Jump to content
Dogomania

sunia2000

Members
  • Posts

    9854
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by sunia2000

  1. [quote name='Maruda666']Fajny misio. Chudzinka to on nie jest:) :)[/QUOTE] No nie, pojeść to on lubi:) Ale cóż innego mu pozostało:( Opiekun mówił, że Rotuś bardzo lubi pieczywo, bułki pożera z prędkością światła:) Stawiam, że był to podwórzowo-łańcuchowy pies karmiony resztkami. Gdzie mu tu znaleźć kanapę z właścicielem na starość?:)
  2. [quote name='Basia1244']No ponoć nie! Ja też ją dziś pierwszy raz widziałam - nigdy jej wcześniej nie było widać - i w papierach non stop widnieje na jedynce od samego początku.[/QUOTE] Rozmawiałam z Pawłem, ta trzecia sunia rzeczywiście cały czas tkwi w 1. On widują ją tylko z rana jak daje jedzenie, później sunia resztę dnia spędza w najdalszym kącie budy:( Dziś zwracałam szczególną uwagę na budy i nieraz ciężko było ją w tej budzie zobaczyć-czarne biedactwo wciśnięte w kąt:(
  3. Tina już wczoraj trafiła do boksu (izolatka pęka w szwach:(), ale na szczęście znalazła się w 6:)
  4. Niestety nie udało mi się pojechać w odwiedziny do Viki, ale była znajoma-czekam na zdjęcia:) A kiedy w lipcu mozna się spodziewać odwiedzić nowego opiekuna Viki?
  5. Mikusia pewnie tęskni za Howardem, była bardzo z nim zżyta. Oby też znalazła taki domek jak Howard:)
  6. 1 to geriatria, tam jej nie da. Nie bój się, nie dam skrzywdzić suni, zrobię wywiad a później nalot na biuro:)
  7. [quote name='Basia1244']Ja pogadam - ty siedź cicho.[/QUOTE] Będziesz dopiero w środę, a Tina chyba jutro już pójdzie na boksy, bo dziś skończyła leczenie.
  8. [quote name='Basia1244']A ta stara gryzie się z każdą suka - oszalec można - brakuje nam tego boksu nr 5 - żeby on miał dach, to mozna byłoby poprosić o udostępnienie - a może mam pogadać w biurze? Oni teraz z niego nie korzystają, jakby tam wstawić budę? Zapytam - co mi szkodzi, najwyżej powiedzą nie.[/QUOTE] Tym razem to chyba ona nie zaczęła. Miała szytą przednią łapę, na tylną kuleje, a jej współlokatorce nic, cała i zdrowa. Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka:( Bez dachu nie wstawią tam psów. Jak jest chłodno to krzysiek nieraz tam przenosi rottweilera i jeszcze takiego jednego z kwarantanny. Kiedyś pytałam Lidke o ten boks zaraz przy wejściu, nieuzywany, gdzie trzymają podkłady, czy nie można by tam umieścić śp.Słodzie-odpowiedź: donośnie i stanowcze "NIE"!
  9. Zasugeruje to jutro Lidce, ale to będzie zależało od jej humoru czy weźmie moje zdanie pod uwage czy nie.
  10. Bo ta stara ONka, ta cholercia zaczepna oberwała z soboty na niedziele i jest w izolatce. Ta co została to okazuje się, że niezła z niej wredotka, Tiny lepiej tam nie dawać, bo znów wróci pogryziona. Może tam gdzie Wega?Jakiś "młody", przyjazny boks trzeba by znaleźć, ale po ich roszadach teraz się nie orientuje gdzie jaka suka jest:(
  11. Nie wiem z którego boksu trafiła, ale na pewno tam już nie wróci. Na dniach przeniosą ją z izolatki do jakiegoś nowego boksu to wtedy podam nr. A dane z karty to: znaleziona boks nr 6 nr 810/11, na szyi 1331) od 2.05.2011 1,5 roku czarna podpalana, uszy załamane
  12. Cioteczki zaglądnijcie czasem do mojej biedy:[url]http://www.dogomania.pl/threads/209811-Tina-niewinna-sunia-za-kratami-potrzebmy-DT[/url]!!!
  13. Zapraszam do kolejnej wrocławskiej bidy:[url]http://www.dogomania.pl/threads/209811-Tina-niewinna-sunia-za-kratami-potrzebmy-DT[/url]!!!
  14. [quote name='Basia1244']Ani jednego! Ja nawet nigdy wcześniej jej nie widziałam - po prostu katastrofa! W środę poproszę opiekuna, żeby mi pomógł z nią , żeby ją wywabił na zewnątrz - coś pstryknę![/QUOTE] Basiu a nie pytałaś czy ona nie została skądś przeniesiona?Codziennie zaglądałam do Howarda, patrzyłam też do bud czy jest Emka i nie widziałam tej trzeciej. Dziś pierwszy raz ją zobaczyłam, ja podeszłam do krat to szczekała na mnie. Może była czasowo na innym boksie?
  15. Zapraszam do młodszej siostrzyczki Pirata:)[url]http://www.dogomania.pl/threads/209811-Tina-niewinna-sunia-za-kratami-potrzebmy-DT[/url]!!!
  16. Howardowi już się poszczęściło:) Teraz pewnie zwiedza swój nowy ogród:)
  17. Na więcej informacji, to musimy poczekać na Basie, dała mi tylko cynk telefonicznie,że Howard już pojechał i na więcej szczegółów sama czekam:) A pojechał do ludzi którzy wczoraj na DFF się zdeklarowali i słowa dotrzymali:)
  18. :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Niech ci się dobrze wiedzie w nowym domku!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  19. Rzeczywiście, nawet ubarwienie jasne mają w tych samych miejscach:)
  20. Kolejne dziecię za kratami:[url]http://www.dogomania.pl/threads/209811-Tina-niewinna-sunia-za-kratami-potrzebmy-DT!!!?p=17099917#post17099917[/url]
  21. Trzymam kciuki, a przy okazji zapraszam do Tinki:[url]http://www.dogomania.pl/threads/209811-Tina-niewinna-sunia-za-kratami-potrzebmy-DT!!!?p=17099917#post17099917[/url]
  22. Młoda, nowa sunia:[url]http://www.dogomania.pl/threads/209811-Tina-niewinna-sunia-za-kratami-potrzebmy-DT!!!?p=17099917#post17099917[/url]
  23. Młodsza koleżanka Emki, która po dłuższym pobycie w schronie może popaść w taki stan jak ona:http://www.dogomania.pl/threads/209811-Tina-niewinna-sunia-za-kratami-potrzebmy-DT!!!?p=17099917#post17099917
  24. Mizianko dla Lisia i przy okazji zapraszam do Tiny:[url]http://www.dogomania.pl/threads/209811-Tina-niewinna-sunia-za-kratami-potrzebmy-DT!!!?p=17099917#post17099917[/url]
  25. Tina jest młodziutką sunią, ale przez jej krótkie życie los nie był łaskawy. Na początku maja znaleziono ja błąkającą się po ulicy, brudną, wychudzoną. Trafiła do schronu, po okresie kwarantanny poszła do niby spokojnego boksu i..... porządnie tam oberwała:-(Rozgryzione gardło-skóra wisząca aż do piersi, najprawdopodobniej uszkodzone ślinianki, bo sunia do dziś ślini się jak wariatka. Początkowo wylękniona, siedziała w kącie nie chcąc wyjść z izolatkowego kojca. Dziś to uśmiechnięta, [B]radosna[/B] trzpiotka:lol: Niestety jej radość chyba za niedługo się skończy, bo znów trafi do zbiorowego. Jest ona 1,5 roczną dziewczynką, ciekawą bardzo świata, niejednokrotnie bojącą się tego świata. Tinka jeśli miała kiedyś właściciela, to ten niestety niczego jej nie nauczył. O zachowaniu czystości czy chodzeniu na smyczy w jej przypadku nie ma mowy. To urocza, żywotna psina, ale jak na razie nie widzę dla niej miejsca. Jeśli ktoś ją zaadoptuje do mieszkania, to jest ryzyko,że szybko wróci do schronu. Do budy to ona za delikatna, ale z jej "kulturą" to tylko tam pasuje:( Byłoby wspaniałą wiadomością, gdyby znalazł się ktoś chętny przygarnąć na jakiś czas dziewczynkę i nauczyć ją pewnych rzeczy, które dama powinna znać:lol: [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/IMG_6343.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/20110620263.jpg[/IMG] [IMG]http://i913.photobucket.com/albums/ac338/dkm_wally/IMG_6331.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...