepracowac"[/B] :( Niestety jest zle. Sabinki kregoslup zaczyna sie "psuc" w tempie bardzo szybkim. Leczenie tylko paliatywne :( srodki przeciwbolowe i dopoki nie popiskuje z bolu , dopoki wstaje bedzie zyla :( ale strasznie sie boje ...potwornie. Przeryczalam pol nocy mimo, ze i tak powinnam byc zadowolona, ze zyje u nas juz ponad rok i te jej zwyrodnienia jeszcze dwa miesiace temu sie nie poglebialy , byly bardzo powazne ale sie nie poglebialy. Teraz kregi tylnie zaczynaja sie zrastac, czekam na tel od dr onkologa, bo p. dr niestety sugeruje zmiany nowotworowe i poprosila o konsultacje onkologa :( :( Dlatego wczoraj tak bardzo dlugo trwala wizyta. Sabinka chodzi coraz trudniej. Wprawdzie teraz nawet podbiega do kijka i chodzi za brylantem krok w krok...ale ona tak bardzo w niego wpatrzona , ze nawet jak boli ...pojdzie za nim wszedzie :( Brylant zbity jak pies , to jego staruszka i oczko w glowie :( To link do watku Sabuni .Bede musiala tez tam cos napisac :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/205200-Zagłodzony-owczarek-żyje-ma-cudowny-dom!!!Dziękujemy!!!/page46[/URL][/QUOTE] Wiem, bo wątek Sabci wczoraj w nocy znalazłam :shake: I jak już zajrzałam to musiałam oczywiście przeczytać od deski do deski Siedziałam nad nim prawie do rana, na zmianę płacząc i śmiejąc się... To takie niesprawiedliwe, że Sabci tak gwałtownie się pogarsza, teraz kiedy ma jak u Pana Boga za piecem :shake: Staruszki są takie urzekające :loveu: Jest w nich taka mądrość, spokój i dostojeństwo :loveu: Mają jeszcze tyle do zaofiarowania Musicie teraz szczególnie pielęgnować każdą chwilę spędzoną razem Oby było ich jeszcze przed Wami jak najwięcej :modla:
  15. [quote name='RudziaPaula']A jak z atakami?[/QUOTE] Był tylko ten jeden ponad miesiąc temu :) I oby tak zostało :modla:
  16. Dziękuję Misiowemu DT za elaborat :razz: Rozumiem i doceniam ogromnie to, co robicie i Waszą odpowiedzialną postawę :):):) Może akurat znajdzie się jakiś anioł w ludzkim ciele, który pokocha Misia od pierwszego wejrzenia :) Po tym jak DS znalazł Don, Farel i jeszcze kilka innych z pozoru nieadopcyjnych psiaków uwierzyłam, że cuda naprawdę się zdarzają :):):) Jednego z takich cudów życzę z całego serca Misiowi :):):)
  17. Rozmawiałam z anett :) Wikunia już po sterylce :) Zabieg przebiegł bez większych komplikacji Sunia ładnie się wybudziła i szybciorem dochodzi do siebie :multi: Oby tak dalej :thumbs:
  18. Jak to nie ma uśmiechniętych fotek Klarci ??? Są i to nawet kilka :):):) Do ogłoszeń będą w sam raz :)
  19. [quote name='mdtjrn']Witam serdecznie, Wczoraj byliśmy na odwiedzinach Sary w Konstancinie. Ze względu na utratę naszej suczki Owczarka niemieckiego w ostatnim miesiacu postanowilismy zaadoptowac i dac nowy dom potrzebujacemu pieskowi. Padło na Sare, imienniczka naszej poprzedniej milosci:) Odrazu cos zaiskrzyło, serce zabilo i jesteśmy w 100% przekonani ze chcemy spedzic kolejne lata zycia wlasnie przy boku tej onki :) Jest piękna, wesola, energiczna, uwielbia sie bawic, tulic, jest bardzo kochana i ogolnie same poz W najblizszych dniach dopniemy formalnosci i sunia trafi do nowego domku :) Zycze powodzenia w zwiazku z szukaniem osob, rodzin ktore beda w stanie przygarnac pod swoj dach i dac milosc innym pieskom :) Pozdrawiam serdecznie Michał Nowak[/QUOTE] Dla Saruni to wspaniała nowina :multi: Trochę się już naczekała bidulka :loveu: Trzymam kciuki za szczęśliwy finał :thumbs:
  20. [quote name='mdtjrn']Witam serdecznie, Wczoraj byliśmy na odwiedzinach suczki o imieniu Sara w Konstancinie niedaleko Warszawy. Razem z rodzicami podjęliśmy decyzje o adopcji tej suczki, pierwsze wrażenie i serce zabiło. Cudowny piesek, z duża dawką energii i uśmiechu,bardzo kochana, spedzilismy 30 minut albo i mniej na odwiedzinach i w zupelnosci wystarczylo aby coś zaiskrzyło. Sunia bawiła się, tuliła, jest bardzo towarzyska, czuje ze bedziemy sie dobrze rozumiec :) Mam nadzieję ze Dina takze znajdzie nowy domek, zycze powodzenia w szukaniu domku, trzymam kciuki. Ponizej link do Sary: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223248-Pobita-onka-krwawi-oko-Ratunku![/URL] Pozdrawiam Michal[/QUOTE] Znam Sarunię i jej smutną historię i naprawdę bardzo się cieszę, że znajdzie u Państwa dom, szkoda mi tylko Dinki :roll: No cóż, nic na siłę, widocznie nie byli sobie pisani... Wierzę, że w końcu znajdą się ludzie, którzy pokochają Dinę bezwarunkowo za to, że po prostu jest, a nie za to jaka jest czy jak wygląda :thumbs:
  21. [quote name='anett']Ja wciąż mam nadzieję, że to efekt zarobaczenia ale przyszły dom musi być przygotowany na to, że jednak ataki się pojawią... [SIZE=3][B]Szukamy osoby do wizyty p/adopcyjnej w Kędzierzynie !!![/B][/SIZE] napisałam do bazylowej, może ktoś jeszcze z okolic mógłby pomóc?[/QUOTE] Rozpuściłam wici, ale na razie cisza :roll: Trzymam kciuki, żeby się udało :thumbs:
  22. No to się doczekałam :) Tak się cieszę, że wyniki badań Laury są dobre i pani wet jest z jej kondycji zadowolona :multi: Na konkrety musimy wprawdzie jeszcze poczekać, ale to co już wiadomo i tak napawa optymizmem :):):) Zaniepokoiłam się natomiast Sabinką :( Zaraz poszukam linku do Jej wątku, bo nie zasnę ... :shake:
  23. Poprawiony tekst do ogłoszeń zgodnie z uwagami *Gajowej* [I]Klara to około 5-letnia dorodna sunia o bliżej nieokreślonej rasie. Jest dość duża, mocno zbudowana, waży blisko 30 kg. Ma przesympatyczną mordkę i piękne, mądre oczy, z których wyziera smutek istoty doświadczonej przez los. Nie spotkało jej w życiu wiele dobrego. Trafiła do schroniska mordowni, o którym swego czasu głośno było w mediach. Nieobcy był jej tam głód, chłód i paniczny strach. Codziennie musiała toczyć nierówną walkę o przetrwanie. Dzięki dobrym duszom udało się uratować ją z tego koszmaru. Wtedy okazało się, że jest poważnie chora. Dobre dusze raz jeszcze pomogły i chorobę udało się pokonać, sunia została zoperowana i obecnie nic jej fizycznie nie dolega. Zmory przeszłości nie dały jednak całkiem o sobie zapomnieć. Sunia jest lękliwa i bardzo nieśmiała. Powoli otwiera się na człowieka i przełamuje swoje lęki. Podchodzi niepewnie, z podkulonym ogonem i niemym pytaniem w oczach: Nie zrobisz mi krzywdy, prawda???. W stosunku do ludzi jest bardzo uległa, wręcz poddańcza. Inne psy postrzega jako zagrożenie i jest w stosunku do nich raczej nieufna i niezbyt przyjaźnie nastawiona. [/I] [I]Klara potrzebuje trochę czasu i spokoju, aby na nowo zaufać człowiekowi. Nie jest wymagająca. Będzie wdzięczna za ciepły kąt, pełną miskę i kilka spacerów dziennie. Szukamy dla niej cierpliwych i odpowiedzialnych opiekunów, którzy pozwolą jej odzyskać poczucie bezpieczeństwa i nigdy już jej nie zawiodą. W zamian odpłaci się tak jak tylko pies potrafi: wiernością i bezgranicznym oddaniem do końca swoich dni.[/I] [LEFT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][COLOR=#414141] [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#414141][/COLOR][/FONT][/LEFT]
  24. [quote name='wolf122']Witam:razz: Zapraszam do wydarzenia Sary na FB [URL]http://www.facebook.com/events/212687302167368/?context=create[/URL] Jakby jakieś sugestie,to piszcie.Zrobiłem na szybko jak potrafiłem;) Zaproszenia wysyłam do wszystkich moich znajomych także może coś,gdzieś :loveu:[/QUOTE] Sarunia udostępniona :) Gości tłum zaproszony ;) Czekamy na efekty :)
  25. [quote name='inga.mm']łał! Już dojechało???? Pysznie!!! Farel, posuń się i zrób miejsce ciotkom. Powylegujemy się z Tobą Farelku, to ja poproszę miejsce z lewego brzegu :megagrin: Tak trzymaj chłopaku :loveu: Czekamy na foty :)
×
×
  • Create New...