Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. mnie się wszystko odnalazło w lubianej zawartości,na szczęście :)
  2. Aleś ma bardzo chore serduszko,nasz długi spacer podczas upałów zaczyna się koło 24-tej,na szczęście pod domkiem mamy skwerek i lasek,jak dotąd bezpieczne ;)rano przed 7:00,no chyba ,że nie chce im się wstać z wyrka ;)
  3. upały faktycznie trudno przetrwać,nam pomagają nocne spacerki :) psy przejęły po mnie zachowanie,śpią jak jestem w pracy i buszują nocami ;) Trzymaj się maciupeńki słodziaku :)
  4. Halinko powinnam zostać artystką,jednak Bozia talentu poskąpił ;) tak serio to nie potrzeba mi wiele snu,tygodniowo jakby zliczyć to śpię tyle ile normalny!człowiek w dwie noce ;)
  5. Nawet nie wiesz Figuniu jak się cieszę ,że domek ,,tuż za rogiem "podjęcia decyzji współczuję,ale wierzę w Ciebie i Twoją intuicję :)
  6. Razem z bazarku http://www.dogomania.com/forum/topic/147194-rozliczamceny-lec%C4%85-w-d%C3%B3%C5%82buty-dlawracaj%C4%85-z-adopcji-murzyn-i-rambo/ na konto Murzyna i Rambo wpłynęła kwota.......71 zł
  7. jedynakom ciężej w życiu jak widać,tęskni biedaczek :(
  8. zaglądam i trzymam kciuki,oby obietnice się spełniły.
  9. teraz kolej na Murzynka,jakoś tak obstawiałam,że to on pierwszy znajdzie domek ;)
  10. matulu jaki słodki :)
  11. a to miła niespodzianka :)taki niby do DT się wybierał a tu taka bomba!domek sobie zaadoptował :)
  12. a ten mały kudłaty staruszeczek nie wie,że zrobił takie zamieszanie w internetach ;) jestem dobrej myśli :) musi poruszyć czyjeś serducho :)
  13. jaki śliczny banereczek :) jutro wrócę i podbiorę :) dobranoc
  14. takie dziadeczki w domku mogą zaskoczyć,poczują się pewnie i frru poczują wiatr we włosach :) chciałam napisać,że to niesprawiedliwe,ze siedzi w schronie bezbronny ale przecież żadne zwierzę nie powinno co tu począć? też mam dziadziusia około 15 lat-tak sądzi wet,jest z nami już czwarty rok :)
  15. podpisuję się obiema rękami :)
  16. ja mam zakochany w shih domek,chętny na dom stały,na śląsku
  17. zaglądam,kurcze piątek już blisko ;(
  18. wsparcie da skarpetka,jeżeli to tylko o pieniądze chodzi ma podobno już domek wybrany jak możesz porozmawiaj z kierownikiem
  19. pewnie tęsknią za sobą :( jeden znalazł DT to może...dlaczego nie i drugi !tyle ogłoszeń ,może od razu stały,ale by było pięknie !rozmarzyłam się...
  20. wyjątkowa uroda :) świetny pies ! wygląda jakby mieszkał od dawna :)
  21. pamału Agniesiu,poczekamy,odpocznij :) najważniejsze,że jest info że wszystko ok :) teraz już spookojnie poczekamy
  22. to ja teraz powolutku szykuję się na spacer z Miśkami i do pracy,polecam uwadze bazarek :) z góry dziękuję za podrzuty :)
  23. Halizko trochę zalatana jestem,ale nadrobię,obiecuję :)
  24. ja też,za 3 godz muszę wstać do pracy ;) zajrzę z rana :)
×
×
  • Create New...