Jump to content
Dogomania

DONnka

Members
  • Posts

    10901
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by DONnka

  1. Jaka kochana ta Zoja :loveu: Taka troskliwa, łagodna :):):) A Maluszek do schrupania :loveu: Trzeba jak najszybciej zabrać obie... Na ile wyceniacie szczeniolka ? Kiedy będzie można odstawić od cycucha ??? [B]Buniaaga[/B], czy gdyby były pieniądze to macie gdzie je zabrać ???
  2. [quote name='kakadu']ok, to ja jestem umówiona na niedzielę jakby co;[/QUOTE] [quote name='ludwa']no to fajnie:) Bo ja w sobotę:)[/QUOTE] [B]Ludwa, kakadu[/B], jedziecie do Iwony ??? To super :sweetCyb: Jak ja żałuję, że mieszkam tak daleko :shake: Ucałujcie Iwonę ode mnie, Roja też, ale delikatnie ;) i całe stado Iwony wygłaskajcie :loveu: [quote name='joteska']rany sa zaopatrzone mega profesjonalnie,z saczków sączy sie krew, niestety te na łokciach do kości nie mogą być zamknięte, są zainfekowane, Roj jest mocno nawadniany i "odsikiwany"- pęcherz musi być odpowiednio uciskany i oprózniany. [B]Z "dobrych" wieści przy tym wielkim nieszczęściu jest pierwsza qoopa wielka breja ale jest! To b ważne info bo musi jeść, inaczej trawi swoje nieużywane mięśnie, bo tłuszczu on on grama nie ma.[/B] Roj ma materac antyodleżynowy, który ma regulowane ciśnienie i jest niejako non stop podłączony do prądu. jeśli chodzi o zamówienie uprzęży do noszenia i rehabiltacyjnej przesłałam do sklepu niezbędne wymiary ale oni mają od jutra urlop do 20gego, obiecali, że może z tego co maja na stanie dobiorą i wyślą za pobraniem, czekam na telefon.. [B]uprzęże będą wysłane dziś za pobraniem do ludwy [/B]:)[/QUOTE] Matko, dawno się tak nie cieszyłam z czyjejś qoopy :multi: To świetnie, że uprzęże dotrą tak szybko - myślę, że wiele ułatwią :) [B]Jotesko,[/B] jesteś the best :):):)
  3. [quote name='Mazowszanka']Już wpłaciłam za sierpień i wrzesień swoje skromne 5 zł :)[/QUOTE] Dziękujemy :) Dziś wieczorem wstawię pierwszy wykaz wpłat :razz:
  4. [quote name='betka']A można wysyłać dukaty raz na kwartał (w pierwszym miesiącu kwartału)?, zaznaczając oczywiście na przelewie za które to miesiące.[/QUOTE] [B]Betko[/B], można jak najbardziej :) Jak komu wygodnie :razz: Tylko trzeba pamiętać, żeby to zaznaczyć w tytule przelewu ;) [quote name='kakadu']no właśnie, przepraszam, a tak czekam na kilka odpowiedzi i sie dziwie, ze nic nie przychodzi :oops: już wyczyszczona[/QUOTE] Zaraz wyślę namiary :)
  5. Ufff :mdleje: Melduję, że zadanie wykonane ;) Rozesłałam namiary do wpłat wszystkim z dogo z wyjątkiem [B]kakadu[/B], która ma pełną skrzynkę :mad: Z rozpędu wysłałam również zaproszenia do paru osób :razz:
  6. [quote name='magdyska25']Zapiszę sobie wątek bo onki były, są i pewnie będą jeszcze obecne w moim życiu. Wspaniałe, wierne, oddane. Na razie muszę podliczyć wszystkie swoje wydatki i na pewno tu jeszcze zajrzę nie jeden raz.[/QUOTE] Zapraszamy Cię serdecznie do grona ONkomaniaków :)
  7. [B]Ekiana[/B], świetny pomysł :multi: Ja też apelowałam o pomoc dla Iwony, ale widocznie za cicho ;) Opieka nad Rojem to nie lada wyczyn, a oprócz niego Iwona ma jeszcze naście innych ONków + koty :roll: Jedna para rąk to naprawdę za mało !!!
  8. [quote name='egradska']konto już jest! na dogo dystrybucją zajmie się DONnka:loveu:[/QUOTE] Tylko coś przekąsi w locie i zaraz się weźmie do roboty ;)
  9. [quote name='ewa36']Ifka zajrzyj tutaj Cioteczko ! I daj znać co z sunią i malutką.[/QUOTE] Stawiam się po raz kolejny na wezwanie :) Jakże mogłoby być inaczej, wszak owczarka w potrzebie :razz: O Zojce pamiętam :) Dziś zaczynamy zbierać na konto deklaracje Skarpety owczarkowej Zojka może się ubiegać o pomoc :)
  10. [quote name='egradska'][COLOR=#000000][FONT=Verdana]okazało się, że musimy mieć pełnomocnictwa wszystkich osób, które mają mieć dostęp do konta.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Wszystkie potrzebne dane itd. Wymyśliłyśmy, że dogadamy to na zlocie, a do tego czasu skarpeta będzie korzystać z Donkowego psiego konta, założonego na potrzeby bazarków. Wszystkie wpłaty będą miały w opisie słowo skarpeta i będzie wiadomo, jakie jest przeznaczenie środków. Wydaje się to być rozwiązaniem optymalnym, skoro zlot będzie już wkrótce, od 6 do9 wrzesnia[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Wszystko się zgadza :):):) Zasięgnęłam info w mBanku i dowiedziałam się co następuje : technicznie może i byłoby to możliwe, żeby dostęp do konta miało więcej osób, znając login i hasło, ale mogłyby się pojawić problemy przy przelewach, które wymagają potwierdzenia dodatkowym hasłem smsowym Hasło jest wysyłane tylko na jeden numer telefonu podany przy zakładaniu konta Poza tym nie można wykluczyć sytuacji, o której pisała egradska na owczarku - próby jednoczesnego logowania się z dwóch kompów naraz, a wtedy blokada konta murowana[IMG]http://www.owczarek.pl/forum/smileys/smiley2.gif[/IMG] Optymalnym wyjściem jest ustanowienie dwóch pełnomocników do konta, ale to wymaga podania szczegółowych danych osobowych tych osób - stąd propozycja egradski o dograniu tych spraw w czasie zlotu a do tego czasu korzystaniu z konta, które założyłam w mBanku specjalnie na potrzeby bazarków pieskowych. Mam juz numer konta, ale czekam właśnie na link aktywacyjny i jak tylko konto będzie w pełni aktywne roześlemy z egradską namiary wszystkim deklarującym. Prosimy jeszcze o chwilkę cierpliwości oraz o to, aby w tytule przelewu pisać: SKARPETA OWCZARKOWA i np. deklaracja stała za sierpień. Wtedy nie pomiesza mi sie z wpłatami z bazarku, który też za chwilę bedę rozliczać
  11. Na widok tych zdjęć nie wiem, czy jestem bardziej zrozpaczona czy wkurzona ... :placz::angryy: Kochany Roj :loveu: To takie bolesne patrzeć na to, co z Niego zostało :(:(:( Aż się boję zadzwonić do Iwony :shake:
  12. To dobrze, że ta bakteria została zidentyfikowana :multi: Grunt to dobre rozpoznanie wroga ;) Może wreszcie uda się wyleczyć Igorowe uszyska :loveu:
  13. [quote name='anett']DONnka tak, dzwoniłam podziękować, porozmawialiśmy nawet o skarpecie owczarkowej;) Mam niestety to samo, a psów do ogłoszeń trochę... znalazłam pomoc:lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224542-Teksty-do-og%C5%82osze%C5%84-dla-psiak%C3%B3w-i-kot%C3%B3w-w-potrzebie-Oferuj%C4%99-tak%C5%BCe-wykonanie-bannerk%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224542-Teksty-do-ogłoszeń-dla-psiaków-i-kotów-w-potrzebie-Oferuję-także-wykonanie-bannerków[/URL][/QUOTE] Ooo, ciekawy wątek :) Zapisałam sobie :razz:
  14. Jakie to życie bywa okrutne :(:(:( Pamiętam jak jeszcze niedawno martwiliśmy się, że nie będzie można pomóc Rojowi z powodu braku kasy.... Teraz kasa jest i to spora a okazuje się, że być może największym miłosierdziem będzie dla Roja pozwolić mu godnie odejść:( Piszę i ryczę .... Liczę na cud ....
  15. [quote name='DONnka'][B]Missieek,[/B] co słychać u naszej dziewczynki ? Sprawdź proszę u weta czy wpłynęły pieniążki za sterylkę Tami i potwierdź na wątku tego bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226970-Robi-się"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226970-Robi-się[/URL][/QUOTE] I spodziewaj się jeszcze wpłaty 50 zł na szczepienia dla Tami Do potwierdzenia na tym samym bazarku :) [B]Anett[/B], rozumiem, że z ogłoszeń dalej cisza :roll:
  16. [quote name='anett']Wolf nawet należy;) Rozmawiałam dzisiaj również z Saphirą i panią kierownik - i wszyscy jesteśmy zgodni, że przy warunkach, które Idusia ma zapewnione w schronie jej sytuacja niewiele by się poprawiła... od jesieni do wiosny Ida ma zapewniony ogrzewany boks, teraz własny spory wybieg i jedynie brakuje jej kontaktu z człowiekiem... [B]Szukamy więc dalej... [/B] Potrzebny jest koniecznie nowy tekst do ogłoszeń, może ktoś mógłby coś napisać??[/QUOTE] Tak też myślałam :) [B]Anett,[/B] a dzwoniłaś do p. Krzysztofa, żeby Go poinformować o decyzji ? Przydałyby się Iduni nowe ogłoszenia Zastanawiam się, kogo by tu poprosić o tekst :razz: Ja cierpię ostatnio na chroniczny brak weny twórczej :shake:
  17. [quote name='psi']Kochani [B]Lucjan dziś pojechał do swego domku[/B] będzie mieszkał razem z pięcioma psami i końmi za 2 tygodnie zrobię wizytę p/a to zdam relację :) dziś schronisko zadzwoniło do mnie,że Lucjan opuszcza schron i będzie mieszkał niedaleko B-stoku podadzą mi adres potem choć tylko dlatego,że go ogłaszałam w innym przypadku nie miała bym szans czegokolwiek się dowiedzieć :) mam nadzieję,że Lucjan się odnajdzie w stadzie i będzie szczęśliwy do końca swych dni :)[/QUOTE] Matko, jestem taka zaskoczona, że mowę mi odjęło normalnie :crazyeye: Z jednej strony to wspaniała wiadomość, a z drugiej troszkę szkoda, że wizyta nie odbyła przed adopcją :roll: [B]Psi[/B], pisałaś, że Lucek dogaduje się tylko z suczkami a tam, gdzie pojechał jest 5 psiaków ... i jeszcze konie ... Oby ludzie okazali się odpowiedzialni :modla: Dobrze, że ich poznasz :) Mam nadzieję, że wszystko będzie OK :) [B]Lucuś[/B], uważaj na siebie :loveu:
  18. Melduję się na Szamankowym wątku :loveu: Dziękuję Wam dziewczyny za to, co dla Niego robicie :Rose:
  19. Ale się podziało w Farelkowicach :roll: Cieszę się ogromnie, że Farel tak szybko doszedł do siebie :multi: Pani Kasiu, powaliła mnie Pani tą porą dnia - 5.00 :crazyeye: a u Pani wszyscy już po porannych "ablucjach", śniadaniu, a nawet spacerze !!! Słów mi brakuje dla Pani poświęcenia :shake: Nam wszystkim łatwo przychodzi czytać i zachwycać się, ale dla Pani to musi być, delikatnie mówiąc, męczące :roll: Boję się myśleć, jak to będzie gdy zacznie się rok szkolny, bo wiem, ile wtedy jest roboty :shake: Pozdrawiam serdecznie nie wychodząc z podziwu :loveu:
  20. [quote name='psi']Lucjanek przypomina się i prosi o wsparcie.....[/QUOTE] Pamiętamy o Lucusiu :loveu: Choć rzadziej ostatnio zaglądamy ... :oops:
  21. [quote name='giselle4']dziewczyny zrobie wieczorem jemu osobny watek bo widze ze sie pogubimy ok?[/QUOTE] I to jest świetny pomysł :) Ja też poproszę o numer konta :)
  22. Taki kochany wielki Miś z tego Barnaby :loveu: Jak dobrze, że ostatnie problemy ze zdrowiem to już zamierzchła przeszłość :multi:
  23. [quote name='ludwa']Witam serdecznie u Roja p. Robercie. Cały czas o Panu pamiętam i jak tylko Roj trochę dojdzie do siebie, to zadzwonię. Rozmawiałam o Panu z Iwoną i byłybyśmy wdzięczne, gdyby dał się Pan zaprosić w odwiedziny do Roja w któryś weekend:) [B]Nie odpuszczamy ale boję się, co dzisiaj zobaczę...[/B] Delikatnie pisząc: NIE POLECAM TEJ LECZNICY....[/QUOTE] Słowa p. Roberta to miód na moje serce :) [B]Ludwa[/B], rozumiem, co czujesz ... Myślę o Was nieustannie ... Kciuki zaciskam i żałuję, że tylko tak mogę w tym momencie pomóc ...
  24. [quote name='anett']Nie, rozmawiałam DONnka z Saphirą przed rozmową z Tobą, a wczoraj miałam ograniczony kontakt z cywilizacją;) Generalnie chodzi o propozycję z fb tymczasu dla Idy - tymczasu z opcją dożycia; dom jest sprawdzony, ma adoptowane owczarki z dogo natomiast minusem jest odległość (DT pod Poznaniem) i ilość zwierząt - w DT jest 12 owczarków na jednego opiekuna (6 rezydentów i 6 na tymczasie); Ida miałaby kojec z budą, spacery, wybieg i jeżeli dobrze zrozumiałam spanie w domu. [B]Nie mam pojęcia jak Ida odnalazłaby się w stadzie?? jak z tolerancją innych suk?? [/B] Anka wielkie dzięki za relację i fotki!:lol:[/QUOTE] No właśnie :roll: To samo i mnie zastanawia od chwili, gdy w rozmowie z p. Krzysztofem dowiedziałam się szczegółów Jego propozycji ... Tak czy siak trzeba do Niego zadzwonić i przedstawić jakieś stanowisko
  25. [quote name='joteska']he he :) no właśnie jutro po cichutku będziemy Roja zabierać z animalcenter z drugiego końca miasta i wieść do czarnej andy ( Iwona) , mam nadzieję, ze dobrze zniesie podróż po oględzinach rehabiltantów bo razem ok 75km- takie to odległości, wymiziam go i do Ciebie i od wszystkich oddanych sprawie. Będziemy tez Rojka mierzyć by ludwa mogła szybko zamówic mu uprząż- nosidło:p[/QUOTE] No to świetnie[B] jotesko[/B] :) A zatem liczymy na info z pierwszej ręki na temat tego, co powiedzieli w Animal Center, jak Roj zniósł podróż, no i najważniejsze - pierwszych chwil u andy :):):) Jak znam życie to pewnie i tak nie wytrzymam i zadzwonię do Ciebie ;)
×
×
  • Create New...