Jump to content
Dogomania

sunia2000

Members
  • Posts

    9854
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by sunia2000

  1. Kochana może za niedługo ktoś cię dojrzy?
  2. Rotus widzę, że tu monolog prowadzę:)
  3. I Tofik nadal za kratami:(
  4. Pozostawie to bez komentarza.........
  5. Sunia na razie jeszcze zostaje w schronie:(Miejsce u Kasi ma zapewnione, ale na razie musi się skończyć ruja jednej panny, na dodatek wprowadza się nowy kawaler(Topi), bardziej potrzebujący. Dwa nowe psy + ruja=szaleństwo w domu, więc Nutka zaczeka aż Topino się zadomowi i wtedy pojedzie:)
  6. [quote name='alice midnight']No dobra, ale to nie tylko we Wrocku tak jest...w takim razie co się dzieje ze starszą młodzieżą, że Was za mało ? Ech :( Czyli, że te psy nie wychodzą na spacery poza schronisko? Oj Emciu, żeby tam się wokół Ciebie więcej ciotek zakręciło. Może nie "za mało starszej młodzieży", ale małe chęci ze strony schronu aby takie osoby przyjmować:( Psy nie wychodzą z boksów (poza małymi wyjątkami) niestety. Emka jest z jedną suczką i wielkopsiurem Howardem http://www.dogomania.pl/threads/207627-%C5%9Alepy-ONek-bez-szans-w-schronie-potrzebny-koniecznie-DS!
  7. Telefon w dalszym ciągu milczy:(
  8. Miszka szykuj się za niedługo na dłuższy spacer:)
  9. Vikunia obecnie przechodzi "TE" dni, z tego powodu musi siedzieć w kojcu i wychodzić na samotne spacery. Za to przed kojcem ma stadko adoratorów:)
  10. Kicaj piekna!
  11. Howardzie jakiś dom Ci się znajdzie...musi się znaleźć!
  12. To może się zamienimy?Bo upał wychodzi mi już bokiem:angryy:
  13. Wachluje cię Vikuś w tą parnotę i duchotę:)
  14. Na razie takiej decyzji nie ma, ale wiem, że nad niektórymi psami wisi taka groźba, a zbliżają się wakacje, schronisko będzie przepełnione i może im coś tak głupiego wpaść do głowy!
  15. Myślałam, żeby zabrać Sarę. Chyba,że znalazł by się jeszcze ktoś chętny na Sarę to wtedy wziełabym Miszkę
  16. Hercia dziś trafiła na zbiorowe, do nowego boksu i chwilę później już miała starcie z nową współlokatorką-trzeba ją jak najszybciej wyciągnąć ze schronu, bo jak będzie w dalszym ciągu robiła awantury w boksie to jeszcze gotowi ją uśpić:(
  17. Witam wieczornie Sarunio:)
×
×
  • Create New...