Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. [quote name='bela51']Wpłaciłam dzisiaj stałą deklaracje dla Lanki swoją oraz od DONnki, gdyz pomyłkowo trafila na moje konto. Bazarek na razie lezy ( tak jak przypuszczałam).[/QUOTE] Dziękuję belu :) A czemu ja nie zostałam zaproszona na bazarek dla Lanki ?:razz: Lanka proszona na pierwszą :loveu:
  2. [quote name='kasiapsiaki']Dokładnie przecież wszyscy mamy wspólny cel- ratować zwierzaki!! Im więcej osób nam coś podpowie tym lepiej.Wiadomo,lekarz każdy dobry,ale zależy w jakiej dziedzinie...Więc myślę,że trzeba każdego wysłuchać,kto ma pojęcie na ten temat i przemyśleć...Tu chodzi o życie biednej istotki.[/QUOTE] Dokładnie tak :):):) Równie ważne, aby wymiana doświadczeń odbywała się w atmosferze wzajemnego szacunku ;) [B]Wolf122[/B], wybacz :modla: Pamiętam o złożonej obietnicy w kwestii ogłaszania Kory, ale mam teraz trochę napięty terminarz :razz: Jak tylko będę trochę wolniejsza wywiążę się z tego, co obiecałam :) A jak sunia po zabiegu ??? Wiadomo coś ???
  3. [quote name='Lu_Gosiak']kciuki trzymam i licze na jakis cud co do tekstu to anett juz oglaszala Wike - niestety zero odzewu - poprosze by tu wkleila tekst[/QUOTE] No to czekam niecierpliwie :)
  4. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: To najlepsza wiadomość, jaka mnie od dłuższego czasu spotkała !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Siedzę i ryczę normalnie ze szczęścia ... :loveu: Motylku, to będą cudowne urodziny :):):) Jak to dobrze, że Cię znalazłam na tym fb :razz: Mona, pakuj się, JEDZIESZ DO DOMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Świat znowu wydaje mi się piękny, choć na chwilę...
  5. [quote name='Zirael']Dziś Rex pożarł się z Moną. [B]Pchał się do furtki a ona była z tyłu. Nie pozwoliłam mu przejść a w następnej chwili już się gryzły.[/B] Rozdzielenie ich zajęło mi ze 20 sekund. Mona okazała się skuteczniejsza, dwa razy złapała go - raz nieszkodliwie za futro , a drugi raz za pysk i ma teraz 1,5 centymetrową dziurę w skórze pod okiem. Nie przejął się, zamknięty w boksie szczekał na Hektora, którego wypuściłam żeby pobawił się z Moną. Ona natomiast nie chciała się bawić i była wyraźnie smutna, aż musiałam aport jej rzucać na pocieszenie. W sumie dobrze się stało, że wyszło takie zachowanie teraz. Przynajmniej wiadomo, że powinien być w domu bez jakichkolwiek zwierząt i małych dzieci. Całe to zajście nie było spowodowana tym, że jest on agresywny dominacyjnie tylko nerwowy a jego reakcja jest nieproporcjonalna do sytuacji. Tak jak przy podawaniu leku strzykawką do pyska, wtedy też był mocno zdenerwowany bez specjalnego powodu, choć trzeba przyznać, że nie próbował gryźć. Niestety nie znamy jego wcześniejszych losów więc trudno stwierdzić z czego takie zachowanie wynika - trzeba to jednak wziąść pod uwagę przy szukaniu mu nowego domu.[/QUOTE] Czyli "kłótnię" zaczął Reks ale dostał od Mony "po nosie" ??? Nie znaliśmy Mony z tej strony :razz: Dobrze, że tak to się skończyło :shake: Tak czy owak Reks z pewnością wymaga doświadczonego domku, najlepiej takiego w którym będzie jedynakiem [quote name='anett'] Za Reksa na koniec marca musimy zapłacić 252zł za hotel !!:-( [B] +175zł kastracja = 427zł długu [/B] [/QUOTE] [B]Anett[/B], uzupełniam pierwszy post :) Nie martw się, jakoś damy radę :razz: Trzeba Reksa ogłaszać :) Czy udało Ci się stworzyć jakiś nowy tekst, bo nie bardzo pamiętam :oops: Trzeba w nim uwzględnić uwagi p. Kamili
  6. [B]Wolf, [/B]​żeby wszystko było jasne : szukamy domku dla Niuni, nie deklaracji na hotel czy DT, nie pieniędzy na rehabilitacje, TYLKO TEGO JEDYNEGO DOMKU ???
  7. Taki słodki mały wilczek :loveu: Kto pomoże temu słodziakowi ???
  8. [quote name='anett']doskonałe:D:D:D [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/577/dsc0592m.jpg/[/URL] A ja rozmawiałam dzisiaj z panem Negry, mam obiecane zdjęcia a u Negruni same dobre wieści; Negra się już zadomowiła na dobre, jest radosna, uwielbia się bawić piłkami, nie odstępuje swojej pani i pana na krok, lubi jazdę samochodem, poznała już całą okolicę, ma swoje ulubione miejsca; W niedzielę zaplanowana wielka kąpiel:lol:[/QUOTE] Jak dobrze czytać takie wieści :loveu: Tak cudownie ciepło robi się koło serducha :):):) Czekamy na zdjęcia kąpielowe Negrusi i nie tylko :razz: [B]Anett[/B], rozumiem, że Państwo zostawili Jej imię Negra ?
  9. [quote name='Lu_Gosiak'][B]mamy wielki problem[/B] Wika dostała cieczkę, w DT jest niekastrowany samiec... przedwczoraj Wika została zaszczepiona[/QUOTE] No masz, jeszcze i to ... :shake: Dziś na fb dwie cioteczki zgłosiły chęć przyłączenia się do poszukiwań domku dla Wikuni :multi: Wysyłam im mailem zdjęcia Wiki :) Trzymajcie kciuki :thumbs: [B]Może przydałby się też jakiś tekst do ogłoszeń[/B] Ja w sumie niewiele wiem o suni :oops: [B]Lu_,[/B] może Ty skreśliłabyś parę słów ;)
  10. [quote name='anett']Wolf nie przejmuj się;) grunt, że wszyscy zadowoleni:multi::D [B] Rozliczenie hotelu marzec: Kama 1.03.-25.03 300zł Kiara 1.03.-31.03. 372zł [/B][SIZE=3][B]łącznie dług dziewczyn minus 1742 zł [/B][/SIZE]:grab: [B]Kochana DONnka i Weimaromaniaczka ciężko pracują na zmniejszenie długów ale każda pomoc jeszcze bardzo się przyda...[/B] Kama była dzisiaj u fryzjera - wykąpana, wyszczotkowana podobno od razu zrobiła się radośniejsza, no cóż kobietka;) na razie (tfu, tfuu) nie ma żadnych problemów, wydaje się pewniejsza w mieszkaniu, nawet już dała głos:lol: na pewno musi się powoli przyzwyczaić do temperatury pokojowej; Była u pani weterynarz na ogólnym przeglądzie, ma umówiony termin szczepień. Z kotką i dziećmi bardzo się kochają:lol::lol: mam obiecane fotki:lol:[/QUOTE] To fakt, same nie uciągniemy :razz: Każda pomoc na wagę złota :):):) Super, że Kama tak dobrze się wpasowała w swoją nową rodzinę :multi: :multi: :multi: Musi być teraz jeszcze piękniejsza: wykąpana, wyczesana i ... wreszcie szczęśliwa :cool3: Czekam z utęsknieniem na obiecane foty :):):) Cały czas myślę, ja wypadnie wizyta p/a w potencjalnym domku dla Kiary Może zadzwonię do Anja2201 ????
  11. Na pewno troszkę będzie tęsknił ;) W końcu taka laska :razz: I wcale się nie dziwię, że Wam będzie brakowało widoku śpiących bok w bok owczarów :loveu: Patrzeć na jednego to sama przyjemność a widok dwóch to już prawdziwa rozkosz dla oka :cool3:
  12. [quote name='Martika@Aischa']Zatem trzymamy nieustannie za domek Lucjanka !!!! :) Cieszę się że Lucuś chwycił Panią za serce i chce pomóc w poszukiwaniu domku dla chłopaka :)[/QUOTE] Podpisuję się :):):)
  13. [quote name='wolf122']Jak taki fajny chomik trzyma kciuki za Monkę to będzie ok:loveu: No to jeszcze jednego gryzonia z kciukami dorzucę ;) Tak dla większej pewności :razz:
  14. [quote name='wolf122']Sunia jest naprawdę pod fachową opieką i ma mimo całego nieszczęścia ze zdrowiem i tak szczęście,że była operowana i jest pod taką dobrą i nowoczesną opieką.Nie wiem czy gdyby była w innym schronie,to miałaby w ogóle robiony zabieg a i jakie byłyby jego skutki.Donvitow nie dziw się postom Azalii i Kajki,to wszystko wątpliwości poparte niestety doświadczeniem,często bardzo przykrym.Każdy z nas chce tu jak najlepiej a lepiej podyskutować ,doradzić niż potem mieć żal do siebie,że coś nam umknęło. Na razie z domkiem nie ma konkretów,[B]także muszę(i chcę) się uśmiechać do DONnki o pomoc w ogłaszaniu dziewczynki[/B];)[/QUOTE] Pomogę, pomogę nawet jeżeli nie będziesz się uśmiechał :razz: Szkoda mi suni i zrobię dla Niej, co tylko będę mogła :) Jutro sunia będzie miała wątki na owczarkach, ogłoszenie na OwP i wydarzenie na fb Można by wstawić informację także tu: [url]www.dogomania.pl/threads/8669[/url] O sposobie leczenia suni się nie wypowiadam, bo nie mam żadnego doświadczenia w tej kwestii :oops: Trzymam kciuki, żeby postawiona diagnoza okazała się trafna a sposób leczenia słuszny i efektywny :modla: :modla: :modla:
  15. No, z takimi zdjęciami, jakie robi furciaczek, to, jak mówi przysłowie, "nawet potwora znajdzie swego amatora" :eviltong: Oczywiście nie mam na myśli Dinki, bo Ona ślicznota jest, ale tak ogólnie sobie zauważyłam :razz: Piękne foty - wprost idealne do ogłoszeń :) Kiedy Dina będzie gotowa do ogłaszania ?
  16. [quote name='anett']Żona nie zgodziła się na kilkuletniego psa ze względu na nieznaną przeszłość Wiki...:shake: głównie z obawy o dzieci podobno, chociaż Wika właśnie tak kocha dzieci i miała kontakt i ze starszymi i z 3latkiem... Strasznie przykro:-( [B]jeszcze mam malutką nadzieję, że może się jednak da przekonać bo pan był zdecydowany...[/B][/QUOTE] Ja też jeszcze się łudzę, ale tak jak pisała karolina&sasza i wolf122 czasem lepiej uznać, że tak po prostu miało być, choć to trudne, bo domki niestety nie rosną jak grzyby po deszczu :shake:
  17. [quote name='betka']Z moich 2 bazarków uzbierało się 204zł. Wyślę do domu tymczasowego 236zł. To i tak jeszcze [B]zostanie 1600zł Długu[/B] :placz:[/QUOTE] Nie martwcie się cioteczki :) Będzie mniejszy :multi: Poczekajcie aż Weimaromaniaczka się odezwie ze swojego bazarku w połowie dla Axelka :) Czapki z głów Wam pospadają :razz: A DWUPAK Axel+Lolek jest niesamowity :loveu: :loveu: :loveu:
  18. Igor na fb udostępniony, kciuki jak zwykle zaciśnięte :thumbs: Czekam na efekty sesji zdjęciowej furciaczka :) A Tobie [B]jotesko[/B], zdrówka życzę :loveu: Dbaj o siebie, bo jesteś bardzo potrzebna :):):)
  19. Dopiero dziś byłam w stanie tu przyjść i stawić czoło okrutnej prawdzie :(:(:( To nie tak miało być, nie tak... Najważniejsze jednak, że już nie cierpi ..., że odszedł kochany ..., czując bliskość człowieka ... Żegnaj Ikarku Danavas, dotrzymałaś słowa :loveu: :loveu: :loveu:
  20. [quote name='psi']Pani napisała o sobie psiaki mieszkają w domu z ogrodem (nie w kojcach tylko w środku) :) pod Warszawą,Pani obawia się jak starszy pies poradzi sobie z młodziakami (2 latki) behawioryści odradzają Pani adopcję Lucjana :( mam jednak nadzieję,że po moich słowach przynajmniej zastanowi się bardziej i obiecała mi ,że jeśli sama Lucka nie weźmie to pomoże znaleźć mu domek.Czekamy na rozwój sytuacji[/QUOTE] A ta pani ma psy, nie suczki ? Szkoda :shake: Oby sytuacja się rozwinęła na korzyść Lucusia :modla:
  21. Ja też w kolejce się ustawiam, żeby pozdrowić Panienkę i resztę towarzystwa cztero- i dwułapnego ;) [B]Kajka[/B], nie grozi Ci nuda z Laurką, oj nie :razz: Ja także lubię takie łobuzice :loveu: Może to niezbyt wychowawcze co teraz napiszę, ale dla mnie pies całkowicie podporządkowany swojemu panu i bezwolnie wypełniający jego polecenia traci część swojej osobowości, indywidualności - kurczę, i kto to mówi :roll: Posłuszeństwo i uległość jak najbardziej, ale z pewną dozą niezależności - oto jest mój ideał psa :loveu:
  22. [quote name='ang']ale że tak bez jednej choćby foty z plaży? buuuuu...[/QUOTE] No ja też właśnie na te obiecane plażowe foty czekam :)
  23. Uwielbiam te Dinkowe fotki :loveu: I też w głowę zachodzę, czy to Dina tak wypiękniała, czy z furciaczka taki dobry fotograf :razz: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-98Bb1JVrKyU/T3XThFq4Q8I/AAAAAAAAKxo/edo0rzGgWUw/s640/IMG_1426.JPG[/IMG] A tak całkiem poważnie, to myślę, że Dinka jest po raz pierwszy od dłuższego czasu po prostu ... SZCZĘŚLIWA i tak jak to bywa z "kobietami" promienieje tym szczęściem :)
  24. [quote name='anett']Jeszcze się nie cieszymy ale mocno zaciskamy kciuki!!!!:multi::multi: w weekend wizyta pa dla tymczasowiczki Motylka:thumbs::thumbs: DONneczko dopisz proszę w rozliczeniu Mony 180zł za hotel do 31.03. Dla tych, którzy nie są na bieżąco: udana adopcja tymczasowiczki Motylka = Mona BĘDZIE MIAŁA DOM :multi: :multi: :multi: Trzymajcie mocno kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anett, już dopisuję :) Wygląda na to, że pieniążków starczy Monie, jak to mówią, "na styk" ;)
×
×
  • Create New...