Aleś ma bardzo chore serduszko,nasz długi spacer podczas upałów zaczyna się koło 24-tej,na szczęście pod domkiem mamy skwerek i lasek,jak dotąd bezpieczne ;)rano przed 7:00,no chyba ,że nie chce im się wstać z wyrka ;)
upały faktycznie trudno przetrwać,nam pomagają nocne spacerki :) psy przejęły po mnie zachowanie,śpią jak jestem w pracy i buszują nocami ;)
Trzymaj się maciupeńki słodziaku :)
Halinko powinnam zostać artystką,jednak Bozia talentu poskąpił ;)
tak serio to nie potrzeba mi wiele snu,tygodniowo jakby zliczyć to śpię tyle ile normalny!człowiek w dwie noce ;)
Razem z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/147194-rozliczamceny-lec%C4%85-w-d%C3%B3%C5%82buty-dlawracaj%C4%85-z-adopcji-murzyn-i-rambo/ na konto Murzyna i Rambo wpłynęła kwota.......71 zł
takie dziadeczki w domku mogą zaskoczyć,poczują się pewnie i frru poczują wiatr we włosach :)
chciałam napisać,że to niesprawiedliwe,ze siedzi w schronie bezbronny
ale przecież żadne zwierzę nie powinno
co tu począć?
też mam dziadziusia około 15 lat-tak sądzi wet,jest z nami już czwarty rok :)