-
Posts
9854 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sunia2000
-
Wrocławskie-stare-duże-zapomniane Misie!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
A którego rottweilera? tego na dużych psach? -
[quote name='terierfanka']Nie jest duża - tam z tyłu za nią to wbrew pozorom jest miska psia a nie miednica ;) mam jeszcze takie, bardziej z dystansu zdjęcie... będę jutro w schronie, to postaram się sfotografować ją może z innymi suczkami, bo przy człowieku to mi się nie uda - ona jest na boksie ogólnym i nie tak łatwo psa wyciągnąć stamtąd [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7319/dscn7228.jpg[/IMG][/QUOTE] Dziś będziesz mogła ją wyciągnąc bo została sama na boksie, dwie zołzy zostały przeniesione na inny boks i maleńka siedzi sama-spacer nawet wskazany:)
-
Hugo wyspacerowany, kupki niestety nie zrobił, ale za to wciągnął cała michę jedzenia z parafinką i witaminkami:) Troszkę biedak powłóczy tylnymi nogami, ale po takiej operacji nie ma się co dziwić, pewnie każdy krok go boli:( Dobrze, że ma apetyt, szybciej sił nabierze:)
-
[quote name='Nikaragua']można prosić o szczegóły jakieś????[/QUOTE] Elu o akcji pewnie słyszałaś, będą różne tam psiaki, nie tylko ludzie przywiązujący sie do budy, wiec zapytałam w biurze czy mogę wziąć Here i nie robili żadnych problemów wiec biorę:) Trzeba tylko wziąć psu kaganiec, ksiąeczkę zdrowia, chuste zeby ludzie wiedzieli ze to pies do adopcji i spacerować kilka godzin po rynku:)
-
Wydatki Hugo to bedzie ok 450 zł/m-c (hotel + witaminki), przydały by się też jakieś dodatkowe pieniążki na dokładniejsze badanie krwi,stan zdrowia jak na razie zły, najbliższe dni pokażą czy chłopak wyjdzie z tego, jak nabierze sił, to będzie dobrze. Przeszedl bolesną operację usuwania zaawansowanej przepukliny odbytu, do tego ma silną anemię i problemy z nerkami. Nie biorąc pod uwagę stanu zdrowia to pies ideał, spokojny do innych psów, do suk BARDZO miły:) Przy człowieku to wielki przytulak proszący o pieszczoty:) Na dzień dzisiejszy są potrzebne pieniądze, a jak Hugo dojdzie do siebie to spokojny dom, nawet u starszej osoby, ruchu zbyt dużo nie potrzebuje więc spokojnie może to być nawet małe mieszkanie, no i przede wszystkim Hugo potrzebuje duuuużo miłości i ciepła na swe stare lata:)
-
Jakie wydatki?no więc za kilka dni pojedzie do hotelu - 400zł/m-c Może do tego jakieś preparaty wzmacniajace by się przydały, na razie lekarz doradził mi, żebym mu kupiła Falvit, ale wiem, że są lepsze psie suplementy, ale jak na razie mnie na nie stać. Przyjedzie Zosia-skarbnik to ona rozporządzi pieniędzmi Huga
-
Mika ma własny dom - watek do zamknięcia!
sunia2000 replied to Basia1244's topic in Już w nowym domu
[quote name='doxa88']Witam, co tam dziś u biedulki?[/QUOTE] Spotkałam dziś Mele:) Jak podeszłam podniosła się do głasków a następnie wystawila brzuszek do głaskania-o niebo lepiej niż 2 dni temu:) -
Chcecie dobre to macie dobre:) Jak na razie jest wszystko ok, Hugo próbował coś z siebie wycisnąć (zbytnio nie miał co po dwóch dniach głodówki) ale parę kropelek poleciało i nic na szczęście nie popuściło. Lekarz mówił, że jak na te wyniki krwi to on się czuje i wygląda bardzo dobrze, ale psiak ma już nerki w nienajlepszym stanie, enzymy wątrobowe też nie są w normie, największy problem to z tą anemią. Ale jak zaczęliśmy walkę o Hugo to ją skończymy i mam nadzieję, że wygramy razem z Hugiem:)
-
Misia już od kilku dni nie widziałam, biedak zaszył się w budzie:(
-
Zmykaj dziadku na pierwszą:)
-
Mix golden retrievera już znalazł SWÓJ DOM!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Śliczny, ale nikt się nim nie interesuję:( Znacie jakieś ciotki retrieverowe? -
Dojrzały Frosti - kolejną zimę spędzi w NOWYM DOMU na kanapie:)
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Frosti biedaku gdzie tu znaleźć dom dla ciebie przed zimą?:( -
Smutniejszy ten od Hery, ale do Chaby to chyba bardziej pasuje pierwszy, no ale to wy ją lepiej znacie:) Śliczna się z niej pannica zrobiła, pasowałaby do naszego wrocławskiego Przecinka-dwa czarne szczupłe rozrywkowe psiaki:) Już się poprawiam z odwiedzinami u Chabuni:)
-
Wrocławskie-stare-duże-zapomniane Misie!!!
sunia2000 replied to sunia2000's topic in Już w nowym domu
Miśki kicać na górę! -
MANDEJ, zaniedbany Kubuś. Płakał w schronisku. MA DOM!!!!!!!!!!!!
sunia2000 replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Zajrzałam do niego, spał sobie smacznie, więc nie wołałam, nie przeszkadzałam mu, niech chłopak sobie prześpi stres! -
Hugo przeżył operację, zabieg się udał:) Ale teraz znów trzeba czekać.....czy podwiązane jelitka wytrzymają (mogą puścić za kilka godzin, za kilka tygodni) i wtedy operacja na nic.....czy Hugo próbując się wypróżnić nie rozwali sobie tego co się naprawiło? Dodatkowo okazało się, że Hugo ma bardzo złą hemoglobinę:( Nie wiadomo czy z wyniszczenia, czy to nowotwór, tego w schronie się nie dowiemy, trzeba by mu bylo zbadać krew na własny koszt. Jutro, pojutrze głodówka, wlewy z parafiny, a od poniedziałku Hugo będzie na moim wikcie:ryż+kurczaczek+jarzynki+trochę parafinki, wszystko z dodatkiem witaminek:) Zobaczymy za kilka dni jak to z tym Hugiem będzie. Może się okazać, że operacja to była sztuka dla sztuki i jego stan okaże się na tyle zły, że nie będzie innego wyjścia jak ulżyć mu w bólu. Ale mam nadzieję, że to twardziel i da radę!:)
-
[quote name='Poker']Biedna malutka, mam nadzieję ,że się wykaraska.[/QUOTE] Wykaraska, wykaraska:) Wczoraj było z nią kiepsko, leżała niczym zwłoki, nic się nie ruszała, nawet okiem nie mrugnęła (doslownie)! Dziś już podnosiła główkę, merdała ogonkiem, jak ją lekarz podłaczał do kroplówki to nawet próbowała wstać. Obrażeń z pogryzienia nie ma jakiś poważnych, jej stan spowodowany jest strachem i paniką, w izolatce ma swój prywatny kącik, żaden pies jej nie przeszkadza-powinna szybko dojść do siebie:)
-
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
sunia2000 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Ulv ma jeszcze kotkę, która musi jechac do wawy, może i ją by się "upchnęło"?:) -
MANDEJ, zaniedbany Kubuś. Płakał w schronisku. MA DOM!!!!!!!!!!!!
sunia2000 replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Jak dla mnie może być:) Nawet jak odbiorą psa to zawsze można na nich nasłać TOZowskie cioteczki i wujków, żeby sprawdzili jak się psiak miewa:) -
Przykro mi....dopóki na stanowisku pielęgniarzy będą pracować TAKIE osoby nic się nie zmieni i co chwilę będziemy kogoś tracić:(
-
Ten Neo z pierwszej strony? Bo jeśli tak to on bardziej brązowy niż szary, przynajmniej na tym zdjęciu. Na żywo widziałam psa tylko przez chwilę, przyjrzałam się tylko zwłokom i trochę różni się od tego na zdjęciu, ale może w złości coś źle zobaczyłam. Tak czy inaczej, kolejny pies odszedł przez ludzką głupotę!
-
Czarny labrador mix - odebrany przez właścicielkę... :/
sunia2000 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Brutus stawia się do kolegi z boksu, a że Rotuś mimo wieku jest dość silny to Brutus ląduje na ziemi z gryzionym gardłem, nie wiem jak długo tam pociągnie, o przeniesieniu do innego boksu na razie nie ma mowy, mam nadzieję, że się chłopaki uspokoją!