Jump to content
Dogomania

Bgra

Members
  • Posts

    10075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Bgra

  1. przybiegłam ze skarpetki Titka mocna baba jednym słowem :) czekam z niecierpliwością na kolejne wieści. b-b za kilka dni mogę coś dorzucić do bazarku,o ile przyjmiesz kochana :) odezwę się
  2. śliczne zdjęcia :) cieszą oko,oj cieszą :)
  3. mała szlifiereczka mi się marzy :)
  4. Wpadłam się przywitać :) Oj Loniu,ale Ty to masz dobrze :) Aniu zjechałaś już do kraju ? bo nie chciałam zawracać głowy jak byłaś u dzieci :)
  5. Dziękuję Wam kochane.Upłynęło kilka dni a ja jeszcze nie potrafię nic mówić,ta co zawsze tyle paplała o swoim syneczku nie może wydusić słowa. Hańcia już nie siedzi ciągle pod łóżkiem,widać bardzo,że brakuje jej brata. W piątek zmarła moja koleżanka,nagle,ja wylądowałam na Ostrym dyżurze z arytmią,dusznościami,na szczęście nic nowego. Jedno fajne,że do swojego szpitala można i z psem przyjść marga3 strasznie mi przykro,za szybko odchodzą,za szybko. pozdrawiam wszystkich serdecznie
  6. Wczoraj,27 marca o godz 18-tej zamarło serduszko Alesia,odszedł spokojnie w swoim domku. https://www.facebook.com/bozena.grabowska.148
  7. My tak na chwilkę ,wpadamy z życzeniami Wesołych i Zdrowych Świąt !
  8. ja mam dla Hany skarpetki,psie,korzystamy jak trzeba,to taka próba przed zakupem butków,sprawdziły się :) jednak to nie to co butki,przy dłuższym spacerze zawsze któraś się zsunie.
  9. Lunka :) cóż dodać,może filmik jak bryka z kumpelą ? ale coś mi nie wchodzi :(
  10. może to i dobry pomył z tymi skarpetkami :) kolejny filmik :)
  11. z dzisiejszego poranka :) nóżki się podwijają,Ale Stinusiowi jak widać to nie przeszkadza w zabawie :)
  12. Jesteście kochane :) teraz mam trochę więcej czasu ;) tak się pocieszam ;) wiem,że wiele im trzeba :) więc bądźcie łaskawe :)
  13. Dzień dobry :) tak sobie brykał parę dni temu :)
  14. Witajcie :) wcale mi się utaj nie podoba :( Stinuś cudny chłopak,ćwiczy sumiennie pod okiem nowego DT,zaprzyjaźnił się z sunią rezydentką :) Nóżki jeszcze uciekają,ale jest dzielny :)
  15. no Figuniu,chyba jednak nie,na rentę mam już papiery wypisane :( dzięki :) Najlepszego Halinko :) zdrowie i praca najważniejsze :)
  16. święta już za nami :) ale dzięki ,My pozdrawiamy w Nowym Roku :) Aniu dziękuję serdecznie,kochana :) Tobie i twoim Dzieciom niech się wiedzie jak tylko może najlepiej w tym Nowym Roku :) ściskam mocno ! onko nawet chyba tego nie zauważyły ;) sylwester jak zawsze u nich bez oznak zaniepokojenia,z czego się niezmiernie cieszę :) Aleś daje radę,chociaż od jakiegoś czasu zapomina,że zjadł,podaję coś na przekąskę,ale nieee,Ali chce jeść,jest rozbrajający z tym jak np weźmie Hańci kość i siada koło mnie i jakby chciał powiedzieć,no matka ,ile mam czekać,nie kumasz ;) czy co?,zaraz daję ,bo co robić,niech je na zdrowie :) Hańcia się rozciekła,mam nadzieję,że nic nie stanie na przeszkodzie,żeby ją ciachnąć w kwietniu...mam wątpliwości co do sterylizacji,proszę zostawić to bez komentarza :) jestem w trakcie konsultacji okulistycznych,niestety coś tam coraz bardziej nie halo Najlepszego w Nowym Roku :)
  17. Lunka wpadła z z Noworocznymi życzeniami dla Wszystkich :) jak widać,sielanka trwa :) i daj Boże ...
  18. Dziękujemy za pamięć :) Życzymy Wam wszystkim Wesołych Świąt :)
  19. Całej Lolusiowej Rodzince i wszystkim symaptykom Lolusia :) Wesołych Świąt :)
×
×
  • Create New...